• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze o verzi 1.5 a turnajích

DeletedUser1198

Guest
Jsem rád, že se kolegům hráčům a hráčkám samozřejmě dostane možnosti "turnajovat". Za sebe si zatím neumím představit, že bych se jich účastnil, vojsko a zásoby mi vycházejí "šull-null", ale jak jsem již psal. Jsem válečnická věčná lama :-D, všem přeji hodně úspěchů a co nejlepší výsledky.
 

DeletedUser199

Guest
no nemůžu si pomoct ale ve stromu výzkumu na konci II žádnou novou technologii nemám :)
 

DeletedUser199

Guest
je tak beru zpět ono se bude aktualizovat až zítra :D nj úterý to nikdy nemám svůj den :D
 

DeletedUser1711

Guest
Tak prvně bych se optal.
Jednotky budu používat jen ty co jsem rekrutoval, nebo dostanu nějaké množství jednotek od každého a s tím si musím vystačit
Vzhledem k tomu že to hraji necelé tři týdny tak jsem se jednotkami tak akorát a už se dostávám do fáze, že nebudu schopen porazit to co jsem odkryl neboť výzkum větších a lepších jednotek je v nedohlednu, čímž budu v nevýhodě s ohledem na rozvinutější sousedy kteří jsou na tom lépe.
 

DeletedUser34

Guest
len tie ktore si vyrobyte v kasarnach len stym sa da bojovat akirát množstvá vam bide určovat hra
kazda provincia bude mat iny dovoleny poce jednotiek v boji
 

DeletedUser1711

Guest
Tak to jsem v pytli, když mám vyzkoumaný jen tři jednotky
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Takhle bych to @Maty2CZ nebral. Tím, že máš okolo sebe rozvinutější sousedy, kteří se zúčastní stejného turnaje o provincii, tak i Ty tím získáš. Stačí Ti dokončit jedno kolo turnaje a dostaneš, stejně jako Tvoji sousedé, vyšší odměnu, protože čím více hráčů se zúčastní turnaje o stejnou provincii, tím je vyšší odměna pro každého. První kolo turnaje není tak těžké, abys je nezvládnul, je přiměřené ku aktuálnímu postupu na konci druhé epochy. ;) Navíc, nemusíš ani bojovat, protivníka můžeš uplatit :)
 

DeletedUser1711

Guest
Ok tak tedy budu vyrábět jednotky a čekat na turnaj. Nebudu tedy otvírat další provincie
 

Deleted User - 42211

Guest
Opět distancování nás ubožáků na kraji mapy, jako bychom nepřicházeli už tak o hodně věcí :D klasika
 

DeletedUser34

Guest
na bete uz aktualizovali a turnaj tam zacne o 7 hodin vždy o 20 vecer tu uvidime ci to bude vecer rano naobed :D :D :D pametajte lidi najskorej vyskumat v strome vyskumu az potom mlatit hlava nehlava :D :D :D
 

DeletedUser1198

Guest
Tak já nevím, nějak mne beta nezajímá a pochybuji, že ještě někoho dalšího.
 

iDavis

Legenda
Mám dobrý pocit z tohto updatu, je to niečo nové, zaujímavé a hlavne je tam opäť nejaké to prepojenie medzi hráčmi, čo je veľké plus. :)
 

DeletedUser1711

Guest
Tak jsem zjistil že turnaj si nezahraji dokud nebudu mít výzkum a protože ještě nejsem na konci 2 stupně výzkumu tak si budu muset pár dní počkat
 

DeletedUser34

Guest
no v turnaji sa len nebojujue ked nechces bojovat vystrojiš párty a provinciu si vezmes za szrky cim blisie k tvojmu meste tym lacnejsie poplatky na mecheche parti hostinu inak turnaj zacne az za 3 dni tak v pohode casu dosti :)

inak spolupráca hmmm to neviem pochibujem o nejakej spolupráci to by ste museli byt jeden vedla druheho a inak hmmm netusim :) skorej to bude tak tam kde budu hraci ktori tuto hru drvia do skonania sveta zak v ich okoli najdete aj provincie z lepsimy cenami inak neciem neciem ale kazdopadne novinka to je a uzite si ju :))) som zvedavi na prve dojmy :)
 
Nahoru