• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
Nová úkolová rada sa blíži.. :)
Valpuržina noc

Banner01.png

Predpokladaný termín: 23.4. - 3.5.

Úkolová rada bude dostupná aj v mobilnej aplikácii.

Zároveň, ako prvýkrát budeme môcť získavať budovy aj v priebežných odmenách.

3ubOkQK_d.jpg


Všetky informácie o tejto úkolovej rade budem postupne dopĺňať do tohto spoileru.

Prehľad úloh, informácií a všetkých odmien v tejto úkolovej rade nájdete tu.

Hlavná cena
Venarovo spirituální centrum
Reward01res.png

iuOD2aM.png


K tejto úkolovej rade sa zároveň viazali posledné sneak peeky. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4169

Guest
Ten předpokládaný termín asi nebude od dnes, dnes to začalo teprve na betě :)
 

ElfNostradamus

Veterán
[QUOTE="Prealiena,
11 včetně
vypadá to jednoduše...nějaké relikvie, jinak pohodový event...spíše dárek pro všechny i pěkná odměna :)
 

DeletedUser341

Guest
Potvrzuji, co jsem koukal na úkoly, tak i bez přípravy by mělo jít v pohodě zvládnout... S lehkou přípravu snad i během prvního dne - takže za mne dopředu říkám "díky za levné odměny" :))

(snad si to teď nepřečtou a nezmění :D )
 

DeletedUser5230

Guest
Ten seznam úkolů je už takhle kompletní nebo bude ještě něco přibývat?;)
 

DeletedUser5230

Guest
No to rozhodně ne:DAle hraju zatim jen chvíli tak nevím co se dá všechno očekávat;)
 

Prealiena

Velmistr písma
Lidi jak dlouho trvá ta zrychlená produkce manufaktur?
Nechci tam zadat přes noc Obdivuhodný oltář na 8 hod a ráno zjistit, že už je zase 24 hod.

update: Zkoukla jsem iDavisův obrázek z bety a vysvětluje to tu zlatou barvu výrobního času. Měla jsem to tak dnes už pár hodin před tím. Něvěděla jsem, jestli je to po nové aktualizaci zvýraznění max bonusu manufaktur, nebo změna grafiky v nové verzi. A ono to bylo upozornění před blížícím se zkrácením. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2742

Guest
Já žádnou zrychlenou výrobu manufaktůr nemám a půlka cechu taky ne to je celkem nefér:(
 

Deleted User - 254234

Guest
Mně funguje zrychlená výroba v obou světech, je to super, teď jen jak to bude dlouho trvat :) @iDavis, nemáš nějaké info?
 

Angedev

Velmistr písma
Mě by spíš zajímalo, jestli to mají všichni, nebo jen někteří. Ve společenství jsme zatím rozděleni na ty, kdo hrají v aplikaci a zrychlení nemají, a na ty, kdo hrají na počítači a zrychlení mají, ale zatím je nás jen malý vzorek, tak nevím, jestli to není jen náhoda... Puffin mi dneska stávkuje, tak se na PC verzi nepodívám...
 

Deleted User - 254234

Guest
Aha... tak zdá se, že jediný z našeho společenství, komu to urychlení funguje, jsem já...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Já žádnou zrychlenou výrobu manufaktůr nemám a půlka cechu taky ne to je celkem nefér:(
Ahoj, jelikož se jedná o úplnou novinku, rozhodli jsme se, že tentokrát ji dostane jen omezený (a náhodně vybraný) počet hráčů. Ale nemusíš se bát, pokud bude vše fungovat bez problémů, tak máme v plánu, že v budoucnu bude tato nabídka zpřístupněna všem hráčům! ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru