• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
Elvenar dnes vysielal naživo a prikladám pár informácií, ktoré boli spomenuté v...
Q&A vysielaní 5.10.2017

Nová rasa
V súčasnosti plánujú naraz niekoľko nových vecí a musia sa rozhodnúť, v akom poradí ich zavedú. Avšak snažia sa uprednostniť tie, ktoré budú dostupné pre širší okruh hráčov a teda nakoľko sú na konci 11. kapitoly približne 3% hráčov, na novú kapitolu si ešte chvíľu počkáme. Podľa príspevku od Marindora ktorý som čítal, by mala prísť pár týždňov po skončení jesennej udalosti.

Mobilná aplikácia
Aké pokroky vo vývoji mobilnej aplikácii urobili zatiaľ neprezradili, ale vraj už o pár dní vydajú oznámenie, z ktorého sa isto dozvieme viac. ;)

Dobrodružstvá spoločenstiev
Potvrdili, že do konca roka sa určite dočkáme ďalšej udalosti pre spoločenstvá Dobrodružstvá spoločenstiev a nemalo by to byť už príliš ďaleko.

Rozšírenia v odmenách
Padla otázka či by sa mohli vyskytovať rozšírenia ako odmeny, napríklad v udalostiach. Timon vysvetlil, prečo to nie je možné. Je to logické, hernú plochu máme šírkou aj dĺžkou presne vymedzenú, do ktorej presne zapadajú rozšírenia, ktoré získavame z provincií, výskumu a za diamanty, teda ktoré máme všetci dostupné. Ak by pridali rozšírenia ktoré by získala iba určitá časť hráčov a druhá by viac nemala tú možnosť, narušil by sa tento systém, teda buď by niekomu dostupné rozširenia prevyšovali maximálny počet rozšírení na plochu, alebo by nemal ako dokončiť nejaký z "pásov" rozšírení.

Link na video

Edit 17.10.: Podľa odpovede Marindora na beta fóre na otázku, kedy bude spustená mobilná verzia nás delí už iba niekoľko týždňov. ;)
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Temnota noci a zlých čarodejníc zasadá do Elvenaru...
Halloween

Banner02.png

Na obzore je strašidelná úkolová rada - Halloween 2017. Predpokladaný začiatok je 27.10. a koniec 7.11.

V tomto spoileri budem o nej dopĺňať jednotlivé informácie.

Úkolová sada obsahuje 32 úloh.

1. Vyrob 13x nápoje
2. Kúp 1 VB
3. Vyrob 7x jednoduché nástroje
4. Presuň 1 budovu
5. Získaj desivo malé množstvo mramoru
6. Získaj desivo malé množstvo ocele
7. Získaj desivo malé množstvo dreva
8. Vyrob 3x chlieb
9. Vyrob 7x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
10. Vyrob 5x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
11. Vyrob 1x produkt z každej základnej manufaktury (3-hodinový)
12. Vyrob 1x produkt z každej základnej manufaktury (9-hodinový)
13. Utrať 25 VB
14. Kúp 17 VB
15. Získaj 19 relikvií
16. Vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
17. Získaj 3 ľubovoľné kúzla
18. Získaj nejaké množstvo krvavých mincí
19. Trénuj 300 vojakov
20. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 20 alebo vyšší

Ako odmeny nás čakajú tieto nádherné strašidelné budovy:

Reward01res.png

Evil Windmill (4x3)
- kultúra/obyvateľstvo:
I: 220/220
II: 260/250
III: 310/300
IV: 360/350
V: 410/400
VI: 500/490
VII: 650/630
VIII: 780/760
IX: 1470/1430
X: 1800/1740
XI: 2200/2100



Reward02res.png

Haunted Graveyard (3x5)
- kultúra:
I: 830
II: 950
III: 1150
IV: 1330
V: 1510
VI: 1860
VII: 2400
VIII: 2900
IX: 5400
X: 6600
XI: 8100
 
Naposledy upraveno:

papap

Mistr slova
Tý jo,to jeden velký event skončí a za pár dní další akce...Kam to vše mám dávat,když mám v pytli budovy s podzimní a ještě před tím akce.To by také chtělo nějaké místo navíc... :D :)
Ale vypadají ty budovy pěkně.
 

DeletedUser2739

Guest
paráda, jen jsem trochu naštvanej, že jsem v osmý kapitole bo v devátý je to vždycky výrazně lepší :D
 

Darkness2613

Guest
Díky moc @iDavis, vypadá to moc hezky :). Jsem překvapená, že z jednoho eventu přejdeme do druhého, za mě palec nahoru, lepší než Dobrodružství společenství, které mně osobně přijde sice jako hezký nápad, ale hodně náročný pro zúčastněné :rolleyes:o_O.
 

DeletedUser494

Guest
Vypadá to dobře, budovy vypadají mnohem lépe (dle mého názoru) než ty z loňského roku, které byly tak trochu pěst na oko.

Akorát mi přijde trochu zarážející, že Sněhový hrad, který jsem získal v zimní události, má taky rozměr 4x3 a dává 2200 kultury a 2200 obyvatel, tj. je o fousek lepší než budova, která nás čeká teď :) Na druhou stranu, Sněhový hrad byl druhá hlavní odměna ve velkém, více jak měsíc dlouhém eventu, tohle je krátkodobější, tak tam bývají ty odměny o fous slabší. Nicméně je to stále lepší než cokoliv z výzkumu, takže proč ne :)
 

DeletedUser467

Guest
Já mám čím dál tím větší problém tyhle budovy z malých eventů, které mají horší bonusy jak budovy z velkých eventů, umisťovat. Místo navíc pro ně nenajdu a vyměňovat je za něco, co je lepší je nesmysl. Vždyť ten větrný mlýn je ještě horší jak sněhový hrad, co mám z loňské zimy o_O Se do toho eventu snad ani pouštět nebudu.
 

Prealiena

Velmistr písma
Také si říkám.
Dračí matka, v porovnání s mlýnem, dává ve třetí kapitole stejné množství obyvatel a má ještě lepší kulturu.
Liší se akorát orientací.

Eldrasilská vesnice, na kterou již dosáhnu, mi dá stejně kultury, jako hřbitov a ještě k tomu obyvatele, i když je větší. Navíc Sférický pařez z druhé kapitoly dává stále více kultury než hřbitov a je jen o čtvereček větší.
Jediný důvod pro stavbu hřbitova by bylo účelové zabrání prostoru dokud si nenašetřím runy na Jehly bouře.
(Ale já zrovna volným prostorem neoplývám :))
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2333

Guest
tomu, kdo vymyslel úkoly nakup x VB bych nejraději vydloubal oči. Event vynechám, jak psala Thespia, budovy jsou (alespoň pro mě) k ničemu. A tak by mi to vyždímalo mince, které ani nemám... Zase ale oceňuji snahu oživit hru :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Prealiena

Velmistr písma
Jj, zlatej podzimní event a jeho úkoly: Nakup X VB nebo vyřeš X střetů.
To mohl člověk dát za pár dní, i když to bolelo u jednotek i surovin.
Ale stále se mohl vyhnout tomu nekonečnému zdražování VB při nákupu.

Schválně kdo má nejvyšší cenu pro nákup VB?
Dost by mě zajímalo, kolik za to platí pokročilý hráči.
 

DeletedUser494

Guest
@Prealiena: Já třeba potřebuji 895 000 mincí, 6520 ocele, 6100 křištálu či 4000 elixíru.
Ale ono nejde o to, jak jsi vyspělá a pokročilá - jde o to, kolik Vb už jsi touto cestou nakoupil/a. S každým nakoupeným VB se ti cena zvýší.
Mezi náma ale nevidím v tomhle problém... Pro mne je tento úkol mnohem jednodušší a pohodovější, než "vyřeš 20 střetů" apd... Na to si musím provincie šetřit :)
 

DeletedUser2333

Guest
jak střety, tak nákup VB je z mého de....ita. Eventy by měly být pro zpestření a né proto, aby si člověk uměle zvyšoval cenu VB a nakonec mu nezbylo nic, než takové úkoly plnit za diamanty, nebo se s eventem rozloučit.
 

DeletedUser494

Guest
Nikdy jsem k těmto úkolům nepotřeboval diamanty teda... A umělé zvedání ceny? Vždyt prostě jen místo toho, abys je koupil později někdy, tak je koupíš teď. Nic uměle nezvedáš, prostě je jen kupuješ teď.
Popravdě, kdyby vývojáři akceptovali všechny podobné stížnosti lidí, tak by se v eventu opakovalo asi pět úkolů a bylo by to pěkně nudné.
 

Prealiena

Velmistr písma
@Prealiena: Já třeba potřebuji 895 000 mincí, 6520 ocele, 6100 křištálu či 4000 elixíru.
Ale ono nejde o to, jak jsi vyspělá a pokročilá - jde o to, kolik Vb už jsi touto cestou nakoupil/a. S každým nakoupeným VB se ti cena zvýší.
Mezi náma ale nevidím v tomhle problém... Pro mne je tento úkol mnohem jednodušší a pohodovější, než "vyřeš 20 střetů" apd... Na to si musím provincie šetřit :)

Njn, já jsem spíše spořivý typ. Nechce se mi platit, když nemusím.
Ale možná musím k tomuto stylu hraní dospět.

Co jsem tady četla 72 hodin na průzkum provincie a asi 10 provincií na jedno rozšíření.
To mě dost děsí, co mě bude čekat s postupem ve hře.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru