• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Tinuviel

Pozorovatel
Produkce této budovy se opravdu nevyplatí, ani kulturně a ani počet obyvatel navíc na mě takový dojem neudělal, pokud nejsem začínající hráč, takže za mě, až dojde tenhle event na oficiální server - pojedu hodně na pohodu a stavit budovu určitě nebudu.
 

voyager-1

Velmistr písma
Když na to kouknu z pohledu vojáka, valorianská čest lepší.
víc kultury na pole i valorianů a to nemluvím o tom, že u valorianské cti, kterou můžu sbírat každých 6 hodin, nemusím řešit kdy mi výroba

to jsem nějak nepochopil, ta budova by měla dát 2700 valoriánů za den a val. čest nějakejch 450 ne? I když má jen 9 polí
 

Ludi

Veterán
Pro mě je to po dlouhé době dobrá budova. U rozvinutelných je vždycky problém že dávají od všeho trochu a tím v ničem nevynikají. Tady, v porovnání s jinými budovami, je slušná dávka semínek a solidní kultura. Bude tam možné volit produkci zboží. Úplně si nejsem jistá, jestli tam bude pro 18. kapitolu živoucí nebo osvícené? Valoriáni jsou dobrý bonus navíc.
 

GorGlin

Veterán
@voyager-1
ted jdi mě vyděsil, jestli nepíšu blbiny
já řešil orky, kde je to pro mě aktuální, ale!!!
já to nedokážu zopakovat
omlouvám se, ale napsal jsem nesmasl
všem se moc omlouvám, ignorujte můj přírpěvek
 

voyager-1

Velmistr písma
Ludi, nebude volba zboží a valoriáni jako bonus navíc, pojede jen jedna věc. Kladívka, semínka, zboží nebo Valoriáni. Pokud jsem to správně pochopil.
 

Lovec Krys

Legenda
Ta semínka mohou pomoci hráčům s nízkou produkcí semen (tzn. těm, kteří se už dnes v produkci semen musí spoléhat na kulturky).
Produkce pro kapitolu 18:
1624594524406.png


Jinak druhý den Manta Ray (mana). Se vsadím, že jako u vejce už do konce události nebude.
 

Hexik

Znalec fóra
i ja si jednoho kraba urvala ale nevim co s tema kulturkama vsichni maji na cz mi hniji lode ve sklade holt nemam k temto kulturkam moc vztah radej si postavim neco na vyrobu
 

Tinuviel

Pozorovatel
Ahojky, mrkla jsem k iDavisovi a zatím - jestli mohu zhodnotit, tak tato událost tak úplně nové budovy nemá, kdo hraje pravidelně, mrkněte do inventáře, protože hotelkrab deluxe, rejnok - tak tyto budovy už tu byly (událost mořských panen, 2. vlna - jestli se nepletu), Leviathan (a jako naschvál je hned 1.den- jinými slovy šance mrňavá, tak hajdy do obchodu) je tu poprvé a jako kulturně-populační budova není špatná, celkem srovnatelná s útulným statkem.
 

Hexik

Znalec fóra
tak jiste byly ale kdy neni lepsi je nahradit novyma a lepsime nez oprasovat ty zasle? osobne delam pravidelne cistky a jen na nektere budovy vyjdou rekostrukce
 

papap

Mistr slova
zdravím, omlouvám se že to píši sem, ale nikdo mi neodpovídá a už mě to docela štve. Jde vám spustit hra? Mě po spuštění se objeví zatmavená obrazovka, kde je jen text, už půl dne to trvá...
 

Tinuviel

Pozorovatel
Ano, je lepší získat aktuální budovy a staré vyhodit, ale kdyby se náhodou u některých nepoštěstilo, tak lze právě oprášit a vylepšit ty staré (byť to trvá déle). Prostě jet víc na pohodu :)). A u toho Leviathana se chci omluvit za chybu - je o cca polovinu horší než útulný statek (jak kulturně, tak i na počet obyvatel).
 

iDavis

Legenda
Čo do dnes vyzeralo nemožné a ako neprekonateľná technická výzva, čoskoro sa stáva realitou: Rozvinuteľné budovy bude možné vkladať späť do inventára (pomocou teleportovacieho kúzla). :) Funkcia bola zavedená na betu, takže počítam, že v priebehu niekoľkých týždňov bude zavedená aj k nám.
 

Ludi

Veterán
Už jsem to vyzkoušela na betě - teleportuje se budova a ve skladu je v patřičné úrovni rozvinutí. Jak jinak, že :cool:. Takže za mě naprosto skvělá věc, to mi moc chybělo. Ještě by se to hodilo na divy, ale to asi nepůjde, protože jde o výpočet pro boj. Ale každopádně teleportace rozvinutelných budov je skvělá.
Teď koukám, že Lovec Krys byl o minutu rychlejší :D.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru