• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2988

Guest
davis ocividne vi, kde hledat nebo sledovat :)

a ty reci o mizernem placeni vs. chudak si nekdo nemuze koupit diamanty... to nekdo nedokaze pochopit fakt, ze nekdo NECHCE davat penize do hry, i kdyz ma vysoke vydelky? nechapu tuto logiku, ze dia kupuji jen bohati a chudi ne...
 

DeletedUser2185

Guest
@Emhyr var Emreis II - no vidis a jsme u tech pravd. Diky za tvuj prispevek. Je to typicka ukazka takzvane pravdy ( no ofens ) . Zeme je placata a pokud dojdes na konec, prepadnes pres okraj. Nerozporovat, nebo se nikam nedostanem, dogma. Zrovna ve fyzice co platilo pred 5-ti lety, pred rokem atd neplati. Prednaska profesora Kulhanka Nova soustava jednotek SI. Mimochodem doporucuju jeho prednasky, pokud se alespon trochu zajimas o fyziku, vesmir, astrofyziku atd. Nejznamejsi cesky fyzikalni youtuber :) ...
ad zakladni lidske pravdy. Kdyz si pustis toho Duska, pripadne nekoho jineho a budes nad tim trochu premyslet. Zjistis, ze prave tyhle zakladni lidske pravdy se neustale meni a je to porad jen ta dohoda lidi v dane dobe, v dane komunite atd ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
@iDavis jo, no je to pro me zahada, bavi me proste vice hledat kde to beres nez co to je :) nektere veci jsem nevyhrabal ani na jejich kanalech tak jsem dosel k jedinemu moznemu zaveru, musi existovat server pro team kde si predem osahavaji hru co jde ven, nebo co closed beta, tak mi prijde ze nektere veci co mas musi unikat z neceho takoveho :)

@donutka ty se taky chytis vseho, se koukni na smajliky a dej si cajik na nervy radsi :D
 

DeletedUser2988

Guest
ja jsem naprosto v klidu, na nervy nic nepotrebuju, tak si nech reci od cesty
 

DeletedUser4169

Guest
Na betě je nový event, letní slunovrat.
Než Vám to sem iDavis hodí komplet, tak v kostce. Kdo počítali s tím, že se bude evoluce budov konat i nadále, měli pravdu. Samozřejmě, není to kompatibilní s fénixem. Vylepšuje se podle všeho jen jedna budova. Na lvl 10 bude dávat 2VB..
No a truhly jsou zas úplně jinak :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
mohl by někdo poslat hodnoty toho stonehenge pro 10. úroveň a poslední kapitolu? :) já tam v 2. kapitole vidím jen 3x zásoby, takže hádám, že to bude nějaká mana / semínka a tak.
 

DeletedUser3281

Guest
No dává to stejně lidi jak se zdá, a místo mincí to dává více kultury, taková budova zdá se k prdu uvidíme, jaká bude produkce, se mi nechce to hledat.

těch reliktů bude třeba 9, to máme hned myslím 27 tisíc paliva do craftu, no krása ne? :D

Ale budovy mám vylepšeno, tak přemýšlím že tento event zkusím tahat studny abych vám to mohl omlátit o hlavu, že si lidi vymýšlí :D Ale asi ne, nejsem blázen spíše najdu něco co půjde efektivně spálit :D
 

DeletedUser3281

Guest
Nedalo mi to, podle kódu to asi dává 10300 many a 1140 semen, k tomu asi 4000 kultury a 1980 lidí, ale lepší je když to někdo potvrdí, tyhle evolve budovy nevím zda to dává do kodu max nebo min. a blbě se to v tom hledá ve spěchu. V případě, že je to základ tak snad by mělo stačit vynásobit 1.7x ale dle screenu výše se zdá jako max.

PS. Hodnoty jsou asi pro 15 rasu, tzn pak jen 7800 many a 1010 semen, plus 3500 kultury, 1740 lidí

Artefakty mají hodnotu jen 960, tzn 1920 scriptů, není to tak dobré na podpal jako ty fenixové.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Na obzore.. :)
Letní slunovrat

Všetky detailné informácie nájdete ako vždy v téme Události a úkolové linie. V tomto príspevku nájdete všeobecný popis udalosti a taktiež sa tu neskôr objaví textová verzia úloh.

