• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Atta1

  1. Atta1

    Diskuze Karneval

    No já ještě nenapsal minule pro ten výběr beden za prapory ještě jednu maličkost. Díval jsem se, zda je tam možnost výhry sladkostí. A vždy mi padne po několika výběrech alespoň jedna výhra na sladkosti. No a hned jsou tahy navíc. Jinak ty vedlejší výhry u beden na jeden prapor jsou taky o dost...
  2. Atta1

    Diskuze Karneval

    Za úkoly jinak díky tomu Davisovi. Ale pokud by nebyly úkoly od něho, tak na oficiálních stránkách jsou ty úkoly taky. Pouze jsou v angličtině, což podle mne zase takový problém není.
  3. Atta1

    Diskuze Karneval

    Brát nejlevnější bedny není dobrá taktika. Pokud se objeví bedna za 71 bonbónů, tak vždy beru tu. A pak pokud je to možné bednu za 46 -48 bonbónů. A na obou serverech mám od včera celý set doma. Jinak dnes jsem dokončil na obou serverech všechny úkoly. A to jsem to flákal a jeden den jsem skoro...
  4. Atta1

    Diskuze Verze 1.67

    Po této aktualizaci to začalo padat. Obrazovka buď úplně zamrzne a ztratí se dolní ovládací panel nebo se obrazovka úplně rozpadne na všelijaké patvary, které blikají jak vánoční osvětlení. Oboje je neovladatelné.
  5. Atta1

    Nelze ověřit Při prodeji prastarého divu se nevyprázdní runové kolečko

    Ano, toto bylo splněno. Stavbu jsem i rozkliknul a ukázaly se mi obrazovky. Stavební sloty v dělnické chatrči byly prázdné. Prováděl jsem tuto akci už mnohokrát. Naposledy jsem toto dělal před několika dny ve světě ARENDYLL a bylo to v pořádku. Včera ve světě WINYANDOR se objevila tato chyba...
  6. Atta1

    Nelze ověřit Při prodeji prastarého divu se nevyprázdní runové kolečko

    Chtěl jsem využít nevyužité runové úlomky z divu (hlubina nekonečna), který nehodlám mít ve městě, na ukování chybějících run u jiného divu. Postavil jsem tedy tu hlubinu nekonečna a po postavení ji prodal. Předpokládal jsem, že se mi runové kolo vyprázdní (tak jako už několikrát předtím), aby...
  7. Atta1

    Diskuze Verze 1.27 + Vylepšení efektů prastarých divů

    No podle mne je ta zlatá propast dost propadák. U nás na tu propast nadává hodně lidí. Přidalo sice mincí, ale obyvatel tam rapidně ubylo. Byl to jeden z nejhodnotnějších prastarých divů a teď je z toho jen výrobna mincí. Přebytek mincí je ale k ničemu, protože zakoupení surovin u obchodníka po...
  8. Atta1

    Diskuze Turnaje pro společenství

    Do turnajů jsem se zapojoval, ale asi to hodně omezím. Začíná to zase přecházet do fáze, kdy bude nutné vše vykupovat. Množství našich jednotek do turnaje je silně omezeno. Jestliže mi systém povolí např. 5 x 6 paladinů proti 7-8 x 30-40 těžkých jednotek, tak se to prostě nedá hrát. Jako...
  9. Atta1

    Popis Atta1

    Budova na mé pejsky, které vodí a krmí dryády. A zpovzdálí je hlídají ve dne a v noci další obludičky, aby se mým pejskům, nedej bože, něco nestalo. Až když se moji pejsci pěkně napapají a odpočinou si, tak je nechám proběhnout se v Turnaji společenství. A když jsou hodně bujní, tak se unaví v...
  10. Atta1

    Nedostatek železa.

    Napsal jsem železo, protože na jednom servru jsem teprve vyzkoumal portál orků a na druhém servu nejsem ani tam. Takže ocel. Píšu teď o Arendyllu, kde mám bonusová prkna (na Wyandoru je hej, protože tam mám bonusovou právě ocel). Nedostatek po oceli pozoruji po celé období 3 měsíců, co tady...
  11. Atta1

    Diskuze Turnaje pro společenství

    Maniacku, jestli ty nějak moc nechlubíš. Na Arendyllu splnilo těch 17600 bodů cca 16 hráčů a na Wyandoru cca 5-7. A ty mezi nimi nejsi. Takže podle mne ani jedno společenství nebylo úspěšné. Takže mi nezbude než tu kouzelnou obytnou budovu zbourat, protože na plánek není naděje se dostat a v...
  12. Atta1

    Diskuze Turnaje pro společenství

    Právě, že nespletl. V poslední zamknuté truhle u turnajů společenství je jako odměna plánek, 25 VB a 6 relikvií. A ten plánek mne zajímá a podle mne je to nedosažitelné. Doteď lituji, že jsou si koupil kouzelnou budovu. Ale když jsem si ji koupil, tak tam bylo standardní vylepšení a to pak...
  13. Atta1

    Nedostatek železa.

    Tak se mi zdá, že se zase tvůrcům hry něco povedlo. 60-70 % všech požadavků na tržnici je na železo. Podle mne tvůrci hry podcenili rozdělení hráčů podle bonusových surovin (na Arendyllu). Podle mne přidělují jako bonusovou surovinu prvního levlu dřevo nebo mramor a na železo zapomínají. Menší...
  14. Atta1

    Opraveno Výzkum orků a goblinů

    No ono je někdy lepší, když to není přeložené. Oni používají občas google překladače a to pak člověk nestačí divit. Raději si to přečtu v originále, protože češtině z překladače kolikrát ani nerozumím.
  15. Atta1

    Diskuze Turnaje pro společenství

    Jediné, coby mne zajímalo jako odměna jsou plány. Ale ty není možné dosáhnout i kdyby celé společenstvo bojovalo na maximum. A protože se další turnaj zase začíná od nuly, tak je turnaj společenství úplně k ničemu.
Nahoru