• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
No áno, ten popis v novinkách nemal byť nápovedou k tomu kedy kapitola príde, ale len načatím príbehu, ktorý bude obsahovať. Čiže áno, dátum z toho nevieme.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
@GorGlin včera napsal, že "nevíme nic".
Většina jazyků mimo češtinu nedokáže hromadit zápory tak nápaditě právě jako čeština.
Takže "nevíme nic" by přeložili jako "víme nic".
Když tedy "víme nic", při použití menšího cimrmanovského oslího můstku, tudíž víme alespoň "něco".
I když to "něco" je vlatně "nic".
Potom lepší a výstižnější by bylo to, že "víme naprostý prd".
A ať si to přeloží, kdo chce, jak chce, já si du dát frťana, neboť mi z toho horka asi už totálně přeskočilo.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
To záleží na tom, co mám po ruce, nebo kam se v jednom nebo druhém sklepě dostanu. Případně, jestli zrovna nedělám revizi zásob. Ale tu si nechávám na zimu.
 

ElfNostradamus

Veterán
...respektuji indiánskou menšinu - rudochy...
Kazdopadně poučím: jsou to dvě hlášky nezávislé na sobě ...Google napoví - viditelně již internet dorazil i do ,, tý pí ,, :)
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Jsou citace, které něco osvětlí, jiné spíše matou, a jsou i takové, které vedou k urážkám.
Vyše uvedená naplnila dvě vyjmenované funkce. Hádejte, které?
 

ElfNostradamus

Veterán


Když nic může být něco tudíž toho bude málo...je to z cimrmanovskych hlášek takže kdo je zná ...tak může být aktuálně i modrý což je spíše vtip než hláška, pokud je v tom nějaký rozdíl nikoliv ovšev rudý ...rudoši byli ve slangu vždy indiáni...zdali v tom někdo vidí jiné asociace je to pouze jeho osobní vize...hezký večer
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru