• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Vyvážení vybraných (starých) budov z událostí

DeletedUser341

Guest
@Karindian - tak tohle je výborný názor :)

@DuchRuprecht-V - Ta matematika je neúprosná, no... Ale jak už jsem tu psal, každý, kdo umí počítat, s to nahradí rychle... Místo zbytečných výkřiků, se raději soustředím na opravy škod. Občas holt přijdou povodně, a komu za to vynadáš? :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@DuchRuprecht-V : 350 kultury a lidí to je z III kapitoly, ne? také jsem měl 3x otce pralesa z III kapitoly.

od té doby jsem se prokousal k trpaslíkům. 27 polí co dávalo 1050+1050 jsem úplně smazal a nahradil za 2 obytné budovy, dohromady 940 lidí. 110 v mínusu, ale měl jsem rezervu. nesilnější kultury mám starobylé zahrady, 3*7 za 1800, kultury stejně nadbytek, takže ta mě netrápí.

v druhém světě to bylo horší. přišel jsem o 1760 lidí. kouzelná obytná budova mi dá z fleku 3100 lidí. pokud smažu normální, budu v plusu o 1900. za plánek vylepším fénixe, dostanu +340 lidí. a jsem dobrej. na kulturu mám vrby (a teď hřbitov za +6600), takže také v dobrý. samozřejmě ty otce pralesa chci všechny smazat, ale to bude chvíli trvat. musím nejdřív vyzkoumat lepší obytné budovy.

ta náhrada zabere vždycky víc políček. to je jasné. ale chci tím říct, že to jde.
 

klapa

Mistr slova
Dobrý večer, kdepak máme tu kouzelnou obytnou budovu, která byla slibovaná dnes pro každého hráče jako kompenzace za vyvážení?
 

DeletedUser341

Guest
mám zatim jen obytku... ale psali, že to nemusí být obojí dnes, takže jsem v klidu :)
 
Nahoru