• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Matesov

  1. Matesov

    Diskuze Bonusy společenství

    Zdar všem, každé vylepšení je fajn, ale kdyby se ještě konečně upravily odměny za boje ve věži. Je opravdu demotivující dostávat týden co týden ty samé odměny pořád dokola a o tom, že převažují úlomky kouzel, nemá ani cenu mluvit. Jako odměnu nedostanu nic jiného, než úlomky kouzel a to i tam...
  2. Matesov

    Diskuze Věž věčnosti

    Ahoj všem, budu se opakovat, už jsem to tu několikrát psal, ale vede mě k tomu marnost a zoufalství s odměnami ve věži věčnost: 1) Po delší době, jsem dojel věž až do konce a jen to potvrdilo to, že mi to nedá z odměn snad nic jiného, než úlomky kouzel (když pominu hlavní truhly). Dostanu...
  3. Matesov

    Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    Zdar všem, už jsem to tady psal, ale to není normální = já jako odměnu nedostanu snad nic jiného, než úlomky kouzel ??!! To přece není normální ? Teď na světě A 16 bojů, z toho 10X úlomky kouzel a na světě W 16 bojů a odměny 111X úlomky kouzel - je to normální ??!! Já se v 99% trefím, co...
  4. Matesov

    Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    @Lovec Krys Ano, četl jsem, ale ty úlomky kouzel už mi lezou krkem a vypadávají ze skladu !! Nedostanu prostě nic jiného, kde jsou úlomky kouzel, odměna je úlomky kouzel a to i tam, kde to není nejvíce procentuálně postavená odměna !! Teď jsem dal dalších 2X 8 bojů a opět 6 odměn z 8 6x úlomky...
  5. Matesov

    Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    No konečně změna !! Už jsem se chystal napsat, že mě nebaví dostávat pořád ty samé odměny = tedy tu samou pořád dokola: Snad mi to konečně začne dávat i jiné odměny, než jen úlomky kouzel !! Jako odměnu opravdu nedostanu snad nic jiného, než úlomky kouzel a odměny se pořád dokola opakují a to...
  6. Matesov

    Diskuze Verze 1.48

    Zdar všem, tak tato novinka mi udělal neuvěřitelnou radost: Jakmile vstoupíte do nové herní kapitoly, bude nově možné odmítnout všechny příběhové úkoly z té předcházející. = konečně to někoho napadlo - několik měsíců jsem stál v plnění úkolů, protože už jsem byl dávno v době Půlčíci a najednou...
  7. Matesov

    Město Viditelnější dělnická chatrč

    [Shrnutí] – lepší viditelnost - zviditelnění dělnické chatrče pro motivace [Podrobnosti] - Bylo by žádoucí zviditelnit dělnickou chatrč pro motivace a to ideálně viditelnou vlajkou - stožárem s vlajkou (výrazné barvy), třeba se symbolem krumpáče, lopaty nebo jejich kombinací nebo podobným...
  8. Matesov

    Diskuze Mobilní verze Elvenaru

    jj, tak nejsem sám, že to nejde zavřít šipkou zpět, ale oni to časem vyladí ke spokojenosti všem :)) //Odstraněna zbytečná citace, Dellingr
  9. Matesov

    Diskuze Mobilní verze Elvenaru

    co to znamená klasicky ? já dám odhlásit a pak to na šipku/zpět nereaguje a jiný možnost ne nenabízí ?? //Odstraněna zbytečná citace, Dellingr
  10. Matesov

    Diskuze Mobilní verze Elvenaru

    a jak zavřeš aplikaci ? //Odstraněna zbytečná citace, Dellingr
  11. Matesov

    Diskuze Mobilní verze Elvenaru

    no, jsem rád, že Elvenar pro Android je konečně na světě, ale neustále vyskakují nějaké chyby, aplikace se neustále seká a cca po 5 min spadne úplně ??!! JAK MÁM ZAVŘÍT = ODEJÍT Z APLIKACE ???!!! dám odhlásit, ale aplikace nejde zavřít ??!! Aplikace tak neuvěřitelně zatěžuje systém telefonu, že...
  12. Matesov

    Diskuze Verze 1.16

    Zdar, ach jo, nový turnaj začal a já sotva prošel první provincii ?!! = co že ??!!!!, takže na turnaj opět kašlu, protože to nemá cenu !!! a nová jednotka Moždíř je naprosto k ničenu !!! = přesto, že má proti sobě pouze jednotky, na které má bonusy, prostě nevyhraje nebo zůstane pár jedinců...
  13. Matesov

    Diskuze Verze 1.16

    Zdar všem, ne, tohle se opravdu nepovedlo !!!: ach jo !! = když už musím postavit další dvě vojenské budovy(na které jsem sotva našel místo-odnesla tu kultura), tak proč ale každá budova nemá svých 5 výrobních polí ? = proč se všechny jednotky nevyrábí v rámci kasáren(pro ušetření místa ??!!) a...
  14. Matesov

    Diskuze Verze 1.16

    to snad ne !! - zase aktualizace/změna v průběhu turnaje ??!!!, to už nemyslíte vážně = zase nové jednotky v obraně, ale já je musím teprve vyzkoumat, do aktualizace jsem v turnaji tak nějak bojoval, ale teď zase KO !!! = na mapě nelze bojovat !!!, v turnaji nelze bojovat !!! = opravdu je z toho...
  15. Matesov

    Diskuze Přesun hráčů

    no, to jsem na to zvědav ?, jestli to dopadne jako super nový bojový systém ??!!! a jak se zachová mnou doposud prozkoumané okolí a získané relikvie ??!!
Nahoru