• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Odměna za průzkum.

Johny88

Znalec fóra
Mám Knihovnu tajemství na úrovni 8, kde bych měl dostat odměnu 145K za průzkum. Jelikož jsem chtěl průzkum využít ke splnění úkolu č.12 v Maškarním plese "Získej příhodné množství zásob = 129K", tak jsem si počkal až budu mít dostatek mincí a pak kliknul na příslušné tlačítko na mapě. Jaké bylo mé překvapení, když se u výše uvedeného úkolu objevilo číslo 90K a ne 145K. Zajímalo by mě, kde je ten zbytek? To je na nějaký humanitární příspěvek pro chudé v Africe nebo na nějaký Váš fond, aby jste si mohli občas koupit čokoládu nebo předražené máslo?
Děkuji za případné vysvětlení.
 

DeletedUser3071

Guest
A měl jsi dost místa ve skladu? Pokud ano zkus ještě kontaktovat herní podporu...
 

Johny88

Znalec fóra
Tak to bude asi tím. Myslím, že neměl. Přesto by bylo dobré i v tomto případě vytvořit nějakou hlášku, jako je to běžné např. při "bourání" objektů. Takhle hráč přichází o zásoby.
 

DeletedUser2917

Guest
To se mi občas taky stane, že nemám dost místa a pak je z odměny půlka... upozornění by bylo fajn! :)
 

DeletedUser2345

Guest
Při bourání objektů vám vyskakuje okno, které se vás ptá, zda to opravdu chcete udělat. Nemáte-li dostatečné místo ve skladu na sebrání všech navrácených surovin, v tomto okně je červeně napsané upozornění, že nemáte dostatečné místo ve skladu.
 

DeletedUser2917

Guest
Dagr - tady nešlo o bourání objektů, tam upozornění je. Šlo o odměnu za průzkum nové provincie.... tam bohužel upozornění není a když z nepozornosti dám prozkoumat provincii a ve skladě místo nemám, pak se mi klidně stane, že místo (aktuálních) 45600 zásob dostanu jen 10% a to zabolí... to měl Johny88 na mysli ;)
 
Nahoru