• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Uživatelské rozhraní Zobrazení poslední návštěvy

ptacek00

Pozorovatel
Ahoj chtěl bych navrhnout jestli by bylo možné aby u hrače bylo někde zobrazena poslední návštěva elvenaru .Byl by lepší přehled ktery z hráču byvá aktivní .Stačilo by to v rámci společenství
 

luterina

Veterán
taky by se mi to moc líbilo vidět kdy se nám do spolku který hráč naposledy přihlásil, zvláště když ještě spolek není kompletní co do počtu jeho členů, ale nejsem si jistá jestli by vůbec něco takového šlo, totiž jestli by to neznamenalo narušení soukromí toho hráče nebo něco podobného, jako z hlediska jeho práv co je komu do toho kdy se do hry hlásí a kdy ne, kdy má volno a kdy na net nemůže, asi tak bych to viděla já, ale třeba se mýlím, nejsem v tomto povolaná hlava...
 

ptacek00

Pozorovatel
To taky netuším jestli by to šlo jen mě to napadlo ,protože mám ve spolku hráče kteří se vůbec do ničeho nezapojuji ,jenže nevím kdy byly naposledy aktivní .Nechci zase držet hrače ve spolku když už hrát nebudou .
 

Ludi

Veterán
Abych řekla pravdu, nevidím důvod tohoto návrhu. Není nutné, aby tu hráči byli denně. Já to ve Sci-fi nevyžaduji. Máme i svůj osobní život a četné pracovní povinnosti. Od hráčů vyžaduji jen turnaj a v něm jasně vidím aktivitu každého hráče. Někdo zvládne zahrát povinné minimum klidně za jeden den a je to v pohodě. Když hráč očekává delší nepřítomnost, tak mě informuje. Stačí dobrá komunikace a je to. Kdo nekomunikuje a nehraje turnaj víc než jeden týden, tak bývá nahrazen jiným hráčem.
 

DeletedUser6399

Guest
Ahoj u nás také není potřeba mít denní aktivitu, ale kdyby se na statistikách dalo zjistit, jestli byl víc dní (např. měsíc a více) nepřihlášený, bylo by to lepší než když není změna skore.. To se může stát, že se člověk jen zastaví, udělá co je potřeba a přitom se body nezmění.. (Pokud to tedy na statistikách správně chápu)
 

DeletedUser5800

Guest
Angie89 Ako už písal Lovec Krys, choď na https://www.elvenstats.com/ Tam vidíš aj tých neaktívnych (mrtvych). A kto je aktuálne online vidíš, keď do chatu napíšeš /who Myslím si, že je zbytočné riešiť kto bol prihlásený ako posledný, nemá to žiadnu informačnú hodnotu.

// Odstraněna citace. Jumala
 

DeletedUser6399

Guest
Angie89 Ako už písal Lovec Krys, choď na https://www.elvenstats.com/ Tam vidíš aj tých neaktívnych (mrtvych). A kto je aktuálne online vidíš, keď do chatu napíšeš /who Myslím si, že je zbytočné riešiť kto bol prihlásený ako posledný, nemá to žiadnu informačnú hodnotu.

// Odstraněna citace. Jumala
Ne kdo byl přihlášený jako poslední. Jen kdy byl naposledy online. Jak jsem psala, body se hýbat nemusí.. Pro mě by to mělo informační hodnotu.
 

DeletedUser3346

Guest
Klidně si to zaveďte, aspoň za nějaký čas budete zase brečet nad tím jak je těžké sehnat další hráče do společenství. Ti co totiž jsou trošku více normální a v pohodě lidi si aspoň řeknou že je lepší hrát sám nebo v nějakém neaktivním spolku než si číst o tom něco v duchu proč se neúčastnil posledního srazu ssm neboli turnaje když v ten den byl aktivní. Vlastně jakou povinnost má každý z nás se vůbec omlouvat že zrovna nemám čas na turnaj, dobrodružství apod? Nejsme profi hráči v týmu co hrají závodně tak o co jde? Hlavně někteří velitelé si hrají na 100% ale většina pak spadne na cca 20% protože božátko maturuje nebo zjistí že pak když je konec statusu studenta že nebude mít moc času.
 
a co ti přijde nenormálního tom, napsat společenství - "chlapi sorry, nestíhám"
je to opravdu takový problém?
tys asi nikdy nevedl tým lidí, že tak podceňuješ úlohu komunikace
 

Lovec Krys

Legenda
@Turunen No jo, pro ty, co nejsou schopni se do hry ani přihlásit jednou denně (výjimky typu úraz, dovo, apod. samozřejmě beru) je lepší být v oddechových spolcích, než zkoušet držet krok s námi aktivními magory, co jedeme vše.
 

DeletedUser3346

Guest
@Emhyr var Emreis II Ano a když ti dotyčný hráč tohle spíše střídavě půl roku tak se řeší jeho přínos pro spolek že?

@Lovec Krys A víte o tom že tohle je oddechová hra a proč by dotyčný musel se přihlašovat jednou za den? Proč třeba i za týden? A když tak omluvenka jako by byl nějaký brigádník.

pro oba - prostě někdy je omluva i to že se mi prostě nechce nebo nemám náladu. A to vaše vedení vede i k tomu že prostě někdo s hrou sekne nebo opustí spolek a potom je vidět v žebříčku komunita hráčů samotných vlků, které do spolku už nikdy nikdo nedostane. A zkušenosti s vedením lidí tímto způsobem si zkoušejte třeba u mcd. ;)
 

aikomi

Mistr slova
Co tě zase bere? Ty jsi rád samotář, nechces být ve spolku. Jsi anti-vseho. A pokud bys někdy stoupil do spolku, tak bys tam byl sám, nikdo by nechtěl být s tebou v jedné místnosti a poslouchat ty zdlouhavé řeči o ničem, mit jen svoji pravdu... Neuznas ani když se můžeš třeba mýlit. Každý rozumný to udělá.... A nikdo tě nenutí hrát ve společenství, který je aktivní a ti kdo mají čas, tak si zahrají aktivně a chtějí být ve společenství, kde je velká aktivita a ne se nudit ve spolku o nicem nebo sám...... A ten kdo to tak má, tak ať si je sám, nikdo ho nenutí cpát se tam kde nechce být......
 

DeletedUser6399

Guest
Je mnoho aktivních společenství, mnoho pohodových společenství.. Buď mají nějaká pravidla nebo nemají, když to někoho přestane bavit, tak si vybere jiné společenství, nebo zůstane sám. Je to každého volba.. Velitelům, kteří ve společesntví dbají na denní aktivitu by to pomohlo. (U nás nejde o denní aktivitu, ale při řešení různých situací by to pomohlo. Byl u nás hráč, který z ničeho nic přestal komunikovat a hýbat se skore. Tohle by nám jasně ukázalo, že se třeba půl roku ani nepřihlásil..)
 

luterina

Veterán
nevím, ale jako velitelka společenství vím kdo je ve hře, kdo jede turnaje a jak zjistím že z ničehož nic nehraje tak pátrám jestli se neví co se stalo, prostě přehled o aktivitě svých hráčů mám přímo ze hry a nepotřebuji k tomu nic navíc než jen se o své členy zajímat ;):)
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@luterina Sice máme 100% herně aktivní členy, tak přesto 2/3 hráčů nemá zájem o aktivní komunikaci, případně komunikují ve výjimečných případech. A když nereagují ani na PM, tak s tím nic nenaděláš. Takže informace o poslední aktivitě by se hodila.
 
Nahoru