• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zpožďovač času

Mescal

Mistr slova
Tak, jako jsou urychlovače času, hodily by se hlavně v průběhu eventů, i zpožďovače času. Osobně bych viděl nastavení -1h, -3h a -5 hod delší časové zpoždění již nemají smysl.

Dám příklad, mám spuštěný výzkum provincie, kde je čas potřebný pro výzkum, dle úrovně kapitoly, 24 hod. a více. Do toho hráč plní i další úkoly a vidí, že mu úkol protáhne tak, že výzkum provincie skončí dřív, než je ukončen předchozí úkol.
Zde by se právě hodil zpožďovač času, kdy by se dal natáhnout výzkum provincie tak, aby skončil až po splnění předchozího úkolu.
 

Trumpetka

Znalec fóra
Mno, z toho by asi většina hráčů nebyla nadšená. Jiné využití, než které jsi popsal, mě nenapadá, a když si vezmeš, čím vším už rolujeme, když něco hledáme v inventářích...
Popsaný příklad s prozkoumáním provincií do úkolu taky těžko vychytávám a řešením by mohlo být potvrzení průzkumu doklepnutím vstupu přes tlačítko u provincie (jako to máš u klasických úkolů - taky je splněný, ale musíš ho vyzvednout). Nyní se úkol na průzkum bohužel ukončí vstupem na mapu.
 

Lovec Krys

Legenda
Až budeš mít průzkum provincie 100h+, tak části úkolů požadujících průzkum provincie stejně nebudeš nikdy plnit.
A obávám se, že přidání zpožďovače by bylo na úkor mnohem hodnotnějších odměn (např. oněch urychlovačů), takže za mne ne.
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Souhlasím, v tomhle žádný přínos nevidím. Naopak by nás to skutečně připravilo o něco co má přínos mnohem větší.
 

Hexik

Znalec fóra
jsem rada za kazdy nekonvencni napad ale prodlouzeni casu? vazne? za me rozhodne ne to si radej ukratim nejakou vyrobu nez abych prodluzovala cas a do teto situace jsem se jeste nedostala a myslim ze ani nedostanu zkracovacek nikdy neni dost!
 
mě by se prodlužovač líbil třeba tam, kde mají budovy dočasný efekt. Prodloužil bych si dobu trvání džina nebo zbrojíře/stromků nebo třeba efekt krmení zvířátek... tam bych to uplatnění viděl!
 
Nahoru