• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Rozšíření.

Johny88

Znalec fóra
Ahoj. Mám takový problém. Na kartě Rozšíření->Rozšíření z provincie se mi nezobrazuje údaj pro Požadováno pro rozšíření(viz obrázek). Kde je chyba? Doposud jsem tam tu hodnotu měl. Díky za nějaké info a odpověď.
 

Přílohy

  • Rozšíření provincie.jpg
    Rozšíření provincie.jpg
    134,7 KB · Zobrazení: 106

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
Poslední rozšíření z provincií se dá získat za 457 dokončených provincií, další už k dispozici nejsou :)
 

Johny88

Znalec fóra
Ale vždyť mám ve městě ještě 34 volných políček. Kde je vezmu? Pochybuji, že ve Výzkumu.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak bez briliantů ti to místo (kolem města) má zůstat nedostupné asi jako další stavitelé, další kouzla v akademii, když nebudu počítat nabrané brilianty volně získatelné ve hře.
 

DeletedUser6390

Guest
.... obrovskou trpělivost + mozek .... , nebo získat od rodičů dotaci a koupit diamanty a "valit" ! .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Johny88

Znalec fóra
Kdybych je ještě měl, tak bych si jim o nějaké prašule řekl. Třeba až se znova narodím...:):)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
@Johny88 Nějaké diamanty se dají získat i ve hře (truhly při přechodu kapitol, řemeslná výroba, studny přání např.). Ale platící hráči budou mít vždy náskok (a všechna prémiová rozšíření dají dohromady docela velkou částku (pro nás)).

Ještě je pravděpodobné, že další rozšíření z provincií do hry přibudou v příští nebo přespříští kapitole, do limitu minimálního počtu provincií k otevření truhly mezi kapitolami už se jim vlezou jen 2 další kapitoly (dle současného přírůstku).
 

DeletedUser4336

Guest
Tak platící hráče prostě neřeš a hraj sám za sebe (svým tempem), pokud tě hra baví. Pokud tě to tak krká, tak samo nehraj, ale dnes skoro nenajdeš nějakou dobrou hru, kde si hráči nemůžou připlácet za výhody ve hře oproti neplatícím. Tady máš aspoň jednu cnost, že hráči kromě pomyslného žebříčku, který díky briliantům stejně nejde brát moc vážně, proti sobě nijak jinak nevystupují, takže to není taková ta dnes velmi běžná hra typu plať a vyhrávej.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Semtexx72

Znalec fóra
Jsem si hodil do Excelu kolik diamantů je potřeba na otevření všech 34 prémiových políček - a je to hustý, je to přes 200.000 diamantů.
Takže pokud byste to chtěli koupit v akci +100% diamantů navíc, tak je to skoro 14.000 Kč. No nekup to, že ?
Na druhou stranu nechápu poslední nabídku Inna - akce +100% diamantů kterou jsem otevřel včera, měla být platná po dobu 24 hodin, ale skončila dříve?!
No když moje peníze nechtějí, tak jim je dávat nebudu... :)
 

DeletedUser4336

Guest
Asi nějaká chyba, protože jinak se ty akce co jsem zatím viděl drží.
 

DeletedUser5740

Guest
Jsem si hodil do Excelu kolik diamantů je potřeba na otevření všech 34 prémiových políček - a je to hustý, je to přes 200.000 diamantů.
Takže pokud byste to chtěli koupit v akci +100% diamantů navíc, tak je to skoro 14.000 Kč. No nekup to, že ?
Na druhou stranu nechápu poslední nabídku Inna - akce +100% diamantů kterou jsem otevřel včera, měla být platná po dobu 24 hodin, ale skončila dříve?!
No když moje peníze nechtějí, tak jim je dávat nebudu... :)

Pekný večer, tak to isté sa stalo aj mne, večer som mala ponuku +100% diamantov a tak som si povedala že ráno si ich kúpim a ráno bola ponuka preč. To neni fér :p
 

DeletedUser4336

Guest
Máš brát hned a ne čekat na ráno :). Takhle si ještě můžeš myslet, že se ti o té ponuce jen zdálo ;-).
 
Nahoru