• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Možnost předělat artefakty na jiné

LBDL

Pokročilý žák
Po skončení události a dobrodružství společenství zbývají artefakty na rozvinutí budov. Uvítal bych, kdyby se mohly artefakty "přeměnit" v nějakém rozumném poměru na artefakty jiné. Např.: 2x valentýnský artefakt + 1x perníková chaloupka + 5x činidlo = 1x medvěd. Hráč by si mohl zvolit, jaké artefakty použije a jaký bude výsledek.
To by pomohlo hráčům, kteří nemají budovy rozvinuté na max. úroveň a už nemají šanci artefakty získat. Děkuji

Omlouvám se, už tady takový návrh je. Nevšiml jsem si....
 

Lovec Krys

Legenda
Myslím, že to už bylo v různých podobách navrhováno vícekrát. Některé budou možná i předány.
Já proti výměně artefaktů nic nemám, za předpokladu, že to nenaruší stávající fronty receptů (jako např. konverze Nový>Starý medvěd, která významně narušila rotaci receptů s krmivem).
 

LBDL

Pokročilý žák
To ano, ale Nový->Starý medvěd je pouze pro jeden div. Když má někdo 2 artefakty na perníkovou chaloupku, neudělá s tím nic. Ideálně klidně nějaká nová budova nebo část ve věži, kde by se nastavily vstupní artefakty + zlomky + činidla a výsledek by byl artefakt podle výběru.
 

GorGlin

Veterán
V řemeslné výrobě je toho už teď víc než je zdrávo. Kolikrát mi vyroba stojí, protože tam není nic co by stálo za povšimnutí.
já bych taky uvítal moct si artefakty předělat a nejen kvůli sem tam zbylému artefaktu, jsou budovy které nebudu stavět a to už je hodně artefaktů.
 

Filipes I.

Kolemjdoucí
Dobrá zpráva je, že se ve věži objevily univerzální artefakty na Fénixe, kromě jednoho ptáka. Díky za to, snad tam někdy budou i medvědi :)
 
Nahoru