• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

ZTRÁTA BODŮ V ŽEBŘÍČKU

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2933
  • Vytvořeno

DeletedUser2933

Guest
Zdravím všechny hráče,může mi někdo vysvětlit jak je možné přijít o body v žebříčku?Psala jsem i na podporu,ale jejich odp.mě nejen neuspokojila,ale přišla mi odbytá,viz níže.Problém spočívá v tom,že dnes jsem zjistila,že náš spolek klesl z 211 pozice (389tisbodů) na 217místo(375600bodů) ze včera na dnešek ,předesílám,že nikdo nebyl vyloučen ba naopak včera k nám nastoupil nový hráč,nikdo ze spolku neprodal budovy ,každý týden se kontroluje aktivita a body členů a nikdo není v mínusu.Jsem z toho neštastná,vím jak se všichni snaží a ani to neumím vysvětlit .Prosím tedy jestli někdo máte podobnou zkušenost a co dělat v případě že by se něco podobného znovu stalo.Děkuji za odp.

Všem přeju pěkný den a úspěch ve hře Pavla

//odstraněna citace z tiket systému - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3239

Guest
Zdravím jelikož jsem členem tohoto týmu a viděl jsem odpověď ,která byla následně smazána tak nevím co si mám o tom myslet. Sám jsem včera před půlnocí kontroloval stav a mohu potvrdit že výše uvedená zpráva o počtu bodů je pravdivá 211- 389 tis bodů a ráno cca 10 hod. 217 - 375 tis. bodů. Jelikož si píšu každý týden stav každého hráče v našem spolku tak vím že takový pokles není možný. Proto bych uvítal odpověď která to uvede na správnou míru a pokud tuto hru hrajete déle sami uznáte že je to divné za 6 hodin ztratit cca 14 tis.bodů v celkovém žebříčku. Jsem zklamán chyba se může stát ale taky napravit. Pro všechny hráče je motivace stoupat na žebříčku a vylepšovat svá města.Nechci aby to vyznělo že brečíme kvůli "pár bodům " mi to doženeme protože jsme dobrý tým a baví nás to .Bylo by dobré kdyby správce hry se ozval s přijatelnou odpovědí .Díky Robert

// odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Moni Arda

Znalec fóra
Jestli myslíš Ódinem odstraněnou citaci z tiket systému, byla odstraněna s ohledem na pravidla fóra (bod 13). Jestli jsi myslel něco jiného, tak se omlouvám, že jsem do toho vstoupila.
 

DeletedUser3239

Guest
Ano myslel a pokud je to proti pravidlům tak se omlouvám ale pokud bych dostal na jednoduchou otázku jednoduchou odpověď nic by jsme neřešili. Tak se ptám znova kam se mohlo za cca 6 hodin ztratit 14 tis. bodů ?
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Odpověď na otázku ohledně ztráty bodů najdete tady. Ve zkratce došlo k menší úpravě v zobrazování žebříčku, což způsobilo tuto chybu. Všechno by měl nejspíše vyřešit přepočet, který proběhne 15. srpna.

Co se týká smazané citace, tak mohu potvrdit slova @Moni Arda - na všech fórech společnosti Innogames je přísně zakázáno zveřejňovat komunikaci z tiket systému, proto ji kolega @Ódin odstranil. :)
 

DeletedUser2933

Guest
Děkuji za vysvětlení a snahu vyřešit tento problém,který náš spolek znevýhodnil a omlouvám se za zveřejnění komunikace.

//odstraněna zbytečná citace. Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3431

Guest
Jak je to s body v žebříčku? Postavím budovu, ztratím body, vylepším budovu, ztratím body, vyhraju turnaj nebo boje v provincii, ztratím body.
Účelem hry je ztratit všechny body? Při žádné akci mi ještě nepřibyl ani jeden,.
 

OrickJ

Znalec fóra
Nepleteš si pořadí (číslo co vidíš pod avatarem) s body?Ty uvidíš, když klikneš na to číslo, nebo ve společenství.
 
Nahoru