• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

forthefirst

Učedník
Tak ten set se mi nelíbí, ale líbí se mi, že zůstávají jako odměna z truhel vojáčci a VB :eek:). Kvůli tomu to zkusím hrát :eek:)
 

DeletedUser4336

Guest
forthefirst >> Takže jako předminule, odměny žádný zázrak, ale aspoň vojáčci. Kvůli truhlám už to bude hratelné.
 

DeletedUser4336

Guest
petr.wp99 >> Jaký zasé? To bude stejně zase nějaká poníková klisna do města jako vdždy ne?
 

redking123

Pokročilý žák
ani jeden cz nejel uz ve 3 v noci, v apce matouci zprava, v browseru, ze udrzba. cz2 zrejme v poho (nakonec), cz1 nikoliv.
na bete byla vyva a zvysena vyroba t1, t2, t3, vzdy jeden den.
 

DeletedUser7161

Guest
Info k narozeninám jsou o stránku zpět...
Když si představím, jak se mi teď ve městě dělníci flákají a výroba nejede... :rolleyes:
 

DeletedUser4336

Guest
petr.wp99 >> Aha, takže poníci budou, akorát na mýtině. Stavět nebudu, VB se hodí.
 

iDavis

Legenda
V tejto chvíli naplánovaný termín júnovej udalosti nájdete uvedený v prehľade.

Do prehľadu boli zároveň vložené aj (zatiaľ nekompletné) zoznamy úloh, neskôr budú ešte aktualizované.
Preklad anglických názvov doplním do prehľadu po tom, čo budú dostupné ich české ekvivalenty (zrejme pri najbližšej aktualizácii hry), pre zachovanie korektnosti názvov.
 

iDavis

Legenda
Na oficiálnej stránke Elvenaru na facebooku sa dnes konalo živé vysielanie, primárne určené k udalosti Cesta vzdušných obchodníků. Asi nemá veľmi zmysel rozpisovať konkrétne otázky, keďže väčšinou to boli také jožinkovské dohľadateľné z každého druhého zdroja, ale za spomenutie určite stojí vyjadrenie sa vývojárov k situácii s prebytkom úlomkov kouzel (ktorý vzniká napríklad získavaním veľkého množstva z veže), o ktorom sú si vedomí a síce ešte nemajú konkrétny plán, ale riešia to.
Toto živé vysielanie na mňa trochu pôsobilo ako zábavná šou (páčilo sa mi to) - dozvedeli sme sa napríklad, ako vlastne Loď orků poskytuje orkov - vypadávajú z letiacej lode k nám do mesta a keďže sa im u nás páči, zostávajú tam. :)
 

DeletedUser4336

Guest
iDavis >> Jak můžou orčí peníze padat z lodě a rozhodovat se, zda zůstanou ve městě? :) Na to že se razí orčí mince ve zbrojnicích jsem si už zvykl dávno, ale tohle mi už vůbec není jasné.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru