• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Zprávy

DeletedUser14

Guest
B]Verze hry:[/B] 0.20
Herní svět: Arendyll
Prohlížeč a jeho verze: Chrome 43.0.2357.130 m
Verze Flash Playeru: 18.0.0.194
Operační systém: Windows 7 64 bit.
Rozlišení obrazovky: 1366x768
Jméno (vaše přezdívka ve hře) účtu: SDS-Runden
Herní rasa: lidé

Jak častý je výskyt chyby (jak často se opakuje): Častý

Název úkolu: Neni úkol.

Současný stav:

Když mi někdo napíše, nejsem upozorněn, kdybych nekliknul na zprávy, vůbec bych se nedozvěděl, že mi někdo napsal.

Očekávaný stav:
Opak součastnýho stavu.

Kroky, které vedou k chybě:
1. ___
2. ___
3. ___


Screen (obrázek) chyby: Neni potřeba.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Díky za hlášení! Smím se prosím zeptat, zda se chyba projevila i v jiném prohlížeči? Případně zkusil jsi klasické promazání cookies a cache? Nám se totiž tenhle problém nijak nepodařilo ověřit. Kdyby měl někdo jiný podobné strasti, ať se prosím ozve! ;)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ano, i mě se v chromu stává to samé. Ovšem není to že by se vůbec neobjevily. Objeví se až po aktualizaci okna (což mám odzkoušené) nebo tuším stačí i přepnout třeba do náhledu výzkumu a zpět, případně mapy (ale to si nejsem už jistý). Každopádně je to dost nepříjemné, takhle jsem na začátku zaregistroval zprávu až po 5 dnech :)
 

DeletedUser34

Guest
u mňa je to samé stále keď odpíšem správu a príde odpoveď nezasvieti my dojdená správa ale až keď otvorim obálku ažpotom vidím tú správu čo došla a tiež fičím na chrome
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Díky za spolupráci! Dle všeho naši technici podobný problém právě teď řešili. Snad se tedy tato chyba po nové aktualizaci již nebude zobrazovat. :)

Zatím doporučuji používat jiný internetový prohlížeč. Za způsobené nepříjemnosti se velmi omlouváme.
 

Anubis

Guest
..mne tedy po aktualizaci se nezoobrazuji nove zpravy vubec..resp jejich upozorneni, ze mam novou zpravu ...a nejsem sam,ale to je tak mimochodem,nic s cim by se nedalo hrat :)
 
Nahoru