• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2988

Guest
ale ono stezovat si na neco, co neni povinne mi prijde akorat hledani si prilezitosti si stezovat.. pokud to nekoho stve, ze jsou tak casto, tak se muzou ve spolku dohodnout, ze budou delat napriklad kazde druhe a na max... a ne tu pomalu u kazdeho eventu mit vykriky, jak se jim to nehodí a jak jsou z toho na větvi... a jsou to porad jedni a ti sami lide dokola
 

Angedev

Velmistr písma
Zpětná vazba je důležitá. Když se mi něco líbí, ráda to pochválím, když ne, dám o tom vědět. Když budou všichni jenom pozitivní i přes to, že změny půjdou směrem, který se jim zrovna nelíbí, vývojáři to nijak nezjistí a dospěje to k tomu, že místo pár negativních řádek budou lidé rovnou odcházet ze hry.

Že nemám místo ani lidi, ok, vem to čert, s tím si buď poradím, nebo ne, to je můj boj. Mně především vadí přístup Inna, kdy spouští dobrodružství stále dokola i přes to, že vědí, že aktuální systém překlikávání úlolů je nevyhovující. Za mě by nové dobrodružství mělo přijít až zároveň se změnou, toť vše :)
 

iDavis

Legenda
Sneak Peek: Přípravy na podzim #1

Dny jsou kratší a noci delší,
farby přírody se již mění.
Zde vidím nejaké rohy,
že by čas na nové úlohy? :)


EL_sneak_peek_7_9_2018_1.png
EL_sneak_peek_7_9_2018_2.png
EL_sneak_peek_7_9_2018_3.png


>>>
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Taky se těším, i přesto, že budu mít k dispozici výrazně méně místa, takže nebudu moci zopakovat svou letní strategii a jít jen po jedné budově. Což ale nevadí, zatím mám many i semínek dost, tak když získám na semínka jen pár budov, tak by mi to na elementály mělo stačit. Zatím jsem uprostřed půlčíkovské bažiny a semínek těžký přebytek - uvidím, jak to půjde u elementálů, až mi semínka začně užírat ten živoucí mor.
 

DeletedUser1198

Guest
Na událost se těším, je to sólová záležitost, tak nebudu muset přesvědčovat členy společenství, aby uhráli alespoň něco :) Moje účast je jistá, jak to dopadne ale netuším, protože v Amuni je to pro mne velký zápas s prostorem. Ale i tak to bude zpestření hry a snad mi i nějak vyjde čas na plnění úkolů.
 

iDavis

Legenda
Novinky z bety

Došlo k zmene hodnôt surovín produkovaných v kultúrnej budove Studna přání. Nové čísla vyzerajú takto:
VB odmena navýšená z 1 na 3, diamanty navýšené z 10 na 25 a hodnoty mincí, zásob a jednotlivých surovín boli navýšené 5x.

Pravdepodobne budú taktiež vylepšené aj iné eventové budovy, produkujúce klasické zboží (hovorí sa o násobku 2,5).
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis - pokud na dia zároveň nesnížili šanci, tak je to velmi příjemná změna.
Týká se to např. i eventovek produkující jednotky? (Např. valoriánskou stráž).
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis
% - ok, to je dobře. Tím pádem docela slušné vylepšení (99% lidí má studny právě kvůli dia).
Jednotky - škoda, pár jednotek navíc se vždycky hodí (zvláště pro nás, kteří jsme schopni v turnaji vymlátit pěkná kvanta jednotek).
 

Angedev

Velmistr písma
Teď si můžu gratulovat, že jsem studny nepostavila hned po jejich získání, naštěstí na ně nebylo místo :D Až dojedu Amuni, bude místa dost a s větším případným ziskem, to je super :) Škoda, že mám v inventáři jen 4, ale i to se bude hodit :)
 

DeletedUser5469

Guest
Já si jí nevybral, já jí spolutvořil :D Ovšem, prostě já bohužel minulé dobrodružství táhl (hodně míst) takže i z toho důvodu. Udělat pár odznaků problém není ale s nezdarem by to pak nemuselo dopadnout.
Udělat pár odznaků podle mého problém je. Ach to klikání. Když máš 50 dílen a děláš ráno farmáře, tak se uklikáš, než to všechno obejdeš. Je fakt že v mobilu je to teď lepší než na PC, ale na mobilu to ne vždycky jde.
 

DeletedUser4169

Guest
Ano, na mobilu se rychleji přepíná, ale zase se častěji umáčkneš a sebereš toho třeba víc. Kdyby fungoval stylus, fajn, ale nefunguje.
 

Prealiena

Velmistr písma
Norek, nebo hranostaj?
Viděla bych to na něco lasicovitého, pokud si designéři zase nevymyslí nějakého imaginárního křížence.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru