• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Silversnake

Mistr slova
@Angedev = to souhlasí.... měl jsem dvě a byl problém se semínky je vyprodukovat... nechal jsem si teď jen jednu, radí nám to i "odborníci" :)

1 is arguably plenty to get through the chapter, especially if you have many Magical Manufactoring enchantments and make liberal use of them.

Higher producers may like to have 2.

3 will be very challenging to afford.

@ExplorerFfff, si dělají srandu ne? ukazovat hodnoty pro třináctý level, když dobrodrůžo začně/skončí dřív než budou Amuni....a budova na manu je na tom stejně jako pochodňová fontána (přepočteno na pole....), dnes jsem strávil více jak 2 hodiny na ElvenarArchitectu.....všechny zbytečné budovy musí z baráku....takže ani na tyhle eventové budovy nebude místo...
je potvrzeno že je "stopstav" na 457 provincií a je pouze jedno rozšíření v celém 13 levelu.... prostě trvají na tom abychom si zakoupili rozšíření...... já osobně asi zredukuji T1 na 2 budovy.... nějak bude.... vyházel jsem vše od armády, mám jednu zbrojírnu + 1 kasárna.... nebude důvod už válčit když z toho nic nevytěžím (rozšíření z provincií)



//sloučen doublepost - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4086

Guest
Ahoj, já osobně to udělám tak že nechám 3-4 manufaktury od každé, tj. T1 až T5. V příští rase nepochybně přibyde T6. Požadavky na výzkum nejsou nijak dramatické aby je tři nebo čtyři manufaktury neutáhly a ještě zbyde na výkup provincií. Se semínkama jsem nikdy neměl nějakej zásadní problém.
 

DeletedUser1198

Guest
koukám, že v rotujících úkolech došlo ke změně směrem k Amuni :) já dostal neodmítnutelný úkol na utracení 50 VB a kolega, co je dál, dostal úkol vymyslet výzkum archeologie :) a tak je jasné, že s další aktualizací je to tady, zatím jsem popřesouval co se dalo a tak nějak rozmyslel, kam s tím novým, už to vypadá slibně. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

janapro3

Znalec fóra
Já dostala oba tyto úkoly.

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1198

Guest
Protože je toto místo asi nejvíce navštěvované, tak tedy sem:
děkuji (a pevně věřím, že nejen za sebe) velmi pěkně za krásně zpracovanou českou Wiki a také za to, že jsme si s předstihem a v klidu mohli plánovat novou dobu - Amuni. Vždyť autor české verze měl jistě s překlady mnoho práce i starostí a to, že novinky byly uveřejněny s takovým předstihem a v takové kvalitě svědčí o vysoké profesionalitě našeho týmu Elvenaru. (Klidně mohli vše zveřejnit až k datu nové aktualizace, což by pro mnoho hráčů znamenalo hledat v EN verzích anebo jinde). Normálně by mi to ani nedošlo, co práce a úsilí za tím vším je, člověk to bere jako samozřejmost, ale dnes jsem se věnoval přípravě své vesničky na příchod nové rasy a Wiki jsem použil mnohokrát a tak mi vše došlo. Takže ještě jednou - díky moc.
 

iDavis

Legenda
Blíži sa nová úkolová rada.. :)
Toulavý měsíc

banner01.png


Predpokladaný termín: 23.8. - 4.9.

Kompletný prehľad úkolovej rady: ..:: Toulavý měsíc ::..

Rew02res.png
Rew01res.png


EL_akcia_astronomi_2018_h_odmeny1.png


Všetky informácie budem postupne dopĺňať do tohoto spoileru. ;)
 
Naposledy upraveno:

Angedev

Velmistr písma
Ani chvilku klidu nám nedopřejí :D Teď mám zároveň novou rasu, dobrodružství a turnaj, příští týden hned úkolová řada. Abych za chvíli neskončila v blázinci, jak se budu snažit všechno stíhat :D
 

DeletedUser1198

Guest
@Angedev Když vezmu do úvahy, kolik vb stojí výzkum v Amuni, tak si myslím, že nám ta událost až tak vadit nebude:D. Záleží sice na tom, jaká bude úkolová řada, ale to se nějak utřese. :D
 

DeletedUser3281

Guest
Super, celkem jsem si oblíbil by pár minutové totiž, ono jak jsem to dříve zatracoval, tak jsou situace kdy se to fakt hodí. A pamatuji si, že když byla ta valpružina noc bylo jich tam hromada.
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis O té druhé budově nevím (nevidím ji). To bude druhá část úkolové řady nebo ji nějak automaticky dostaneme? (např. při splnění určitého úkolu - už jsem dostal Dark Signpost).
Jinak úkoly vypadají zatím celkem rozumně, prvních 13 hotovo.
 

DeletedUser4918

Guest
Zdá se mi to, nebo je těch prvních 15 úkolů snad až směšně lehkých?
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
nezakřikni to paule :-D jestli tam budou malé urychlovače jako průběžné odměny a ta 2x3 věžička nebude až na závěr, určitě do toho jdu. budov lidi+kultura jsem si na festivalu nahrabal hodně, ale zrovna taká malá sranda co mi dá 3.5k kultury se mi docela hodí :cool:
 

ElfNostradamus

Veterán
bod 29. je hezké, že si lze vybrat, mysleli jste i na malé hráče i velcí budou rádi jen za jedno vylepšení kvůli místu :) děkujeme, je vidět, že čtete, přemýšlíte a vycházíte vstříc...palec. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru