• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

karhol

Znalec fóra
Já měl průzkum, výzkum nebo opar 6x prakticky po sobě. Pak po jednom úkolu nasbírat kladívka a druhém soubojovém (5 střetů, nebo 25 turnajových) mi naskočila 3x sada nástrojů...
 

DeletedUser2114

Guest
asi jsem hloupá,ale nepochopila jsem ty kapitoly,udělala jsem 3x sadu nástrojů a nic,prý v třetí kapitole,mohl by mi někdo poradit
 

DeletedUser467

Guest
Nejsou to dílny ze třetí kapitoly, ale dílny, které jsou max. tři kapitoly staré. Ve spoileru tabulka, najdi si kapitolu ve které jsi a je tam minimální úroveň dílen (=workshops), kterou potřebuješ, aby se ti výroba započítala do úkolů.
Výstřižek.JPG
 

DeletedUser6850

Guest
a ty kouzelné dílny za dvojnásobek už fungují? dík.
Ahoj, ano už fungují. :)

asi jsem hloupá,ale nepochopila jsem ty kapitoly,udělala jsem 3x sadu nástrojů a nic,prý v třetí kapitole,mohl by mi někdo poradit
Pokud si rozklikneš danou úlohu a v ní si stoupneš na ikonku "i" (Informace), dostaneš výpis pro všechny kapitoly a odpovídající dílny. Stačí si najít svoji kapitolu a odečíst požadovanou úroveň dílen.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5855

Guest
a na 57 hodin mam po akci :'( protoze ctvrty opakovani prozkoumej provincii, dokonci vyzkum nebo ziskej 15 oparu videni... Vyzkum mam kompletni a do akademie mi dosly relikvie dreva na cinidlo, ... a to jsem dopotrebovala minuly ukol. Tohle opakovani ukolu se fakt nepovedlo ... :'(
 

DeletedUser5987

Guest
[QUOTE="wampera, post: 101941, Jsem na tom obdobně, na malém účtu jsem měl neuvěřitelné štěstí, na hlavním se placatím mezi nejtěžšími úkoly.. Mám s bídou 4 lvl a a s takovou 10ku neudělám. Četl jsem tu něco o opravách, úpravách tak ty podle mně dělal nějakej nýmand... To není lamentování nad hrou, to je konstatování faktu, že jen ...... ( myslete si , co chcete ) může dopustit opakování úkolu ( průzkum provincie, výzkum, 15 oparů) 5 x za sebou s pauzou 1 úkolu na 5 x sada nástrojů. Atd. atd. Jak jsem řekl, nýmand...
 

Heruen

Pokročilý žák
Já měla dnes štěstí po ránu .Hned 200 klíčů potom dvakrát 500 klíčů a pak zase 200
Tak to by takhle šlo:)
 
Naposledy upraveno:

Vicky1177

Mistr slova
@wampera : Však já taky stojím od včerejšího večera, víckrát 15 oparů proložený 4x sadou nástrojů a 4x opary. Navíc není už od včera v craftingu nic, co by stálo za to, činidla nerostou na stromech a vyhazovat je za relikvie, který opravdu nepotřebuju, ani náhodou :rolleyes:.
 

DeletedUser4291

Guest
Ze začátku jsem z hraní eventu měl docela i srandu... protože jsem doufal že to tak snad nenechají a nenechali, sice se už netočí 3x za sebou průzkum provincie, nebo 15 vaporu, ale za zato jsem za posledních 14 úkolů to tam měl 8x, žádný jiný úkol se neopakoval. Začíná to být trapný a nudný, udělat jeden dva úkoly a neustále se opakující průzkum provincie nebo 15 vaporu. Hraji to víc jak dva roky a tohle mě už celkově vzalo chutě. Někdo může říct, tak nehraj event když ti vadí... Ale samotná hra bez hraní eventů je k ničemu. Můj názor
 

Slniecko

Znalec fóra
Heromoss jsem stejného názoru, je to vopruz, když už si človek myslí,že se na chvilku zas rozjede v tom evente, tak ho hned zasekají takovýma úkolama... Taky mám asi 5 úkolu, které mi jdou porad dookola.. Kdyby byla aspon nejaká zmena.. Ale porád to samé.. Prozkoumej provincii, pak je získej 7 relikvií, pak mám Vyreš turnajové strety, pak mám rešit strety ve veži, pak zas prozkoumavat a furt dookola tohle.. Jednou za čas se tam zjeví,at získam mince, nebo vytrénuju vojáky a ješte at vyrobím ocel a pak zas jedu furt to samé.. Je to nuda celkem.. A ty denní odmeny taky nic moc teda..
 

DeletedUser2988

Guest
Proc tam nejsou alespon varianty staveni budov do lvl 10, motivace sousedum klidne 40x,proste prolozit to necim lehcim?proc misto ziskat ocel je vyrobit ocel? mam ji vyrobit pres 30 tisic, coz je taky na cely den, protoze sklizim jen 2x- 3x denne a na to se nevyplati kouzla... proste vely tento event je pro me WTF
 

ElfNostradamus

Veterán
Event běží 5. den...ještě tedy 20!! dní poběží, jsem zvědav, kolik bude na konci a kdo mít a jaké medvědy ve městě?! ...už tu padají čísla, že po 5.dnech jsou vlastně někteří medvědi i ve městech!!....a stále negace....ano event je těžší, ale i právě proto, že jsme předtím klidně mohli / a jak jsem již psal/ jet na sice nově! zavedené dílny a manuf. na aktuálních úrovních... A opětovně to bylo vše známo a řečeno dopředu!! a každý se mohl předpřipravit něco proto udělat, dostavět další budovy či zvednout level budov a mnozí tak i činili.....a za to sklízet až 188 klíčů za úkol např.!... Po mnohých intervencích je z toho velmi těžký event a je jasné, že vše nám nedají bez práce a trpělivosti, jako event jednoduchý předchozí...úkoly se opakují, plní se dlouho a musí se umět čekat, finálová sekvence dává pouze 80 klíčů a tím nastupuje u mnohých flustrace...Chybí tu trochu pokory sebereflexe.....pouze můj osobní názor...tak hezký den a vlastně víkend všem, jedu pryč, bude ode mne na chvíli klid :)
...a více klidu, pohody a trpělivosti lidi zdejší elvenarští :)
 

DeletedUser2449

Guest
Tak takovouto buzeraci jsem ještě neviděl. Schválně ztížili ty úkoly na výrobu zboží jen v budovách které nejsou víc jak 1 až 3 kapitoly starré a tak podobně aby si to hráči nemohli urychlovat. Takže jednolevelovým pomocným budovám odzvonil umíráček. No nic budu hrát dokud to půjde a pak se na to tedy vykašlu.
ZygJV58.png

E: Tím pádem u mě tato hra skončí jako třeba Divoké kmeny, to jest v zapomění jako mnoho jiných her. Však je stále mnoho nových.
 

ElfNostradamus

Veterán
katrms: toto zde vše víme 3 týdny a připravovali se na to , změna je život necht´se ti vede a líbí v další jiné hře...a studený obkládek doporučuji na hlavičku /nahoru/
 
Nahoru