• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Jednotky

Zharthuru

Mistr slova
Podal bych návrh na vylepšování jednotlivých jednotek všeho druhu .
Kdo kdy netoužil po výzkumu špičkových elfích lučištníků , případně
po čarodějce léčitelce s množstvím kouzel . Také by mne zajímalo jestli
existuje u elfů kouzelnická věž .
 

Sindri

Guest
Chtělo by to více tuto představu rozvést. Co, jak, kam... je to tvůj návrh, nečekej, že ho za tebe někdo bude celý domýšlet. :)
 

Zharthuru

Mistr slova
Zase nejsem tvůrce této hry , ale dobře šermířky by mohli zasahovat více nepřátelských jednotek najednou , lučištníci zvyšovat svůj dostřel , lesní duchové by se mohli přejmenovat na enty a stavět do cesty například trní , čarodějky by se mohli učit různá kouzla ve výše zmíněné věži , člověk by řekl že tohle už nikdo nemusí vymýšlet .
 

Zharthuru

Mistr slova
Jinak bych toto téma přeci jen přesunul do diskuse o hře , oni netvoři jsou také jednotky . Pokud se mi podaří propojit notebook s harddiskem tak bych snad mohl dodat pár figurek .
 

DeletedUser34

Guest
no čo sa novych schopnosti tyka niekde by sa to dalo upravit ale niekde by to bolo uz priliš ten napad z lukostrelcom no zvišit dosah o jedno policko po vylepseni by clovek bral ale carodejnica ucčiaca sa viacero kuzel to by uz asi neprešlo v tomo štýle hry nakolko by to bolo uz priliž zvihodnenie jednej jednotky rovnako ako trny entov a premenovanie leny duch na enta to zalezi na vkuse prekladatela ja v mene nevidim niaky problem co sa mečov týka zasah viacerich jednotiek no to by asi tiez bol nadbytočny luxus to by museli znižit učinost meča zizit jeho ničivu schopnost popripade prerozdelit ked zautoci na 1 jednotku da 100% utoku ked na 2 tak 50% na obe a t d ale myslim ze to by velmi nesl ale tie lukostrelecke jednotky by sa dalo ved elfovia su znami lukostrelci teras mam v meste plno vojakov ale lukostrelcov uz nepouživam nikdy v boji nakolko su uz v mojej faze hry nepouzitelny a radsej pouzijem ine jednotky cize lukostrelci v neskoršej faze hryx sa stavaju nepodstatny na zaciatku hry su dobry a j pouzitelny ale neskvor uz nie ale keby sa pridal ten jeden dostrel naviac a troska vecia rana tak by sa dali opet pouzit v boji
 

Zharthuru

Mistr slova
Tak mne napadlo , že by to taky dalo udělat v nějakém Prastarém divu a Hráč by si musel na začátku zvolit kterou jednotku bude vylepšovat .
Trocha realismu ve hře nikdy nikomu neublížila a v soubojích dvou hráčů by se to určitě hodilo .
 

Zharthuru

Mistr slova
Tak se vracím k podrobnostem . Kouzla se píšou jinde k dispozici by je měli Kněží , Čarodějky a Nekromantky . Lučištníci by ve výzkumu mohli mít prodloužení dostřelu o jedno políčko (vícekrát) a vyrovnat se tak dělostřelcům . Akademie kouzel už máme tak je jasné kde by se svitky s kouzly pro magické jednotky vyráběli . Dále bych do dělnické chýše nebo nástrojárny přidal nabídku na vůz ranhojiče s mocí vyléčit v tahovém režimu nějakou jednotku , nebo by mohli postavit štítovou hradbu , kterou by musel soupeř rozbít .
 

Zharthuru

Mistr slova
Aby si někdo nemyslel že chci stranit elfům (já chci ale ať jsem trochu spravedlivý) tak navrhuji aby kerberos měl možnost ranit více jednotek najednou které by stály vedle sebe .
 

DeletedUser34

Guest
ok ale v tom pripade strati bonu obrany a utoku voči taskym strelcom :)
 

Zharthuru

Mistr slova
Na střelce se většinou nedostanou . Pokud střelce dáš jako poslední klik tak je mimo dosah a zaútočí většinou středem . Enti nebo šermířky si s nima lehce poradí :)
 

Zharthuru

Mistr slova
Tak bych chtěl přeložit do kolonky výzkum a jednotlivě bych tedy vylepšil šermířky a kerbery na zranění okolních jednotek v bojišti na dva nepřítele . Platilo by to i pro volné kerbery . Zajímal by mne názor jak moderátorů tak i hráčů jestli by se podařilo to prosadit jako nepovinný prvek výzkumu :cool:
 

DeletedUser34

Guest
no myslim ze nie kerberos ma uz tak dost velke bonusi a to aby este utocil na viac cielov by bolo uz prehnané
 

DeletedUser2216

Guest
Zdravím teorie velebení jednotek prezentace elvenaru je jedna věc a praktičnost a efektivnost je věc úplně jiná. Bojové jednotky jsou dobré pouze v počátcích hry a když budete mít trpělivost a vytvoříte si další sadu armády a budete mít radost že výzkum vám již 2krát navýšil počet jednotek úspěšnost v bojích ale o polovinu klesne gratuluji a ještě to nevzdáváte řeknete si že vybudujete trochu víc a bude to lepší. Následuje třetí tažení mezi tím i možná další navýšení počtu jednotek a najednou vaše armáda do které byla vložena trpělivost a opravdu nemálo zásob najednou padá jak vyzbrojení sedláci kteří si berou vidle a hrábě v tažení proti Rusku 20 stolení. A jen ti nejtrpělivější z vás udělají armádu do dalšího tažení kde seběvětší armáda nedokončí ani jednu provincii ... K tomu dostane úkol postavit zbrojnici a myslíte si že by to nebylo tak zlé? Ano sice útok je jen o malinko efektivnější ale úmrtnost jednotek pořád stejná. Pak vám dochází že jakékoliv investování do jednotek je absolutně zbytečné a rychlejší a levnější bude vyjednávání ...

Nemyslím si že jen já si přeju vylepšení odolnosti a nebo zrušení bojového systému i když ten sám tolik nevadí jako spíše zbytečné budovy s jednokami spojené ... Možnost prodat budovy by byla na místě. Děkuji
 

Iddun

Guest
Asi postrádám nějaký návrh k tématu... Příjde mi to spíše jako diskuze k bojovému systému, potažmo přímo jednotkám... V to případě by tento příspěvek měl být v tomto tématu
 

DeletedUser2216

Guest
Dobře já myslel jen možnost prodání budov jako třeba kasárny, zbronice. Sledujte četnost využívání těchto budov na vytváření jednotek hráčů co hrají aspoň půl roku jestli jich bude 40% myslím že i to je optimistický odhad.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Iddun

Guest
zbrojnice, cvičiště a tábor žoldnéřů se kdykoliv prodat dají. Jediné kasárny nejdou prodat a to z důvodu příběhové linie
 
Nahoru