• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zrušení účtu zde na Fóru ...

webelite

Kolemjdoucí
Zdravim všechny.
Elvenar hraji pátý rok, takže již nejsem žádný zajíc. Ale co mě skutečně překvapilo, že jsem přišel o účet zde na Fóru.
"Požadovaný uživatel 'webelite' nenalezen."
Všechno pryč. Moje příspěvky, vlákna, reakce, poděkování ostatním - VŠECHNO PRYČ.
Máte s tím někdo zkušenost ? Abych náhodou cestou někde neudělal znovu stejnou chybu, za kterou mě tady opět někdo kompletně zruší ...
Kontroloval jsem zpětně až do 2017 i email, nikde žádná zpráva: "Porušil jste tohle tady" - nic.
Díky za postřehy a všem přeji zábavu ze hry.
 

Lovec Krys

Legenda
Myslím, že tvůj problém bude tady:

Důležitá část příspěvku:
Účty fóra, na kterých nedojde do 30 dní ke spárování budou vedeny jako účty ke smazání. Účty fóra, které jsou více než rok neaktivní a jejich počet příspěvků byl menší než 10, budou smazány bez dalšího upozornění.

Tzn. pokud na forum chodíš jen občas a tvá nepřítomnost se překrývala s touto událostí, je to nejspíše příčina smazání účtu na foru.
 

luterina

Veterán
Já to měla i v emailu, taky je možné, že to zapadlo do spamu nebo hromadných, to se dá lehce přehlédnout nebo v nastavení nemusí být zasílání emailů povoleno, ale řekla bych, že ke spárování to oznámení tu viselo dostatečně dlouho, musíš prostě chodit na fórum častěji a sledovat novinky, Inno to dokonce deklaruje i v pravidlech, které jsi při vstupu do hry odsouhlasil. ;):)
 
Nahoru