Behom udalosti budeme získavať Slnečné paprsky. Tie sa budú po novom objavovať aj ako odmena v Tajomnom objekte v craftení v akadémii, kde budeme môcť získať 200 paprskov so šancou 25%. Novinkou bude nová rozvinuteľná budova Stonehenge.

summersolstice2019_tab02.png

1. Získaj malé množstvo mincí
2. Utrať 2 VB
3. Získaj malé množstvo zásob
4. Vyrob 3x nápoje
5. Kúp 2 VB
6. Získaj 1 relikviu
7. Vyrob 5x obyčajné nástroje
8. Získaj nejaké množstvo mincí
9. Získaj nejaké množstvo zásob
10. Vyrieš 2 strety ALEBO vyrieš 10 turnajových stretov
11. Vyrob 4x chlieb
12. Vyrob 7x obyčajné nástroje
13. Získaj 3 relikvie
14. Vyrob 3x košík jedla
15. Vyrob 9x nápoje
16. Vyrieš 4 strety ALEBO vyrieš 20 turnajových stretov
17. Vyrob 5x pokročilé nástroje
18. Získaj 2x ľubovoľné kúzlo
19. Získaj 200x úlomky kouzel ALEBO vyskúmaj 1 technológiu
20. Vyrob 4x sada nástrojov
21. Utrať 9 VB
22. Kúp 9 VB
23. Získaj 5 relikvií
24. Vyrieš 5 stretov ALEBO vyrieš 25 turnajových stretov
25. Získaj 2x kúzlo Spojovací činidlo
26. Získaj 300x úlomky kouzel ALEBO vyskúmaj 1 technológiu
27. Vyrob 5x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
28. Vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
29. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
30. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (2-dňový) ALEBO získaj 900x úlomky kouzel
31. Vyrieš 7 stretov ALEBO vyrieš 35 turnajových stretov
32. Získaj 4x kúzlo Spojovací činidlo ALEBO získaj 4 relikvie
33. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 14 alebo vyšší
34. Získaj 4x kúzlo Spojovací činidlo ALEBO utrať 16 VB
35. Získaj 400x úlomky kouzel ALEBO kúp 20 VB
36. Vyrieš 8 stretov ALEBO vyrieš 40 turnajových stretov
37. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vyskúmaj 1 technológiu
38. Získaj 6 relikvií
39. Dokonči 1 provinciu
40. Získaj 3x ľubovoľné kúzlo
41. Trénuj nejaké množstvo jednotiek
42. Vylepši 1 budovu na level 11 alebo vyšší ALEBO kúp 30 VB
43. Vyrob 10x chlieb
44. Vyrob 8x košík jedla
45. Vyrob 9x pokročilé nástroje
46. Vyrob 7x sada nástrojov
47. Trénuj nejaké množstvo jednotiek
48. Vyrob 8x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
49. Vyrob 9x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
50. Vyrob 6x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
51. Vyrieš 9 stretov ALEBO vyrieš 45 turnajových stretov
52. Získaj 5x kúzlo Spojovací činidlo ALEBO získaj 5 relikvií
53. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 14 alebo vyšší
54. Získaj 5x kúzlo Spojovací činidlo ALEBO utrať 20 VB
55. Získaj 500x úlomky kouzel ALEBO kúp 25 VB
56. Vyrieš 10 stretov ALEBO vyrieš 50 turnajových stretov
57. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vyskúmaj 1 technológiu
58. Získaj 7 relikvií
59. Dokonči 1 provinciu
60. Získaj 4x ľubovoľné kúzlo
61. Utrať 11 VB
62. Kúp 11 VB
63. Získaj 6 relikvií
64. Vyrieš 8 stretov ALEBO vyrieš 40 turnajových stretov
65. Získaj 5x kúzlo Spojovací činidlo
66. Získaj 500x úlomky kouzel ALEBO vyskúmaj 1 technológiu
67. Vyrob 11x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
68. Vyrob 9x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
69. Vyrob 8x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
70. Vyrob 7x produkt základnej bonusovej manufaktury (2-dňový) ALEBO získaj 1500x úlomky kouzel
71. Vyrob 13x chlieb
72. Vyrob 19x obyčajné nástroje
73. Získaj 7 relikvií
74. Vyrob 9x košík jedla
75. Vyrob 23x nápoje
76. Vyrieš 11 stretov ALEBO vyrieš 55 turnajových stretov
77. Vyrob 11x pokročilé nástroje
78. Získaj 5x ľubovoľné kúzlo
79. Získaj 700x úlomky kouzel ALEBO vyskúmaj 1 technológiu
80. Vyrob 8x sada nástrojov
81. Vyrieš 12 stretov ALEBO vyrieš 60 turnajových stretov
82. Získaj 6x kúzlo Spojovací činidlo ALEBO získaj 6 relikvií
83. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 14 alebo vyšší
84. Získaj alebo použi 7x kúzlo Spojovací činidlo ALEBO utrať 28 VB
85. Získaj 800x úlomky kouzel ALEBO kúp 40 VB
86. Vyrieš 13 stretov ALEBO vyrieš 65 turnajových stretov
87. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vyskúmaj 1 technológiu
88. Získaj 8 relikvií
89. Dokonči 1 provinciu
90. Získaj 5x ľubovoľné kúzlo
91. Trénuj nejaké množstvo jednotiek
92. Vylepši 1 budovu na level 10 alebo vyšší ALEBO kúp 30 VB
93. Vyrob 15x chlieb
94. Vyrob 13x košík jedla
95. Vyrob 11x pokročilé nástroje
96. Vyrob 9x sada nástrojov
97. Trénuj nejaké množstvo jednotiek
98. Vyrob 11x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
99. Vyrob 13x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
100. Vyrob 9x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
101. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vyskúmaj 1 technológiu
102. Vyrob 13x pokročilé nástroje
103. Vyrob 15x košík jedla
104. Vyrob 11x sada nástrojov
105. Vyrob 19x chlieb
106. Vyrob 15x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
107. Vyrieš 15 stretov ALEBO vyrieš 75 turnajových stretov
108. Získaj 9 relikvií
109. Dokonči 2 provincie
110. Získaj 7x ľubovoľné kúzlo
111. Vyrob 13x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
112. Vyrob 11x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
113. Vyrob 9x produkt základnej bonusovej manufaktury (2-dňový)
114. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 15 alebo vyšší
115. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vyskúmaj 1 technológiu
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@ExplorerFfff Ono se taky může stát, že studny ve slunovratu nebudou (podobně jako nebyly v karnevalu). A pro spoustu lidí je to spíše výběr mezi budou dia ze studen / nebudou vůbec místo dia ze studen / koupím si je.


Zdá se mi to, nebo už nebudou malé úkolové linie a místo nich budou častější velké eventy (přesněji větší (karneval, slunovrat) a velký (fénix, něco dalšího v létě)), tzn. až 8 / rok?
 

iDavis

Legenda
@Lovec Krys je možné, že už od nich (aspoň čiastočne) upustili, viem si predstaviť, že veľký zárobok pre nich úkolové rady nepredstavovali. A pre nás taktiež nie.

Čo sa týka letnej udalosti, vypadá to tak, že získavanie, aspoň denných odmien, bude o čosi náročnejšie. Pôvodná fialová debna z fénixovej udalosti je teraz zdražená na 85 a má zníženú šancu na dennú odmenu (z 30% na 15%), avšak na druhej strane už konečne neobsahuje požehnání na mince. Debna s 30%nou šancou na dennú odmenu bude teraz nová fialová, za 142, tá dokonca obsahuje 5% šancu na 500 slnečných paprskov naspäť.
 

Prealiena

Velmistr písma
Takže oni plánují dát eventovou měnu (sluneční paprsky) jako odměnu v tajemném objektu při kraftění?
A to jako vymění jednu z možných odměn za paprsky, nebo je přidají jako čtvrtou odměnu?
A co pak udělají s těmi procenty na výhru?

Mám obavu, že to odnese pravděpodobnost výhry diamantů z tajemného objektu.
 

DeletedUser3281

Guest
@Lovec Krys to je možný, ono já to psal trochu jako reakci na situaci co mám doma, říkal jsem přítelkyni nestav si studny jsou k ničemu a nemáš místo, ona že na foru píší, jak z N studen získávají každý den stovky dia, tzn ze tří musí padnout taky a jí chybí jen asi 6 dia do dalšího levelu akademie, takže i jednou by jí stačilo, již je to asi 13 dní a ze tří neviděla dia ani jednou, teď přijde event a ona už politovala místo a tak bych to jen tak z nudy zkusil postavit, počítat jaká je reálná návratnost třeba z 10 studen, protože u nás je reálně produkce dia z 5 studen = 50 dia celkem od postavení což je směšný oproti tomu co se zde píše :) A čistě výzkumně by mě zajímalo na jak špatné hodnoty se dostanu :D

No a to, že nebudou ty krátké eventy já osobně vítám, kromě valpružině noci kde člověk měl u každého ukolu urychlovače to většinou bylo "moc práce za málo muziky", tady člověk má celkem hodně věcí oko, jsem zvědavý na odměny a hlavně seznam úkolů, tedy náročnost a zisk toho smetí, to ukáže zda to bude výhodné dělat nebo ne.
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Pokud by bylo těch velkých událostí (i třeba se dvěma variantami, tzn. o pár dní kratší karneval a o pár dní delší fénix s různorodostí odměn) 6 - 8 ročně, vůbec by mi to nevadilo, kdyby se takhle komplentně nahradily úkolové řady. I ty studny by pak klidně mohly být jako denní odměna 4x ročně. Více velkých eventů také znamená, že velká část hráčů (včetně těch rychlejších) pak stihne nejméně 2 eventy za věk a tudíž se pak může soustředit na různé odměny.
Mohli by dát i zase nějaký slušný set, co by mi mohl nahradit zimní set/neúplný karnevalový set (zejména ten zimní by se hodil za set z denních odměn, ať se nemusím rozhodovat, zda do stromků vrážet KR nebo ne).

@ExplorerFfff 3 studny jsou poměrně málo. To je lepší jich postavit více v době, kdy člověk to místo má (nebo s ním počítá). U studen to máš jako u craftingu, někdo z něj diamanty získal (i vícekrát), někdo ne. Jen u studen máš mnohem více pokusů, takže při dostatečném počtu studen a délce se ta šance srovná (pořád je to šance, takže se může stát, že někdo z nich vydoluje řádově méně dia než někdo jiný (tak jako v eventu si z truhel někdo vybere odměn 20 a někdo 2, byť většina bude mezi tím)).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru