• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
Z oficiálnej stránky na instagrame, upútavka k jesennej udalosti.. :)

Webp-net-resizeimage.jpg

Mimochodom, zajtra doobeda by sa mala začať na bete, takže okolo obeda sem pridám, už pripravené, prehľady udalosti.
 

iDavis

Legenda
Na bete sa začala jesenná udalosť.. :)
Podzimní událost

index.php

Predpokladaný termín: čoskoro
Témou tohtoročnej jesennej udalosti budú zverokruhy a rôzne súhvezdia v hlavnom okne akcie, ktoré budú predstavovať obvyklú reťaz akčnej meny k hlavným cenám. Toto je ukážka veveričky:

EL-akcia-jese-2019-s-hvezdie-veveri-ka.png

Existujú ďalšie tri súhvezdia, ktoré sa budú striedať. Každé obsahuje 20 hviezd (potrebných k získaniu ďalšej hlavnej ceny).

EvflowBear2.png

K dispozícii bude opäť nekonečné množstvo úloh, pričom niektoré budú mať mierne zmenené podmienky (bližšie informácie pridám neskôr).

Kompletný prehľad udalosti nájdete už teraz v téme Události a úkolové linie - Podzimní událost a prehľad nových zvierat v Speciální budovy - Medvede.
 
Naposledy upraveno:

Slniecko

Znalec fóra
Tak to je zas vtipný event toto :D :D :D Medvedi jsou OK :D :D Ale úkoly k tomu.. Jako kdyby nestačilo,že to tedka hrotí a hážou jednu událost, dobrodružství, výzvy, veže za druhým, ješte nám to takhle spestrujou :D :D :D
 

Lovec Krys

Legenda
@Slniecko A teď si představ jaký faul je to proti hráčům na konci. Dělat 24h výroby v hlavních dílnách, kterých máme málo a na přistavění dalších není čas ani populace.
To je prostě ... já jdu radši offline, než s tou hrou praštím.
 

iDavis

Legenda
Prvé úlohy, ktoré vychádzajú z mojich skúseností na bete sú už spísané v prehľade. Úlohy budem naďalej dopĺňať, avšak jedná sa opäť o náhodný systém úloh, takže treba počítať s rozdielmi.
 

DeletedUser5474

Guest
Zatím jsem se teda vždycky dokopal k 10. levelu, sice to bylo pár dní před konce, ale to je celkem jedno, teď už si tím tak jistý nejsem, mám jenom 6 dílen, takže to pujde celkem pomalu, ale přitom jsem ted konečně našel hlavní odměnu, která by byla dobrá a to konkrétně ten hnědý medvěd s těm jednotkama, ten by se mi líbil, tak uvidíme, jak moc to bude náročné :)
 

iDavis

Legenda
Povedal by som, že ak sa bavíme o výkone, ktorý sme dosahovali v udalostiach s obmedzeným počtom úloh, problém to nebude. Problém je avšak v tom, že z minulej udalosti sme zvyknutí na trochu iné pomery, ktoré teraz už dosiahnuť nebude možné.
 

Modyara

Pokročilý žák
Zdravím, můžu se zeptat co přesně s skrývá pod pojmem "aktuální kapitola"? Protože má aktuální kapitola jsou čarodějové s tím, že jsem se chtěla dostat do pulčíků než začne event. Jenže manufakturu na ocel mám ještě v elfech a další upgrade bude až v elementálech. Takže v době eventu má aktuální kapitola = pulčíci ale manufaktury v elfech (2 kapitoly zpět). To by pak hráči kteří jsou v pulčících neměli možnost splnit úkol.
Nebo je aktuální kapitolou myšlena nejvyšší možná kapitola ve které daná manufaktura může být?
 

Richardll

Učedník
Koukam, ze uz se pocita s dalsi kapitolou. Jinak nevím jak vas, ale mne ti medvedi docela zklamali. Nevim jestli nejaky z nich vubec stoji za postaveni :confused:
 

DeletedUser7161

Guest
Spíš to dle popisu vypadá, že už si nepomůžeš s manufakturami a dílnami na 1 levelu jak bylo zvykem :(

Např:
Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový) v manufakture aktuálnej alebo predchádzajúcej kapitoly
Vyrob 9x nápoje v dielni aktuálnej alebo predchádzajúcej kapitoly
 

Anthalas

Znalec fóra
Ok ,mam tri ocelarny na max pac se setama a jinejma budovama vic jak tri nepotrebuju. Super kdo to vymyslel jen tak dal. Kdo ma zivouci zbozi vetsinou umazaval produkci zakladniho a oni vymysli takovou hov... Mely nechat pevne stanoveny pocet ukolu a ne neomezene a co nejvic to zneprijemnit aby se nahodou tech ukolu neudelalo moc. Na hlavu postavene.
 

iDavis

Legenda
@Modyara potrebné sú vylepšenia aktuálnej a tiež predchádzajúcej kapitoly. V oboch prípadoch sa avšak jedná o tie kapitoly, v ktorých dostala daná budova vylepšenie. Príklad: základné manufaktury dostávajú vylepšenia v trpaslíkoch, lesných elfoch a elementáloch. Ak je hráč napríklad v amuni, za aktuálnu kapitolu sa považuju elementáli (to je posledná kapitola kedy dostali vylepšenie) a za predposlednú lesní elfovia (to je predposledná). Levely týchto dvoch kapitol pre manufakturu sú akceptované v úlohe (v prípade tohto príkladu levely 20-27).
 

Richardll

Učedník
Spíš to dle popisu vypadá, že už si nepomůžeš s manufakturami a dílnami na 1 levelu jak bylo zvykem :(
Jo hromada lidi tu plakala, ze pro ty co maji manufaktury 2x2 je to nespravedlive, tak to vyresili takle, na vyssich levelech uz ty velikosti hodne podobne...
Zase jedna se pouze o trihodinove vyroby, takze pokud nepujdou hned zasebou zas takova brzda by to byt nemela, ty tri kousky snad vetsina bude mit.
No a ja je vlastne nemam na pozadovane urovni :oops:
 

voyager-1

Velmistr písma
richardll zrychlení produkce vojska o 50% já naopak beru jako dobrý bonus a zkrácení času mezi kolama v turnaji pro ty co nemají ještě časový skok taky není tak nejhorší.
 

DeletedUser7161

Guest
Jo hromada lidi tu plakala, ze pro ty co maji manufaktury 2x2 je to nespravedlive, tak to vyresili takle, na vyssich levelech uz ty velikosti hodne podobne...
Zase jedna se pouze o trihodinove vyroby, takze pokud nepujdou hned zasebou zas takova brzda by to byt nemela, ty tri kousky snad vetsina bude mit.
No a ja je vlastne nemam na pozadovane urovni :oops:
Mno vypadá to na první sadu, v následujících mohou být samozřejmě delší výroby o_O
 

Richardll

Učedník
richardll zrychlení produkce vojska o 50% já naopak beru jako dobrý bonus a zkrácení času mezi kolama v turnaji pro ty co nemají ještě časový skok taky není tak nejhorší.
Zrychleni o 50% se nekona, akorat dostanes o 50% vice jednotek, coz odpovida zrychleni o 33%.
Coz o to to by nebylo spatne, kdyby nebyla doba trvani jen 12 hodin, to nestihnes vyrabet krmeni, aby se to nejak vice projevilo...

Mno vypadá to na první sadu, v následujících mohou být samozřejmě delší výroby o_O
Vic jak 9 hodin dat nemohou, max mohou navysit pocet...
Ale i to by stacilo k nas..tvani.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru