• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5914

Guest
V tejto chvíli naplánovaný termín udalosti Podzimní zvířetník nájdete uvedený v prehľade. Ten zároveň v tejto chvíli obsahuje kompletne aktualizovaný zoznam úloh na jeho najnovšiu verziu (keďže oproti pôvodnej došlo k viacerým zmenám), aktualizované poznámky, všeobecné informácie k úlohám a taktiež uvedený nový spôsob zdieľania úloh, ktorý odteraz umožní hráčom dostať sa ku všetkým informáciám, ktoré sú s úlohami spojené.
iDavis mohol by si prosim dolnit ulohy v textovej forme?
 

luterina

Veterán
chtěla jsem se zeptat, v upoutávce videa na event je, že medvědi se získají za splnění prvních třech úkolů, ale já je tam na betě neměla a ani v inventáři je nemám, je to na betě jinak? kdy tam ty budovy medvědů dostanu?
 

DeletedUser4336

Guest
iDavis >> Tak opravit by to měli, protože jak v ostré verzi nedostaneš brumlida, tak seš nahraný, zbytek události by už neměl smysl.
 

DeletedUser4336

Guest
Takové uširvoucí ticho tu je, že si nemůžu nemyslet, že se všichni připravují na nadcházející předudálostní přípravy.
 

DeletedUser4336

Guest
ANCARY >> Hmm, tak se nepodívám, protože téměř každý pododkaz se chce přihlásit na facebook, a ten nevedu, takže... Myslím z toho druhého odkazu. Na druhou stranu z toho prvního jsem se podíval aspoň na ty úkoly.

Tak jsem prozkoumal úkoly, a nejsou mi jasné některé věci:
1. Co je to segment, a jaké jsou vztahy mezi segmenty, resp. jak přicházejí?
2. Střet ve věži se myslí jeden podsouboj a nebo celý truhlový několikastřetový souboj?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3079

Guest
Vše je už doplněné a to v té věži nevím, je to úplně nové tak uvidíme sami v soubojích :)
Doporučuji šetřit si na otevírání bran klidně i časovače =)
 

DeletedUser4336

Guest
Asi mi to nějak nedochází, ale jak jdou ty segmenty po sobě? První je asi nějaký základní, ty zbylé tři jsou psané jako náhodné, nevím co si o tom mám myslet. Jinak časovače skoro nemám, teď jsem se o dost pohnul z místa, takže jich hodně moc padlo na budování města a z věže padaj jen majinké. Jinak jasně, je to něco nového, tak se vše uvidí, doufám že nebude moc zákysů a neřešitelných situací. Ono stačí, když se omylem započnou bojovat střety z turnaje na konci turnaje, tak se začne část, která nejde kombinovat s normálními střety, a nejde ani vyresetovat, takže pak nezbývá než tři dny čekat na další turnaj.
 

iDavis

Legenda
@Pauleo segmenty idú podľa očíslovania. Tie úlohy, ktoré obsahujú, to je len nejaká množina úloh, z ktorých sa náhodne vyberajú. V podpise mám link na prehľad udalosti, kde je napísané aj to, pre ktoré úlohy sa vyberá z ktorého segmentu (šedý text).
 

iDavis

Legenda
Na bete sa objavila táto animácia.. zrejme je jasné, k čomu patrí. :)

7yGAqp.png

7yGB4I.png
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Já to šacuju na dílnu nové rasy
budovy drží styl posledních dvou let
Ta tapka mě vede k domněnce že další rasa bude zase nějaké zvíře
 

DeletedUser6091

Guest
Hádám, že dle stylu a provedení je to kouzelná dílna elfů v nové kapitole a zdá se že její velikost bude 5x5.
 

Green Jane

Šéfkuchař
iDavis @ Jaksi tomu nerozumím , protože po kliknutí na tvůj spoiler se mi zobrazí jenom prázdný čtverec .Tak nevím , jestli je to chyba v počítači , nebo co? :eek:
 

iDavis

Legenda
@Green Jane u mňa to funguje bez problémov. Jedná sa o animované obrázky, skús keď tak použiť iný prehliadač ak by bolo problémom že to nefunguje na tom, ktorý používaš teraz.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru