• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze o verzi 1.5 a turnajích

DeletedUser34

Guest
aha tak nie spletl sem se turnaj uz prebieha no tak smelodotoho mne sa uz otvorili prve stany

:)
prve dojmy hmm no pekne to stazili asi z10nasobili poplatky za vikupenie provincie no bude to naozaj huste niektori tu nechaju cele majetky :))))

boje su celkom v pohode tiez sa my zda o nieco silnejsie jednotky ako v teste to tiez bude pekne decimovat armu no treba na to takticky :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1198

Guest
@nataly111 asi jako já. Hodlám to jen vyzkoušet, abych viděl, co a jak a pak to nechám být. Také nerad válčím a když nemusím, nebudu.. já si tuhle hru vybíral tak, abych nemusel, když jsem se rozhodoval, co hrát. Ale když to není povinné, tak mi to nevadí, kdo chce, tak si to užije :)
 

nataly111

Velmistr písma
No toho se právě bojím, protože všechno se časem stalo povinné a pak budu fakt v loji.:(
Tohle pro mě není, ale chápu, že to někteří hráči to chtějí.;)
Jen prosím smutně koukám, nechte to nepovinné, protože pokud to bude povinné, tak jsem asi skončila a to fakt nechci, mám to tu moc ráda.:)
 

DeletedUser1277

Guest
Zdravím. tak turnaje jsou fakt masakr na zboží-(( boje se dát zatím dají, ale je to těžké a zabírá to moc času. Nicméně jsem objevil asi chybu, chtěl jsem dělat provincii číslo 13, ale vyjednávat nechci, to je už sebevražda, ale boje děla nemohu, protože mi to dá mou armádu s číslem vojáků NULA!!! takže slušná chyba nebo bug. Udělal jsem restart hry, ale je to stejné, takže jsem skončil na čísle provincie 12.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Občas se mi to taky stalo... Každopádně stačilo přejít na mapu a zpět do onoho turnaje a oddíly už byly správné. Zkus promazat cache a cookies. Pak vyzkoušej znovu
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
No toho se právě bojím, protože všechno se časem stalo povinné a pak budu fakt v loji.:(
Tohle pro mě není, ale chápu, že to někteří hráči to chtějí.;)
Jen prosím smutně koukám, nechte to nepovinné, protože pokud to bude povinné, tak jsem asi skončila a to fakt nechci, mám to tu moc ráda.:)
Nemusíš se bát, turnaje jsou jen zpestření hry, není tedy důvod je dělat povinnými. ;)
 

DeletedUser1605

Guest
Cast hracu je obrovsky znevyhodnena tim ze nema sousedy a denne tak prichazi o obrovskou palku minci, v zavislosti na jejich velikosti. Takze misto toho aby se vymyslelo jak tuto nespravedlnost kompenzovat, treba system presouvani, tak se vymejsli jak je jeste vic znevyhodnit? Za me velkej palec dolu :confused:
 

DeletedUser445

Guest
tak ja nejsem ani na kraji mapy ani uplne na zacatku, ale stejne turnaje na 90% hrat nebudu.
proc? jak uz to tu bylo receno kvuly ekonomice jednotek. pokud o vikendu provedu invazi na mape sveta za ucelem otevreni dalsiho rozsireni meho mesta, trva mi nasledne tyden i dele, nez dotrenuju armadu na puvodni stavy. po tu dobu jsem prakticky na mape sveta mimo pruzkum mimo hru.
a sttimto turnajem by se musel clovek rozhodnout: bud rozsirovat mesto a nebo hrat turnaj. za mne volim mesto.
jina situace by byla, pokud by od urciteho okamziku v turnaji byla jako odmena za dobyti cele provincie zapocitana provincie do poctu, ktery je potreba na otevreni dalsiho uzemi hracova mesta. V takovem pripade uz by turnaj stal za uvahu.
 

Sindri

Guest
Magelan: Mohu tě ujistit, že vývojáři jsou natolik schopní, že souběžně s turnaji řeší i tento problém. Určitě byste ale nikdo nechtěl, aby kvůli jednomu nedostatku se hra nerozvíjela dále, a to po dobu tak dlouhou, dokud problém není vyřešen. ;)
 

Sindri

Guest
A která z dalších nových funkcí je tím ovlivněna? Opravdu prosím nepropadej pesimismu. :) Vývojáři nemají důvod odkládat/protahovat vyřešení tohoto zádrhelu. Jakmile tedy bude hotov koncept, který to efektivně napraví, bude nepochybně implementován. Bohužel, nic ale není hned. Tu základní potřebu myslím, že naštěstí pokryjí společenství. Nebýt nich, tak opravdu min. s výzkumem je problém a velký.

