• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Zpomalení a sekání boje

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Jacindo, opravdu nás těší, že nám pomáháš s hlášením chyb, moc takových obětavých lidí není, díky! :)

Nicméně pokud tě můžu poprosit, opravdu prosím používej pro hlášení chyby tuto šablonu. Pokud totiž chci informovat tvůrce hry o chybě, předávám jim právě vyplněný tento formulář, protože mnohdy jenom díky přesně uvedeným údajům v něm dokážou tvůrci danou chybu najít a opravit.

Ale udělám ti radost, chyba již byla nahlášena a už se pracuje na jejím odstranění. Zatím doporučuji přepnout kvalitu bitev na nízkou úroveň a zároveň zkusit vypnout hardwarovou akceleraci. Úplně to nepomůže, ale už by to nemělo být tak hrozné.

Za způsobené problém se moc omlouvám, mrzí nás to. :(
 

jacinda

Guest
za chyby vy přece nemůžete :)
šablonu se snažím používat kdykoli to jde, ale prostě mě nebaví to vyplnovat furt zvlášt když mám tři kompy...ted bych se na ně ani nedostala, jeden je ode mě 45 min jízdy mhd a druhý 60 min autem ;-)
 
Nahoru