• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Filipes I.

  1. Rozmazané ruce výpomoci

    Déle než týden..
  2. Rozmazané ruce výpomoci

    Verze aplikace: CZ 1.121 Operační systém: jablko Herní svět: A i W Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5 Detailní popis chyby: Ve městě jsou u budov rozmazané fialové obrázky rukou (výpomoc), druhý mobil to nedělá. Screen (obrázek) chyby:
  3. Možnost předělat artefakty na jiné

    Dobrá zpráva je, že se ve věži objevily univerzální artefakty na Fénixe, kromě jednoho ptáka. Díky za to, snad tam někdy budou i medvědi :)
  4. Nesmyslný trh

    Nefunkčnost trhu je částečně dána i tím, že spousta hráčů má od začátku hry docela dlouho, než jim to dojde, manofaktury na všechno zboží. Místo toho, aby vyráběli jen to zvýhodněné a chodili na trh, což jim postup značně urychlí. Za další nezáleží jen co je na trhu, ale také co tam nabídnu já.
  5. Manufaktura na výrobu krmení

    Tak třeba ten efekt u sovy není až tak závratný jako např. nakrmit zlatého fénixe na bonus 3,5 hodiny výroby, což se dá otočit 2x když nezaspíš :) Ano, vyplatí se občas nakrmit ohnivého fénixe nebo hnědého či měsíčního medvěda. Posledně jsem litoval že jsem odstranil zlatého fénixe na DS.. Mě...
  6. Zmizela čeština

    Ahoj, část hry je teď na obou světech anglicky? :)
  7. Hnědý medvěd

    Vylepšení velikosti oddílu mám 15, po dvoudenní výrobě poskytl medvěd také 0,3 bojovníky (kromě valoriánů). Jiný jejich zdroj nemám, můžu přidat obrázky karet rozvoje a vylepšení z mé úrovně. Nafotil jsem případně i všechny karty rozvoje . V popisu se mi bojovníci objevují až od 7. stupně...
  8. Nesmyslný trh

    Některé kurzy jsou nesmyslné, ale tak funguje trh. Navíc pokud se trefíš do zboží které nutně potřebuješ a máš, tak dáš někdy rád i víc když se chceš pohnout z místa a je to levnější než kupec. Nabízím často lepší kurz a i tak se mám někdy problém pohnout. Hodně pomůže spolek. Ukliknul jsem se...
  9. Hnědý medvěd

    Ráno jsem to zkontroloval, je tam napsáno pouze že dostanu Valoriánskou stráž, ale přibývají mi již od 1. stupně i Orci bojovníci, cca od 4. stupně vědomostí, teď jdu na 6. Čili ta chyba tam je. Chtěl jsem to oznámit již dříve, ale až v poslední době jsem si všimnul, že tuhle hru má zájem někdo...
  10. Hnědý medvěd

    Zdravím, vypadá to, že Hnědý medvěd (mám rozvinuto jen na 2) mi již od začátku sype také malou část orků bojovníků (od nikud jinud je nemám). Ne že by mi to vadilo, ale v přehledech to u něj chybí a objevuje se to až u vyšších rozšíření. Myslím, že by ty popisy stály za kontrolu a aktualizaci...
  11. Možnost předělat artefakty na jiné

    Samostatná záložka ve věži na nějaké směny artefaktů by byla ideální. Ať to klidně něco stojí navíc, třeba jakékoliv 3 za 1, to už je trošku i cena na přemýšlení ;)
  12. Přístup na tržiště z mapy.

    Tak o tom to je, že už nemůžeš z licitace ven bez ztráty. Ale před tím než do ní vstoupíš a koukáš na suroviny by tlačítko s trhem mohlo být a stejně tak v mapě. Taky mě to stojí milion klikání tam a zpět abych si směnil suroviny pomalu na každý druhý střet v provincii..
  13. Diskuze Dobrodružství společenství

    Nee, za střet v provincii 1 relikvie, získal jsem v tomto případě 2 relikvie za 2 střety, ale opět se 1 nepřičetla do 8 v ekuličce, jinak bych to nepsal, včera asi 4x kdy jsem si myslel že dostanu + do kuličky a nic.
  14. Diskuze Dobrodružství společenství

  15. Diskuze Dobrodružství společenství

    Ahoj, Elementálové kuličky, je tam nějaká podmínka na typ relikvií?? Zdá se, že se mi dnes některé občas nepřičetly a nevím proč. V popisu u toho nic objasňujícího není, ale co je to "Hledám konkrétní typy relikvií..." tedy nevím :))
Nahoru