• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.141

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Ve čtvrtek 11. listopadu bude hra aktualizována na verzi 1.141. Pokládáte tyto změny za užitečné? Potěšily vás? Podělte se s námi o své názory a postřehy!
 

Anthalas

Znalec fóra
jen dotaz co je úroveň společenství ? Mimochodem ty ikony v tržišti se podle mě moc nepovedly , stará verze byla mnohem přehlednější.
 

Hexik

Znalec fóra
@Anthalas uroven spolecestvi nejspise prijde brzy na bete uz se testuje

no ikonky me take moc nenadchly pobavilo me i jak se ma mezi nima prepinat na pc jako mackat 3 klavesy to asi radej fakt kliknu mysi stacilo by jednim pismenekem preci, sama tedy moc klavesove zkratky nepouzivam, ale myslim ze se jim toto nepovedlo ani z jedne strany
 

athlo

Pozorovatel
Mne velmi nadchl okolní les okolo mých vesnic v mobilní hře. To je fakt krása. Škoda, že musí ustoupit mým developerským záměrům. :D
 

SmolicekPacholicek

Kolemjdoucí
Tak nějak jsem právě úplnou náhodou zjistil, že i když hraju křišťálový turnaj, tak křišťálové relikvie jsou pouze v jedné provincii z devíti - střídají se pravidelně všechny relikvie. To má jaký smysl??? Samozřejmě jsem si našel někde pozpátku, že to má přijít, ale jednak nemám čas (asi nejsem sám) sledovat, co se bude nebo nebude dít, a druhak to poněkud postrádá smysl - když je turnaj křišťálový, tak tam má být křišťál, a ne cokoliv jiného.
I tohle " S touto změnou budou poskytovat první 4 provincie relikvie odpovídajícího typu turnaje " je blbost, nic takového není, od první provincie se to střídá. Doteď jsem si mohl naplánovat, které provincie budu hrát aktivněji kvůli relikviím

Odstraněn nevhodný výraz. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

athlo

Pozorovatel
@SmolicekPacholicek Toto už je 3. turnaj v novém systému, který je výhodný pro začínající hráče = nemusí čekat 9 týdnů ~ 2 měsíce na to, než se jim doplní zásoby relikvií potřebných pro výrobu Spojovacího činidla, ev. jiných kouzel.
Navíc došlo i ke znáhodnění odměn, takže už to není tak, že s třetí hvězdou ti dávají všechna pole 4 VB, ale sem tam úlomek, sem tam runa, sem tam VB v počtu jeden nebo/až čtyři.
Nejvíce nevýhodná tato změna byla pro slabě pokročilé hráče, kteří tak přišli o velké množství očekávaných zásob relikvií, které mělo už už přijít (ocel, dřevo, křišťál ..).
Čím pravidelněji budeš turnaje hrát, tím menší ztrátu pro tebe bude změna systému turnajů představovat.
Typ turnaje teď pouze ovlivňuje skladbu soupeřových jednotek a možná i získáš v průměru turnaje o trošku více daných relikvií, bez garance.
 

Lovec Krys

Legenda
@SmolicekPacholicek S novým systémem se nejvíce vyplatí jet všechny turnaje rovnoměrně. Bohužel už v nich není možné se soustředit na vybrané relikviové turnaje (teda možné to je, ale bez požadovaného efektu).
 

SmolicekPacholicek

Kolemjdoucí
Holt nemám rád, když se mění pravidla... Ta změna je možná už pár kol, ale jsem si toho nevšiml, protože nebyl důvod to kontrolovat, i teď to byla jen náhoda. Pokud jde o začínající hráče - všichni jsme si tím prošli a mi nijak nevadilo, že relikvie sbírám postupně, stejně má každý ze začátku k dispozici jen pár provincií.
Turnaje hraju pravidelně s průměrem přes 3000 bodů, jako velitel si nemůžu dovolit to flákat. Zrovna křišťál mi chybí a už jsem se těšil, že otevřu přes 30 provincií a nabalím se.... Takže co jsem si dříve mohl nahrát v jednom týdnu, tak teď musím nahrávat těch 9 týdnů, a ještě toho bude tak polovina. Teď je zbytečné otvírat více provincií, protože to nemá žádný efekt, akorát relikvie, kterých mám tisíce. Fakt v tom žádnou výhodu nevidím.
 

Vicky1177

Mistr slova
Jenom taková technická: přepracovaný vzhled menu tržiště se mi opravdu nelíbí.
11_13 02.jpg

Proč jsou ty záložky tak malé a nacpané k jedné straně? Člověk si začíná připadat jak cvičený šimpanz "klikni na obrázek, dostaneš banán". :( Jen můj soukromý názor...
 

LuciskaCh

Mistr slova
Záložky - Tržiště má nové záložky. Staré záložky s textovým popisem nyní vystřídaly zcela nové grafické záložky!

Nedalo by se to vrátit zpět? Je to nepřehledné a aby hráč věděl na co klikne, stejně musí na záložky najet myší, aby se mu ukázal text. Nebo proklikává záložky a čeká až narazí na tu, co potřebuje.
Toto nebyla dobrá změna.
 

athlo

Pozorovatel
Určitě se to nedá vrátit zpět. Na jakém rozlišení hru hrajete a co by z těchto záložek s popiskami viděli lidé s nižším rozlišením?
 

LuciskaCh

Mistr slova
Jak, co by viděli lidé s nižším rozlišením?
Myslela jsem to tak, aby záložky byly znovu popsané, tak jak to bylo před změnou.
 
Nahoru