• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

zrušení stavby Divu

-DYX-

Učedník
Ahoj, prosím o radu. Začal jsem stavět trochu neuváženě div Kovárna hrdinů hned na to jsem chtěl ukoncit výstavbu,ale píše mi to že když stavbu ukončí nezískám zpet žádnou náhradu. Myslí se tím že přijdu o všechny runy ?
Dík Dyx
 

-DYX-

Učedník
Děkuju ,takže kdybych ho později chtěl stavět je potřeba znova nasbírat těch 9 run. Škoda jen že divy nejdou teleportovat do inventáře :(
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Ano, této mechaniky využívají někteří na divech, které nepotřebují a mají zde hodně run, aby tak vytvářeli rozbité úlomky run a z 10 udělali runu v divu, kde to nutně potřebují.
 

Lovec Krys

Legenda
@-DYX- Nic. Vše propadne. Ale můžeš tam sázet runy znovu a tak vyrábět úlomky do jiných divů. Po naplnění postavíš, zbouráš a můžeš sázet znovu tolikrát, kolik úlomků potřebuješ nebo dokud ti nedojdou runy do toho divu.
 

aikomi

Mistr slova
Máš div, který nepostavís, protože není třeba pro tebe výhodný. A pořád získávás runy. Tento div si můžeš postavit a pak zbourat. Tím dosáhne toho že to po tobě bude chtít znovu runy a ty budeš postupně plnit to kolečko. Stane se, že už tu runu budeš mít v kolečku a tak se ti z něho stane ukomek. Po naplnění 10ti úlomků můžeš přejít do jiného divu, kde potřebuješ třeba poslední runu a tu ukoveš právě z těch 10ti úlomků.

Zde mám například tento div mám tam i vidět kolik run jsem získala od doby hraní.
V tom dalším obrázku mám plný počet úlomků. Z toho ukoveš runu do jakéhokoliv divu, který zrovna potřebuješ, chybí-li ti třeba poslední runa a nemůžeš ji získat, tak toto je jedno z možností jak ji získat jakoby "nejrychleji ".
 

Přílohy

  • Screenshot_20200413-162038.jpg
    Screenshot_20200413-162038.jpg
    760,3 KB · Zobrazení: 94
  • Screenshot_20200413-162045.jpg
    Screenshot_20200413-162045.jpg
    559,3 KB · Zobrazení: 90
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
@-DYX- , jestli jedeš turnaje a potřebuješ nějaké Orky (zelené hlavy) na víc, tak Kovárna je superdiv pro turnajové hráče, zvyšuje sílu tvých vojáků proti těžkooděncům, já bych jí určitě nebourala, ale naopak do ní teď začala hodně sypat.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@luterina @-DYX- - kovárna nezvyšuje sílu proti těžkooděncům, ale zvyšuje útočnou sílu těžkooděnců (majitele). Orků dává strašně málo (ale jsou zadarmo, nu což) a superdiv bych to také nenazval, ale jiný div zatím těžkooděncům sílu nezvedá ;).
 
Nahoru