• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.48

DeletedUser3071

Guest
Ve čtvrtek 22. 2. 2018 proběhne aktualizace na verzi 1.48. Přinese jedno zajímavé vylepšení a další opravy chyb. Co na novou verzi říkáte? Podělte se o to s námi! :)
 

LuciskaCh

Mistr slova
,,Jakmile vstoupíte do nové herní kapitoly, bude nově možné odmítnout všechny příběhové úkoly z té předcházející."
To budou nejspíš ty neodmítnutelné, že?
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
jestli si opravdu budu moct odmítnout všechny ty stavby jezer odpočinku / krčem a tak, bude to úplně super! za mě obrovský dík za tuto změnu!
 

Saux

Znalec fóra
"Jakmile vstoupíte do nové herní kapitoly, bude nově možné odmítnout všechny příběhové úkoly z té předcházející."
To budou nejspíš ty neodmítnutelné, že?
Taky mám ten pocit, že příběhové úkoly jsou ty neodmítnutelné a pokud je tedy budeme moci odmítnout, pak jsem zvědav, jak přes jejich nesplnění přelezeme do té nové kapitoly (viz např. vyzkoumej pokročilou manufakturu na něco, co vůbec nevyrábím, ale bez splnění mě to nepustí dál) :)
 

Prealiena

Velmistr písma
Tím myslí z pouze z předcházející kapitoly, nebo i z dřívějších?
Např. když někdo sekne s úkoly u trpaslíků a pokračuje dále až k elementálům.
 

iDavis

Legenda
@Saux to že nesplníš nejakú úlohu neznamená že nemôžeš pokračovať v kapitole, znamená to len to že nemôžeš pokračovať v úkolovej rade.

Mať možnosť preskočiť úlohy z predchádzajúcej kapitoly je samo o sebe fajn, ale obávam sa že sa týmto ich zmysel v hre vytratí ešte viac ako tomu bolo doteraz. Tie odmeny v nich sú vo väčšine prípadov naozaj zanedbateľné, tak už vidím ako ich teraz niektorí hráči prestanú plniť a len sa v novej kapitole preklikajú na tie diamantové.. o_O
 

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

Omlouvám se ale tohle už se fakt nedá ... co je na té oznamovací větě tak moc složitého? Prostě úkoly které se kapitol týkají nebudou odmítnutelné hned ale až začnete další kapitolu. A radši zdůrazním že úkoly týkající se předchozí kapitoly. Takže kdo se bude divit po aktualizaci že nejdou úkoly odmítnout tak řeší úkoly aktuální kapitoly. A kdo na to kašlal tak doběhne úkoly do aktuální kapitoly.
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Ono to jde ještě více? Vždyť většina z nás ty úkoly už teď plní jedině kvůli těm diamantům, co tam jsou jako odměny. Nebýt nich, tak se na to asi taky vykašlu.

Ještě se mi tahle změna možná bude hodit, až dostanu některý z těch hezkých úkolů, co mi nakazuje, kolik mám mít výroben osadníků (a není to málo). Zatím jsem jich měl vždy dost, ale do budoucna těžko říct, zda mi na ně zbyde dost místa - už teď se mi to může stát, když si část volného místa po orcích zastavuji vrbami.

ps: Trošku humoru: Dneska jsem dostal úkol, ve kterém mi v textu Ork nadával, že jsem jim zboural portál a přitom portál orků ve vesnici stále ještě mám (vyrábím ještě suroviny do zásoby na cesty).
 

Saux

Znalec fóra
@iDavis Teď ti asi trochu nerozumím - když nesplním nějaký povinný úkol (např. ten výzkum pokročilé manufaktury na něco, co je mi k ničemu), tak mě to nepustí dál ve výzkumu a tedy ani do další kapitoly, nebo ne?
 

iDavis

Legenda
@Saux no tak pokiaľ je to technológia vo výskume na ktorú sa viažu ďalšie technológie potrebné k odomknutiu tej poslednej v danej kapitole, tak samozrejme ju musíš vyskúmať aby si tou kapitolou prešiel. Takže áno, len som to myslel tak že to nezávisí primárne od faktu že nesplníš tú úlohu.
 

Prealiena

Velmistr písma
Ježiši Kriste, co jste to provedli s pozadím při načítání.:eek:
Dřív to bylo takové roztomilé a najednou Gaelagil vypadá o dvacet let starší a tlustší a Burukbrak se taky netváří dvakrát inteligentně.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4169

Guest
Asi tím chtějí naznačit, že manželství prostě lidi poznamená xD
 

papap

Mistr slova
A na to jste si ještě nezvykly? INNO je tím přeci proslulé.Jak se začnou v něčem vrtat,tak... :D:D
 

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

Tak s těmi úkoly je to jak s minulými odmítnutelnými. Neustále se opakují a pokud potřebnou část nesplníte tak se úkoly nebudou rozvíjet dále. Takže je možnost úkoly vybírat dle možností a situací. Myslím si že je to krok správným směrem a opravdu musím tohle vylepšení jen pochválit. Určitě to učinilo hru zajímavější a lepší ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Matesov

Znalec fóra
Zdar všem, tak tato novinka mi udělal neuvěřitelnou radost:
Jakmile vstoupíte do nové herní kapitoly, bude nově možné odmítnout všechny příběhové úkoly z té předcházející.
= konečně to někoho napadlo - několik měsíců jsem stál v plnění úkolů, protože už jsem byl dávno v době Půlčíci a najednou úkol měj korpus 4 ?! a po této novice jsem mohl konečně pokračovat - udělal jsem díly tomu 11 úkolů :)

Ještě kdyby tak konečně vymysleli, jak lépe zviditelnit chatrč dělníků ??!!!
To byl byl opravdu přínos do hry, někdy si tu připadám, jako na kriminálce = hledám, hledá a zase hledám
Jak už jsem navrhoval, stačilo by přidat výraznou vlajku a je to ??!!!

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
@Matesov To spíše systém podobný mobilní aplikaci, aby se nemuselo lézt do města a klikalo se rovnou na mapě. Navíc by to zkrátilo dávání podpor tak o polovinu.
 

papap

Mistr slova
Ten systém motivace z mobilní aplikace by to určitě chtělo,doufám,že to mají v plánu,jelikož to by byla bomba!Sice to na mobilu nehraji,ale bylo mi to tu popsáno,takže vím... :)
 

Lovec Krys

Legenda
@papap Přesně tak, když potřebuji mince, tak motivuji celé své okolí a trvá to přes půl hodiny, než to naklikám (a to mám teprve 262 provincií, co teprve, až se budu blížit limitu na rozšíření).
 
Nahoru