• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Uživatelské rozhraní Zrychlená motivace sousedů [předáno]

Heimdall

Guest
Nevím zda to náhodou už nezaznělo, bohužel tolik času abych vše procházel nemám :D Takže kdyby to zaznělo, tak to klidně lockněte a zahoďte :D

Říkal jsem si jak usnadnit motivování a napadlo mě takové jednoduché, malé vylepšení a to, že u sousedů, které můžete motivovat, bude rovnou aktivní tlačítko motivace ony "ruce".

Rp1QQbl.png

Ušetřilo by to hodně času a hlavně hodně zbytečného klikání - prostě kliknete na souseda, kterého můžete motivovat a rovnou vám u něj budou "svítit" vhodné budovy pro motivaci a vy rovnou motivujete. Protože co si budeme povídat, když máme sousedů příliš, tak je to celkem náročné na čas.

Pokud by to někomu nesedělo, klidně by to mohli nahodit jako volbu do nastavení - kde by se to "rychlé motivování" dalo zapnout - vypnout. Co se týče implementace, tak nějaký závažný zásah by to být neměl a realizace by spočívala vesměs jen v lehké modifikaci - záleží jak to maj napsané :D

Tož co myslíte, užil by to ještě někdo?
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
jj, nápady na zlepšení/ulehčení motivace tu už padli. Nevím tedy jestli zrovna jako "oficiální" návrh nějakého hráče tady v této sekci, ale někde určitě jo (ale tvůj nápad ještě ne). Každopádně souhlasím a využil bych to. Vlastně, jakékoliv ulehčení nebo zrychlení v motivacích je rozhodně vítáno :D
 

CherryFlower

Guest
Také jsem pro jakékoliv ulehčení motivace sousedů, ale abych pravdu řekla, daleko komplikovanější mi přijde motivace spoluhráčů ve společenství.
 

DeletedUser34

Guest
no v společenstve by to mohlo byt napriklad ako je zoznam clenov za kazdym menom by boli tieto ruky znacka u tich ktori sa daju motyvovat
lebo je taso obehat celi spolok a motivovat vsetkycch spoluhracov ked motivujete rozdielne casi ked to robyte navalovo jednym tahom spolucechovnici sa daju motyvovat zaradom ale takto by sme aspon vedeli koho môžme v spolku kliknut bez toho aby sme vecne nacitavali ich mesta a zistovali to a co sa tvojho navrhu tyka Heindall znie to dobre kazde ulahcenie motivacie je dobre

no popripade by sa to mohlo dat aj tak ze na mape sveta kde mame susedov by boli tie ruky hned na brazku ich mesta bez toho aby sme sa museli pozerat do ich mesta šlo by to este richlejšie
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
no po novej aktualizacii sa totiž pri vstupe do mesta desne dlho vikresluje mesto a dlho sa nahrava a tak by to bolo richlejšie
ale ak je podmienka vybrať co motyvovat v mste mohlo by byt na tom obrasku 3 ikonky minca to by sa motyvovala hlavna budova kladiva stavitel a slnkoz mrakom by oznacovalo kulturu a rovno by clovek videl ktora sa da motyvovat ulahcilo by to hru :)
 

Heimdall

Guest
Jako tahle hra vážně potřebuje nějakou optimalizaci pro tu motivace, protože to začíná být větší a větší opruz :D
 

Heimdall

Guest
To je sice pěkné, ale zase každý má různé druhy budov pro kultůru třeba, takže tam by to asi naráželo... pokud by teda hráč na své straně neměl nějaké rozhraní, kde by si nastavil prioritu kulturních budov.... prvně chrámy, jak dojdou tak další něco, jak dojdou i ty tak dále.... to by byla špica
 

DeletedUser34

Guest
no dalo by sa to spravit ze by to islo automaticky vihladalo tu co dava najviac bodov a potom postupne dalej ale to by museli vivojarinejak vymislet
 

Heimdall

Guest
aby to vybíralo automaticky to nejlepší - to se bojím, že do toho se Innu chtít nebude :D Pokud to není to nejlepší pro ně, tak se cukaj :D
 

DeletedUser34

Guest
ved to ale stou motivaciu v spllkoch by mohli nieco spravit ked uz nieznaku tak aspon čas by mohol plinut za menom v spolkovom zozname kolko este treba kym sa bude dat motyvovat spoluhrač lebo takto je to dost neprehladne a ak ma clovek stale kliknut a cakat kym sa nacita mesto a zistit ze do dalsej motyvacie musi cakat este pol hodiny tak je to ako dost otravne a zdlhave
 

DeletedUser312

Guest
myslím že ideální způsob jak tohle vyřešit by byl šipkou vpřed a v zad na otevřený sousedově vesnici... hra už ví kdo je tvůj soused ... nabízí ti s ním obchod bez poplatku... tzn určitě taky bude umět posunout tě do další vesnice ve který můžeš sousedsky vypomáhat... to samý se určitě dá udělat při procházení vlastní aliance.....
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Prosím moderátora, který mi upravil příspěvek, aby řekl co jsem měl špatně :D Nevím o ničem a už vůbec o špatně využité citaci. A celkově, pokud někdo z moderátorů upraví příspěvek, měl by to dotyčnému hráči vysvětlit (případně napsat pod upravený příspěkve). Už jen minimálně ze slušnosti!
 

Eragon92

Znalec fóra
Jak to vypadá s těmi motivacemi? Protože to je fakt neskutečný opruz, kolikrát mám co dělat abych se vůbec donutil oběhat spolek :D a na sousedy už pak většinou kašlu, stejně 90% pomoc nevrací a teď jak k tomu ještě přibyla ta mapa, to je úplný konec :(
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser312

Guest
no téma tohohle vlákna je jasný.. tak jestli se něco někde o tom děje ;-) ... taková kontrolní otázka :-D
 
Nahoru