• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
tak to je slabota. Hlavně, jak zkrouhli ty lidi a kulturu :( Navíc to nedává ani VBčko, jak bývalo dobrým zvykem :( za krmení to taky nestojí... budu dlouho přemýšlet
 
ty další pak vždycky dávaly alespoň kouzla - většinou na úrovni 10 to bylo 3VB do divů. První barák bez VBček byl snad až ten, co dává mágy... (nepočítám medvědy, ti jsou menší a úplně jiní)
 

GorGlin

Veterán
A není trochu zvláštní nepocitat medvědy, když měsíční medvěd je ten nejlepší barák na VBcka který nám dali?
 
ale ne přímo :p

fénixové (bouřný dává 2VB, ale co 2 dny)
stnhg (4VB, taky co 2 dny)
pany (kouzlo 3VB)
medvědi (nic ;) )
perník (kouzlo 3VB)
valentýn (kouzlo 3VB)
májka (3VB)
nový fénix nevím - toho nemám
golem (nic)
měsíční medvěd (3VB + při krmení až 18 za dva dny)

myslím, že jsem nic nevynechal. Jen většina fénixů a medvědů a golem nedávali VB. Sova bude další :(
 

GorGlin

Veterán
Zase v cechu řešíme platinu.
Nevíte někdo jak to vypadá jinde ve světě?
V jiných zemích případně na betě?
 

Jirinazel

Znalec fóra
U mě - Winyandor - je to stejné. Začínám živoucí zboží, jakožto majitel svitků mám bonus na pryskyřici, nabízí se jen pryskyřice a měsíční kámen, platiny ani ťuk, samé požadavky. Ono to všechno souvisí, ráda bych se o tom rozepsala, ale na tuhle stránku to nepatří, počkám si, až někdo otevře novou, k danému tématu.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
beta mi dnes napsala, že 31. prosince končí podpora flashpayeru a pak se pojeden jen přes HTML5
já používám flashplayer, abych mohl kopírovat text protože to v HTML5 nefunguje
nevíte jeslti to plánují řešit?
 

voyager-1

Velmistr písma
mě to jde myší označit celou dobu, přejedu myší a dám ctrl+ c ale ve flashi je to samozřejmě jednoduší
 

GorGlin

Veterán
zítřejší akce černý pátek
víte o tom někdo něco?
žeby nějaká výzva?
nebo dárek zdarma a pak nabídky pro platící publikum?
 

Lovec Krys

Legenda
Pokud to bude stejné jako loni, tak dostaneme jednorožce (tentokrát zřejmě 2x2 viz. iDavisovy budovy) a pak budou nabídky.
Já doufám v opakování cyber monday s jeho loňskou 20% na rozšíření.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru