• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. Spojovací činidla

    Ahoj. Nevím, kam s tímto dotazem, tak to zkusím zde. V Akademii kouzel mi na kartě Kouzla zmizela ikona s Spojovacími činidly. Měl jsme jich tam přes 140 a teď tam nic není. Byla někam přesunuta nebo jde o chybu? Pokud o chybu a řešila se, prosím o odkaz. Nebo jsem trotl a nemůžu jí nyní najít...
  2. Úkol v Vzestupu kultu Fénixe.

    Ahoj. Jelikož sem chodím málokdy, tak se raději zeptám v této rubrice. Je zde úkol; "Použij 3x doplnění jednotek nebo vyjednej 3 středy". To první chápu, ale jednotky na doplnění bohužel nemám, ale "vyjednat" 3 střety čtu poprvé. V Elvenaru se dají vyjednat střety? Pokud ano, jak? Díky za...
  3. Opraveno Hláška na mobilu.

    Ahoj. Už 14 dní mi neustále a několikrát za den chodí na mobil hláška, že mám utratit 10 vědomostních bodů aby se mi otevřely nějaké nové technologie. Udělal jsem to asi třikrát a to i v PC a hláška se objevuje stále. V mobilu mám sice nastavenou notification, ale pro to, abych věděl, že byla...
  4. Rozšíření.

    Kdybych je ještě měl, tak bych si jim o nějaké prašule řekl. Třeba až se znova narodím...:):) Odstraněna citace. Embla
  5. Rozšíření.

    Ale vždyť mám ve městě ještě 34 volných políček. Kde je vezmu? Pochybuji, že ve Výzkumu.
  6. Rozšíření.

    Ahoj. Mám takový problém. Na kartě Rozšíření->Rozšíření z provincie se mi nezobrazuje údaj pro Požadováno pro rozšíření(viz obrázek). Kde je chyba? Doposud jsem tam tu hodnotu měl. Díky za nějaké info a odpověď.
  7. Balíková základna

    Měl bych dotaz, ale nevím, zda jsem ve správné rubrice. Koupil jsem si za reál peníze budovu "Balíková základna", kde se uvádí, že k základní měně dostanu VŽDY jednu navíc. Bohužel, už je to 12x co jsem tu +1 nedostal. Netušil jsem, že "oblbování" je vaší herní politikou. Za reál peníze neplníte...
  8. Přihlášení k účtu.

    Ahoj. Měl bych dotaz a nevím, jestli jsem ve správné rubrice. Jeden můj člen Společenstva "ztratil" login a nemůže se dostat do svého města. Zkoušel to i přes tzv. "Zapomněli jste heslo?" a nic. Je ještě jiná možnost, jak se do svého města dostat. Sice začal v novém, přesto jsem mu slíbil, že se...
  9. Zboží.

    Dobrý den. Nevím, jestli jsem se trefil do správné rubriky, přesto mám dotaz a potřeboval bych na něj odpovědět. Mám za úkol postavit manufakturu na ocel a já nevím proč, když mým prioritním zbožím jsou drahokamy, hedvábí a mramor. Já postavím výrobnu na ocel jen proto, abych ji pak zboural...
  10. Společenstvo tě hledá.

    Ahoj. Chceš někam jenom patřit nebo někde být? V Partě přátel tuto možnost můžeš mít. Žádná pravidla, jen mít dobrý pocit ze hry. Pokud si budeš chtít s někým pokecat, není problém. Zkus to, budeš vítaný(á).;)
  11. Diskuze Dobrodružství společenství

    Moje Společenstvo se nedostalo ani do poloviny mapy, protože hráči nedostávaly to, co bylo zapotřebí k odemčení jednotlivých úseků. Naopak, nechali jsme tam neuvěřitelné množství zboží, surovin atd. Takže, nejenže jsme se díky autorům tohoto "úblbu" nikam nedostali, ale akorát jsme o hodně...
  12. Není chyba Odměna za průzkum.

    Tak to bude asi tím. Myslím, že neměl. Přesto by bylo dobré i v tomto případě vytvořit nějakou hlášku, jako je to běžné např. při "bourání" objektů. Takhle hráč přichází o zásoby.
  13. Není chyba Odměna za průzkum.

    Mám Knihovnu tajemství na úrovni 8, kde bych měl dostat odměnu 145K za průzkum. Jelikož jsem chtěl průzkum využít ke splnění úkolu č.12 v Maškarním plese "Získej příhodné množství zásob = 129K", tak jsem si počkal až budu mít dostatek mincí a pak kliknul na příslušné tlačítko na mapě. Jaké bylo...
  14. Umělecké dílo hry?

    Při pomoci členům Společenstva se hře podařil tento zajímavý kousek. Spojil dva světy. Je možné, že se s tím někdo již setkal, ale já to vidím poprvé. Chtěl bych jen upozornit, že člen Společenstva nemá žádnou budovu Prastarých divů. ;-)
  15. Diskuze Připravte se na maškarní!

    Tak jsem to zdárně také dohrál. Jen je "trapné", že hodnota stálé kultury, je stejná pro všechny úrovně. Já jsem u Orků, kde si mohu postavit kulturní budovu s hodnotou 2900 a v Aventu dostanu 690 plus zásoby, které jsou taktéž výrazně nižší. Bylo by dobré, kdyby se dalo v Aventu vyhrát něco na...
  16. Diskuze Mobilní verze Elvenaru

    To je docela dobrá zpráva. Jsem si jistý, že to přiláká další hráče, kteří nemají možnost sedět u PC každý den jako já. :-)
  17. Moji přátelé.

    Pokud tu jsou zájemci být ve Společenstvu, jste u nás vítáni. Žádné povinnosti, ale jen standardní pravidla a mít radost ze hry.
  18. ČTI MĚ O nejlepší název měny Elvenaru

    Co tohle? "Godvenar". Jde o složeninu slov God a Elvenar. Dá se to skloňovat: 1 godvenar, 100 godvenarů.
  19. Letní slunovrat - Ikona

    Měl jsem vlevo dvě ikony. Jedna byla pro plnění denních úkolů a druhá pro plnění dalších úkolů. Tzn., že jakmile jsem u dalších úkolů jeden splnil, dostal jsem další. Včera mi ale druhá ikona zmizela a mám tam jen ikonu pro plnění denních úkolů. Proč to? Díky za vysvětlení a odpověď.
  20. Diskuze k soutěži o nejlepší postřeh

    Určitě NE. Soutěže na Elvenaru nejsou "korektní"(v dobrém slova smyslu). Šanci na výhru mají jen TŘI hráči z několika stovek tisíc. I kdybych byl tím šťastlivcem, tak co potom ti ostatní. Na Force Of Empire, může získat každý hráč alespoň NĚCO.
Nahoru