Na turnajích také naštěstí nic nezávisí, takže zkus si je užít v té míře, v jaké můžeš. Případně nelíbí se ti v nějakém jiném směru, krom malého počtu sousedů? Budeme rádi za názory.
 

CherryFlower

Guest
Mně se turnaje líbí, dají se hrát, i když nejsou sousedi, nějaký zisk to přinese v každém případě. Minimálně ty relikvie.
A je proč vyrábět, když už mám zase ukončený výzkum :)
 

DeletedUser34

Guest
no turnaje zapeklita vec otazka hrat alebo nehrat turnaje
klady:
odmena relikvie , body vyskumu , ak nastavite opakovaciu ulohu ziskaj 4 relikvie tak sa zaráta odmena z úlohy

Negatýva:
likvidácia armády pre slabšich bojovnikov taker polka alebo aj viac , pre nebojovnikov podstatny úbytok zasob surovin a kladiv, veľa času pri boji ,

záver: kto je na konci výskumu ten sa pobaví získa body vyskumu do divov bud vlastnych alebo cudzích, zvečí sa im bonus na suroviny na ktore maju bonus ak je turnaj v danej provincii a to naozaj podstatne ( mne sa zo 450% zvišil na 704% co je naouaj super)
takze bohatý budu bohatší :) a hlavne zabyju nudu pri cakani na nieco nove
 

DeletedUser494

Guest
Děkuji, už to funguje-) stačí vyjít z mapy a vrátit se a je to ok-)

Heledte, mne se to stalo dneska několikrát taky, ale ted se mi to zaseklo úplně - zkoušel jsem jít na mapu a zpět, do města a zpět, aktualizaci prohlíženého okna, odhlášení a přihlášení... Pořád tam mám nulu :-/
 

Přílohy

  • turnaje_chyba.jpg
    turnaje_chyba.jpg
    502,4 KB · Zobrazení: 70

DeletedUser1711

Guest
Hraji to teprve 3 týdny, tak na první turnaj to nestihnu, chybí mí přes 100 vědomostních bodů, abych se dostal na konec druhého výzkumu, takže smolík pacholík
Vybojovat provincie a tak získat VB už je prakticky nemožné. Odkryl (vybojoval) jsem provincie co se dalo, ale teď už jsou ztráty na vojsku veliké, nebo přímo prohry, takže dokud nevylepším, či nezvětším armádu což je ve 3 výzkumu, tak se moc nepohnu.
Tak asi je ten turnaj dobrý, žel bohu pro mně prozatím nedostupný.
 

DeletedUser497

Guest
Ja bych mel k turnajum dotaz...

Vcera jsem vymyslel technoligii a zacal turnajovat. Celkem jsem vybojoval vsech 8 souboju ve 12 provinciich. Odmena za kazdou byla uplne stejna (20 turnajovych bodu, 2 svitkove relikvie a 2 vedomostni body).

Dneska jsem pokracoval a vsimnul jsem si, ze v prvnich dvouch provinciich semi odmena zvysila (50 bodu, 4 relikvie a 4 vedomostni body), take jsem si prohlizel dalsi provincii a byla tam odmena runa. Pote jsem si dal pauzu ve hrani a kdyz jsem chtel pokracovat, tak ve vsech 10 provinciich mam odmeny stejne jako prvni den (vyjma bodu,kterych je 50 ale relikvie a vedomostni body klesnuli na 2 a tam kde drive byla rune tak je tam zase 50/2/2).

Ted moje otazky:
1) Opravdu bude odmena vzdy uplne ale uplne stejna?
2) Delali se nejake zmeny v prubehu dne (protoze nevim jak si vysvetlit snizeni odmen...)?
 

nataly111

Velmistr písma
Tak jsem to teda vyzkoušela, aby se neřeklo, že jsem proti něčemu co neznám.:p
A jako dobrý, tak až se za dlouhých zimních večerů,budou elfíci nudit tak proč ne.:rolleyes:
A nebo až bude mraky materiálu a nebudu vědět kam s ním.;)
 
Nahoru