• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zvlastni kulturni budovy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4914
  • Vytvořeno

DeletedUser4914

Guest
Zdravim Vas vse,
a mam otazku ohledne kulturnych budov z ruznych akci, projel jsem ruzne vyhledavace a vubec jsem nenasel udaje o techto budovach :(
Chci vedet kolik ktera dava kultury a podle toho na ne klikal ve vypomoci.
Je nekde nejaky odkaz, nebo na foru o tom pise?
Dekuji, Nebojša
 

DeletedUser4914

Guest
Aha, ano, dekuji.
Je to tam v hloubce, tak to jsem neumel vyhledat :(
 

DeletedUser2693

Guest
Ahoj, mám taky dotaz na eventovky, respektive na provázané budovy, dal jsem k sobě Ledového horského trola a zamrzlou fontánu, u trolla se mi produkce změnila z mincí na kladívka podle popisu, ale u zamrzlé fontány mi zůstala produkce na 270 many za hod místo toho aby se mi zvedla na 405/h. Děkuji za odpověď
 

maxximavatar

Pozorovatel
Ahoj, v posledním křištalovém turnaji jsem otevřel truhlu (600 bodů....) tak jsem čekal nějakou odměnu (budovu) a do dneška nic, proč ?????
 

DeletedUser5085

Guest
ahoj hrála jsem turnaj 1 2 3 4 a v 4 jsem nedostala odměnu tři knihy co mám dělat
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@zazvorek lituji, ale 3 VB body jsou při řešení 4 provincií až na druhé úrovni (4. provincie ve druhém kole). Odměny, které vidíš v turnajovém okně značí ty, které dostaneš za příští vyřešení turnajového kola, nikoli ty, které jsi měla dostat. :)
 

DeletedUser5085

Guest
no fajn a dnes jsem vyměnila 3x100 hedvábí za 100křišt´álu a ted´nemám ani křišt´ál ani hedvábí
 
Nahoru