• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zrychlení výroby

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2333
  • Vytvořeno

DeletedUser2333

Guest
Ahoj, dneska jsem dostal po napojení zrychlení výroby na 13 hodin. Místo 3h pouze 1h :O je to zkouška snad budoucího přidaného kouzla? :O něco takového bych rozhodně uvítal, protože je to super :p :p
 

DeletedUser4336

Guest
Mě to taky skočilo, na zkoušku je to fajn, co to bude znamenat do budoucna netuším, každopádně teď bych potřeboval spíš zrychlit výrobu spřátelených trpaslíků, chybí mi kapka mědi na cesty než vše zbourám, a na ty to stejně jako kouzla nefunguje.

zidouch >> Mě vyskočilo okno s oznámením. A když zadávám výrobu, tak jsou pole zbarvená do oranžova s nižšími výrobními časy. A vpravo nahoře je pak odpočet délky trvání.
 

LuciskaCh

Mistr slova
mám k tomu jen dotaz, když teď zadám 8h výrobu-původní 24h výroba, (zbývá mi do konce 5:48), vyrobí se ta 8hodinovka nebo to po skončení času přeskočí na 24hodinovku?
 

DeletedUser4169

Guest
Evidentně to trvá do půlnoci, pak bych tipoval že se to vrátí k normálu.
 

papap

Mistr slova
Mohlo by to být jako požehnání,to by bylo super.Každopádně je to výborný nápad a doufám,že se to ujme... :)
 

amalka45

Znalec fóra
ahoj jsem spokojena prisla jsem az ted k pocitaci takze nez pujdu spat tak stihnu nejakou otocku po hodine super .
 

Prealiena

Velmistr písma
Super věcička, akorát mi zamrzá odečet když přejdu na mapu světa a vrátím se zpět do města. Musím pak restartovat hru, abych viděla skutečný čas. Trochu nepraktické při turnaji.
 

DeletedUser3071

Guest
@Najdana - Ahoj, je to přesně tak jak píše @Angedev , jedná se o novinku kterou Inno zatím testuje na omezeném počtu hráčů, kteří jsou náhodně vybraní.
 

Najdana

Znalec fóra
No já ne, mě to rádo zřejmě nemá :(, nicméně přeji každému tu malou testovací výhodu :rolleyes:...:)

Odstraněna zbytečná citace.Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru