• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lovec Krys

Legenda
Jak to bylo je naprosto jasné.
1 Pivo za 50
2 Pivo za 25 + zvýšení odznaků
3 Někdo něco zkazil a pivo se vrátilo na 50 se zvýšeným množstvím odznaků
4 Pivo se vrátilo na 25, ale zase se mají mírně zvýšit odznaky (v podstatě někdo napravil chybu ze 3, aniž by přiznal, že v bodě 3 došlo k chybě)
 

Elvinka12

Učedník
jo jo to jsem si i myslela uz kdyz bylo tech 50 po 25 jen jsem zvedava kdy dokonci ty migrace aby me ze 3 kapitoly nedali na 5 tesne pred ds - ale delat ten vyzkum sama neplanuju, pockam si
 

OldMaGorr

Mistr slova
Pro nás je nejzajímavější, že mezi odměnami bude jeden artefakt Panství dračího srdce. Takže ti co dali na mojí radu nedokupovat artefakty mě nebudou nadávat :)
 

GorGlin

Veterán
A protože už je rasa na betě.

Spoluhráč z bety našel pěknou stránku kde je asi všechno co o nové kapitole potřebujete vědět.


Dá se říct, že je to klasika na kterou jsme už zvyklý.
5 rozšíření, 3 vypelšené jendotky, zvedají se všechny budovy a tak...
Včetně toho že Inno dál utahuje šrouby.
Portálové bonusy vám ušetří peníze, přestavba města musí začít hned kvůli prosperitě, město nepůjde moc vybourat, protože jinak nebude možné postavit dost rasových budov.
A jako třešnička na dortě, nové překvapení od Inna, nejen portál, ale všechny budovy rasové produkce se budou zvětšovat..
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
@GorGlin díky za odkaz, fajn, že jsou tam všechny velikosti budov. Vzhled budov byl dávno i na jiných webech, ale přesná velikost ne. Takže dobrý, můžu plánovat město ;). Je jasné, že další kapitola přijde asi za cca rok, takže se Inno snaží trochu zbrzdit hráče, co mají kapitolu hotovou za měsíc a pak se zlobí, že nemají co dělat. Grafika je opět moc pěkná, draci jsou fajn. Nové divy mě zatím moc neoslovily, ale možná změním názor.
 

Elvinka12

Učedník
@Ludi ty jo uz delas planek to jsi rychlik ale taky jsem na to nakoukla a vlastne tuhle jsem si taky delala predbezny planek na pristi kaspitolu a pak to mam stejne jinak kolikrat jenze ty kapitoly se tahnou - nevim co je vetsi nuda jestli nedelat kapitolu a nebo delat a cekat az se vse vyrobi
 

Ludi

Veterán
@Elvinka12 já to tak dělám před každou kapitolou. Rámcový plánek už mám, nějaké menší změny vždycky přijdou, ale základ už je. Nikdy jsem nevyklízela celé město a vše vylepšuji pokaždé už v průběhu kapitoly. Ale postavení výroby osadníků ještě neřeším.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
@GorGlin Dík za link. Zcela v souladu s @Ludi se začínám připravovat. Plánek je pro mne nezbytností, páč si v něm procvičuji a stanovuji optimální postup. Stačí na to jednoduchá úprava v tabulkovém procesoru.
 

Elvinka12

Učedník
@Ludi ja nemam vyklizene mesto jen proste tolik obytek nepotrebuju, jediny kdy jsem radikalne stehovala i do - obyvatel byly lode jinak ted si vystacim a planky si delam asi od orku kazdou kapitolu
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru