• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lovec Krys

Legenda
@Prealiena Hodinu(spíše 2) před koncem tě vyřadí maximálně ti, co si eventovou měnu dokoupí. Jinak je úplně jedno, jestli vše vytočíš průběžně anebo na poslední chvíli.
Jak moc nebo málo to bude skákat, to si budeme muset vyzkoušet.
 

pavelb

Učedník
Jejda, takový krásný set - škoda, že jeho velikost je 40 políček, takže s vysokou pravděpodobností zůstane pouze v inventáři:(. Jinak umístění v prvních ligách jsem už předem oželel, protože tu chaloupku, co dává dvojnásobek měny kolem města nikdy nekupuju, za dia taky ne a budíka si kvůli tomu nočnímu sběru dávat nebudu. Maximálně jsem ochoten nakrmit toho ptáčka z minulého eventu ;).
 

Hexik

Znalec fóra
jak to tady ctu myslim totez chteji aby si lidi koupili svitky nez jsem prisla na to jak to je s tema odmena bonusovejma tak jsem z nich mela radost ... podelaj kde jaky event ktery vypada ze by mohl byt nejaky lepsi
 
no, ono je to s těmi procenty otázka. Jestli je to limit nebo jen ukazatel... jinak, set krásný, ale pro mě k ničemu a radši si nechám knihovny. T3 se hodí víc, než T1 atd
 

GorGlin

Veterán
Mě na těch ligových odměnách mrzí, že knihovnička je jen jednou.
Event odehraju jako vždy a nebudu řešit kam se v lize umístím, ale kdybych si mohl vybrat, určitě raději knihovnu než kolotoc
 

Ludi

Veterán
Poslední dobou eventy hraju tak nějak ze zvyku levou zadní :p. Prostě odehraju úkoly cestou nejmenšího odporu, nečekám zisk extra odměn a jsem v klidu. Občas padne něco přínosného, tak dobrý.
Nový set mě nenadchl, takže to bude "písnička na stejnou melodii". Alespoň mám víc pohody na to, abych se věnovala kapitole.
 

Lovec Krys

Legenda
Eventová liga na betě se začala hýbat:
Na zlatou už nestačí 70, teď je to 80.
Ostatní zůstaly zatím stejné.

edit:
Aktuální liga (20.5. 8h (3. den eventu)):
12-30-57-89

edit 2:
Pro info jak se vyvíjí liga na betě (informace jsou obvykle z večera nebo podvečera, tzn. z cca 17-21 hodiny):
Den.....Amatér(50%)/Bronz(20%)/Stříbro(5%),Zlato(1%)
1. den...10/30/50/74
2. den...10/30/50/80
3. den...15/36/74/109
4. den...20/51/92/140
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
To je novinka i pro hráče bety. Prostě to vyskočilo tady na cz.

Mimochodem, stav ligy 10. den:
52/123/196/229 (já jsem se 169 aktuálně v bronzové, 8. den jsem vybíral denní odměny).
 

iDavis

Legenda
Plánuje sa zavedenie trofejí v rámci turnajov. V tejto chvíli ešte nie je jasné, koľko bude ktorá trofej vyžadovať (súčasné hodnoty asi nie sú finálne), ale zrejme to bude v závislosti od počtu získaných truhiel (podobne, ako sa momentálne získavajú trofeje z veže za 4, 8 resp. 12 miľníkov, budú trofeje z turnajov, podľa aktuálnych čísel za 5, 10 a viac ako 10 turnajových truhlí). Či tieto trofeje budú mať iný význam ako nálepka spoločenstva je zatiaľ neznáme.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru