• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

DeletedUser3281

Guest
já v poslední, dřív to šlo, ale je možné že si nějaký víš co zase stěžoval, jeden čas stačilo tu budovu postavit jen z inventáře, to díky takovému víš co zrušili, ale stále šlo vylepšit, což člověk splnil level své rasy, ale možná i na to si někdo stěžoval. Lidi jsou v tomhle hrozný.
 

DeletedUser5695

Guest
pořád jsou tady divy. Ty snad na maxu nemáte, ne?
Vylepšit div na lvl 14, to je panečku fuška :), pokud náhodou nevylepšujete z 13...., jsem na konci kapitoly, ale nechala jsem si z estetických důvodů cca polovinu obytek u elfů nevylepšnou, takže se to momentálně hodí...

No jasný, ale je to tom jak si to celé rozvrhneš, vylepšovat vše na max dost často jen zvyšuje body. Kdo neřeší body, tak produkci něčeho mu to kdo ví jak nezvedne, aby musel :) A lidi i bytovky mám právě tak nastavené, abych si mohl dovolit mít cca 20 nebo kolik budov možnost zvednout, to mi stačí na ty 4 měsíce čekání, pak přijde nová rasa a opět, zvednu jen dva levely, tzn 1 lvl mi zůstane :) Fakt bych nečekal na vylepšení divů, ty jsou potřeba vylepšit co nejdřív po naplnění, ale bytovky ani ne. Stejně tak výzkum, tam na nic nečekám, co nejdříve ho mít za mnou :)

Mám ušetřeno na jednu kouzelnou, skoro dvě brzo a nekoupím si je, nějak si to nemůžu dovolit, 5 kouzelných + sety je max, co si můžu dovolit skrz RR. Tzn dia nějak netřeba no :)

U nižších ras je s populací problém, takže ponechat si polovinu obytek k vylepšení lze až od elfů....

úkol 25 nějak nefunguje :-/ Je tam zadání získej 2 spojovací činidla nebo 4 relikvie.Už jsem vykoupila 6 provincií a relikvie nezapočítaný.
je tam chyba, mapiš na podporu a manuálně ti úkol splní

@ledova kraska & @ExplorerFfff
Za určitých okolností se vyplatit může (jako dočasná náhrada obyčejné manové budovy např.). Dlouho ve městě však nevydrží - v jiných eventech jsou mnohem užitečnější budovy.
10 level nehrozí. 7 max. 8, pokud nemáš extrémní štěští nebo si nepřiplatíš.
Hráčům, kterým generují většinu many stromy ze zimního eventu je produkce many Stonehenge jen k smíchu (a to ty budovy nemám ještě od Elementálů vylepšené - zatím jsem se ještě nerozhodl, zda na ně budu obětovat KR nebo je nahradím něčím lepším, co přijde (snad), každopádně jejich produkce many je zatím dostatečná, tak můžu ještě chvíli počkat).
Jsem u elfů a do Stonehenge se mi také nechce, mám manachajdy a žjavá jezírka, škoda, že se mi jich nepodařilo vytočit více, vánoční stromy stojí mnoho RR, takže ty až časem :)

Nedaří se mis splnit úkol "získej 2 spojovací činidla nebo 4 relikvie". Nevím zda je to chyba a nebo to u mne nějak zlobí, ale zkusila jsem ze hry vyjet a znovu se do ní vrátit a nic. Konkrétně mi to nezapočítává relikvie. Napřed jsem v 16. 15 hodin zahrála v turnuji 10. provincii, kde byla odměna 4 relikvie a něco dalšího. Nezapočetlo se. Zahrála jsem tedy 2 vyjednávání v běžné provincii, kde se měly do úkolu započíst celkem 2 získané relikvie (za každé vyjednávání 1) a zase nic.

Jestli mi něco uniká, tak prosím o přátelské trknutí... :)
Napiš na technickou podporu, opraví ti to

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2455

Guest
Možná stačí čít.
O stránku zpět - luterina - včera 16.05
 

DeletedUser4336

Guest
No já nezrekonstruuju ani prd, mám vše vylepšené do posledního rožce.
 

Lovec Krys

Legenda
@papap U 83. úkolu bych chtěl být, ale s těmi 60h průzkumy to je na dlouho (zaseknutý do Neděle na úkolu 37 (pokud nepřijdou zítra nějaké další věci na crafting)).
 

papap

Mistr slova
Jo to já bych byl rád dál,kdybych nemusel čekat na podporu (ještě když jsem na ten div použil urychlovače) ...
 

Green Jane

Šéfkuchař
Zajímalo by mně , jestli jste někdo dostali od Elvenaru newsletter se stovkou "sluníček" mailem ? Mně to došlo včera , ale
mému spoluhráči ve společenství ne. To dávají jenom někomu , anebo je v tom nějaká chyba ? Mail mám v seznam.cz a můj
spoluhráč ve volny.cz . :oops:
 

DeletedUser3281

Guest
No to pak napiš, zda ti to uznají a nebo ti řeknou, že to na to neplatí. Protože já měl pocit, že to divy jde ale žádný na takovém levelu teď nezvedám, tak jsem to nemohl zkusit.

Mě ta stovka jinak chodí do spamu. A musíš odebírat spam od nich, jinak nepřijde.
 

DeletedUser5230

Guest
@Green Jane důležitý je mít v nastavení v záložce Nastavení použití osobních dat zaškrnutý to že chceš dostávat emaily o akcích atd.Jinak ty maily nechodí,taky jsme to už řešili u nás ve společenství že někomu chodí a pár lidem ne.
 

papap

Mistr slova
Myslím,že asi podpora nepremává,že prý to předají příslušné osobě,čekám jako blbec,za chvíli chci jít spát,brzo vstávám.Jako by to nemohli jednoduše vyřešit,odkliknout úkol,když v tom mají chyb jak mraků,děs běs...
 

DeletedUser4336

Guest
Tak jsem nakoukl do mailu a vážně tam bylo 100 sluncí (já to měl v hromadných, mail na Seznamu), a kromě toho jsem tam našel dlších 100 esencí z minulé události, které mi už teda nic nedaly. Jinak je trochu zavádějící popis u artefaktů Stonehenge, prý "Rozvine jednu budovu fénixe na další stupeň", stejně tak po rozkliknutí infa opět to samé s fénixem.

Elfnostradamus >> Amunové ještě ne, jsem teprve na samém konci pulců, ale už brzo se přehoupnu dál, ovšem pak ještě zbývají průzkumníci. Jinak s těma budovama v garáži to moc vyhlídkově nevypadá, jedna je velká a mám tam ještě tři studny z doby lesních elfů, jinak vše z pulců.
 
Nahoru