• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od SmolicekPacholicek

  1. SmolicekPacholicek

    Odměny za věž

    Podpora a návod k použití jsou až to poslední :) Ale jinak jo, už jsem to poslal.
  2. SmolicekPacholicek

    Diskuze Vylepšení upozornění a sousedské výpomoci

    Asi tak, pokud jsem to správně pochopil. Jde prostě o to, že tam mám (příklad) 500 oznámení, a z toho je jen třeba 150 rukou (a žádný obchod). Přitom není programově nic složitého odfiltrovat to tak, aby tam byly jen ruce a ne domečky. Není to samozřejmě nic zásadního, ale když už se dělají...
  3. SmolicekPacholicek

    Odměny za věž

    Dneska po přihlášení do hry se mi neobjevilo okno s odměnama za věž, přitom bylo dokončené 2. patro a kolektivní posun byl až za prvním patrem. A nebyl jsem sám - minimálně +1 potvrzený případ od nás ze spolku. Dá se to nějak ověřit?
  4. SmolicekPacholicek

    Odstranění duplicitních záznamů z výpisu sousedské výpomoci

    Zrovna jsem navrhl jinde - stačilo by přidat do filtru k "rukám" informaci o tom, že jde o "ruce", tím by se vyfiltrovalo to podstatné, protože nikoho nezajímají informace s "domečky" nebo obchodem (mne tedy určitě ne). V podstatě by stačilo jen jedno zatrhávací políčko - nezatrženo = vše...
  5. SmolicekPacholicek

    Diskuze Vylepšení upozornění a sousedské výpomoci

    K té sousedské výpomoci. Je to sice fajn, že tam je hóóódně stránek, ale naprostá většina jsou jen domečky a ne ruce a proklikávat vše je otravné (přes 40 stránek bez obchodů). Stálo by určitě za to, aby se informace o "rukách" dostala do filtru (protože součástí okna samotného je, aby se...
  6. SmolicekPacholicek

    Diskuze Přesun hráčů - nové změny

    Ve Winyandoru mne po třech letech hraní před pár měsíci nesmyslným rozhodnutím přesunul až na kraj mapy. Na pravé straně jsem už přesně na konci obydlené plochy, dál není nic. Teď mám kolem sebe 103 neaktivních provincií, a nejmíň jednou tolik, co tam ještě někdo je, ale nehraje a ještě nebyl...
  7. SmolicekPacholicek

    Diskuze Věž věčnosti

    O to přece nejde, je mi jasné, že někdo to potřebuje (i když pro mne to je nepochopitelné, kromě Ohnivého Fénixe jde většinou o zbytečné budovy :)), ale proč z Věže? Ta má být pro všechny a nejen pro někoho, tedy ty odměny. Jak jsem psal - ty artefakty patří do řemesel (stejně tam jsou), kde si...
  8. SmolicekPacholicek

    Diskuze Věž věčnosti

    Opravdu by mne zajímalo, kdy konečně z Věže zmizí ty pro absolutní většinu hráčů naprosto zbytečné artefakty a vrátí se tam třeba Měsiční knihovna nebo něco jiného, využitelného opravdu pro všechny. Artefakty patří do řemesel, a taky se tam objevují, tak proč jsou i ve Věži? Zde bych očekával...
  9. SmolicekPacholicek

    Diskuze Verze 1.141

    Holt nemám rád, když se mění pravidla... Ta změna je možná už pár kol, ale jsem si toho nevšiml, protože nebyl důvod to kontrolovat, i teď to byla jen náhoda. Pokud jde o začínající hráče - všichni jsme si tím prošli a mi nijak nevadilo, že relikvie sbírám postupně, stejně má každý ze začátku k...
  10. SmolicekPacholicek

    Diskuze Verze 1.141

    Tak nějak jsem právě úplnou náhodou zjistil, že i když hraju křišťálový turnaj, tak křišťálové relikvie jsou pouze v jedné provincii z devíti - střídají se pravidelně všechny relikvie. To má jaký smysl??? Samozřejmě jsem si našel někde pozpátku, že to má přijít, ale jednak nemám čas (asi nejsem...
  11. SmolicekPacholicek

    Chyba serveru

    Už se stalo, nějak jsem si neuvědomil, že fórum není podpora :) Zajímavé je, že Beta 1 jede bez problémů. Vyřešeno - nakonec pomohlo vymazání cache Firefoxu a souborů v Local/Temp ... Nevím sice co z toho, ale už to jede.
  12. SmolicekPacholicek

    Chyba serveru

    Dnes po 13. hod. jsem se odhlásil z Arendyllu a okamžitě se chtěl přihlásit do Winyandoru. Bohužel se to nepodařilo - systém hlásí Chyba serveru. A samozřejmě už nefunguje ani Arendyll. Prohlížeč Firefox, verze 90.0.2 (aktuální). Verze hry - v1.134.2 (8655218) Nepomohl ani restart PC a vymazání...
  13. SmolicekPacholicek

    Spotřeba lidí při stavbě budov

    Při stavbě budov je menší spotřeba lidí než je v popisu budovy a na Wiki, a obráceně - při prodeji se jich vrátí míń, než je v popisu (stejně, kolik se jich spotřebovalo, čili ztráta tam není). Např.: Dílna u Elfů - popis 18, skutečnost 16 Dílna u Lidí - popis 15, skutečnost 14 U jiných budov je...
  14. SmolicekPacholicek

    Výroba zboží v událostech

    Myslím, že zásadní problém je v tom, že toto není sekce na dotazy. Dal jsem regulérní návrh na zahrnutí živoucího zboží do úkolů v eventech. Prostě nevidím žádný důvod pro to, abych kvůli úkolům musel mít standardní výrobu, když ji na nic nepotřebuju. Ještě nedávno se v eventech rozlišovalo...
  15. SmolicekPacholicek

    Výroba zboží v událostech

    Lidi, podal jsem legitimní návrh, aby se do výrobních úkolů zboží započítávalo i živoucí zboží. Nic ve zlém, asi to myslíte dobře, ale fakt nechápu tu českou mánii vyjadřovat se k něčemu úplně jinému, než je podstata věci. Fakt si myslíte, že jsem se dostal do 14. kapitoly a nic o městě nevím...
Nahoru