• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
Podzimní zvířetník

Forumann_zodicac20.png

Predpokladaný termín: čoskoro

Súčasťou udalosti je nová rozvinuteľná budova, všetky detailné informácie nájdete v nasledujúcich príspevkoch:
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7076

Guest
Nový event má na betě 75 úkolů. Takže pokud kouzelníci jich měli 89 a těch 9 artefaktů se dalo nahrát, tak teď se zřejmě postarali, aby to už vůbec nešlo.
 

Lovec Krys

Legenda
@Maxa Teda nejméně tak španě, ne li hůře. Myslím, že trefně to vyjádřil jeden hráč na EN foru(neplatí pro ty, co dávají v turnaji pár set bodů). Jeho příspěvek se dá přeložit jako: Za dvojnásobek práce poloviční odměna. Neboli, pokud někdo nyní dá 10K bodů, může očekávat, že v novém turnaji dá 5k bodů za dvojnásobných nákladů.
 

Maxa

Znalec fóra
mužeme jen doufat, že jim to da amerika "sežrat". Ale mam takove obavy, že jim je to uplně jedno.
 

Lovec Krys

Legenda
EN nejsou americké servery, ty jsou US, EN jsou mezinárodní anglické servery. Jediné, co může Inno před touto zrůdností zastavit je masívní pokles příjmů (a možná ani to ne).
Jinak si můžeme jen vzájemně škodit investováním VB do divů:D
Anebo si vybrat divy, které chceme a ty i nadále vylepšovat a kašlat na výsledek v turnaji.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Nebo individuálně kašlat na žebříček, udělat v turnaji jako společenství 10 beden větším zapojení slabších hráčů a holt mít z turnaje míň KP a pomalejší postup v technologiích.
 

DeletedUser4336

Guest
To jim nikdo "z déle hrajících" hrát nebude. O body jako takové nejde, jde o získatelné odměny dle aktivity hráče při nepřehnané obtížnosti. Pokud nepůjde získat podobný počet odměn, mám jasno.
 

Prealiena

Velmistr písma
Si dělají srandu? To mi dává fénix případně kupecká základna, co je každou chvíli v eventech.
To je snad tento event dělaný pro ty, co nehrají déle než měsíc?
 

Prealiena

Velmistr písma
Myslím, že denní odměny v eventech by měly být něco vyjímečného. Něco, co se jinak těžko schání. Rozhodně ne to, co se dá vyrobit v běžně dostupných budovách.
Už to, že například v cestě vzdušných obchodníků byla denní odměna 20VB, když jedna z truhel dávala 30VB jako jednu z možných odměn, je na hlavu. Mělo by to být opačně, pak by to motivovalo hrát ten den s denní odměnou a ne kterýkoli jiný, když získám více VB jako vedlejší odměnu z truhly.
5% potrálové požehnání vyrábí Kupecká základna - jedna z opakujících se hlavních cen mnoha posledních eventů, hráči je automaticky získávají, když hrají o artefakty. Před tím, ve starších eventech, byla i jako denní odměna. Je pro mě tedy běžně dostupná budova.
10% portálové požehnání vyrábí Obchodní stanice - dá se získat ve věži, sice ne nějak mnoho, ale pár se jich aktivním hraním nabere.
Pokud se tedy 5 a 10% dají jednoduše vyrobit, očekávala bych v eventech alespoň 15%, aby to bylo něco extra, co člověka nakopne.

Reaguji na celkový vývoj odměn v eventech a nedostatek jejich exkluzivity v očích hráče. Množství nastřádaných portálových požehnání jednotlivých hráčů mě nezajímá. Klidně ať dávají portálovky mezi denní odměny ale takové, které stojí za to.
 

DeletedUser4336

Guest
No a v poslední události dokonce denní odměna 10 VB, přitom ty body padaly i z truhlic jako vedlejší odměna. Mě přijde, že se vždy něco zajímavého vymyslí, ale omezený repertoár hry z toho udělá něco, co je časem zcela bezcenné, a nebo se to opět zruší.
 

Ludi

Veterán
V eventu je sice více bodů za splnění úkolu, ale sféra za 60 klíčů dá jen 1 hvězdičku. Prostě nejhorší event, co jsem zažila. Snažím se to už nevnímat, protože bych se jen rozčilovala.
 

Ludi

Veterán
Pozvání do cechu Lesní hrádek na betě: Hrála jsem dlouho sama a poslední dobou se ke mě připojilo pár lidí. Je nás zatím 9 - CZ i SK hráči. Jsme velmi klidné společenství, nikam se neženeme, ale v turnaji v 9 lidech 4 bedny dáme, trochu věže, máme i kolečko na VB. Takže pokud hledáte společenství pro město, se kterým si testujete novinky na betě, tak to třeba zkuste u nás. Vstup je volný.
 

Ludi

Veterán
@GorGlin souhlasím, že teď je větší sféra relativně "levnější" na počet hvězdiček. Ale dřív byla např. bedna tuším za 83 a dávala 3 nějaké ty sběrné artefakty a teď je za 81 a dává 2, dřív, to co bylo např. za 45 dávalo 2 a teď dává 1. Prostě na ty"menší" koule se moc nevyplatí klikat. Dá se to hrát, ale nadšená z toho nejsem. Jediná výhoda eventu je v tom, že kdo má nedodělané medvědy z minulého roku, tak je bude možné dotáhnout. To je dobré.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru