• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát zobrazení města při sousedské výpomoci

lutanela

Znalec fóra
v1.10.11-(a823cc6) (2016-07-20 12:26)
Verze 52.0.2743.82 m
Google Chrome je aktuální.
You have version 22,0,0,209 installed
windows 7 home premium
YOU ARE USING
1680 x 1050
Arendyll
chyba se mi opakuje každý den od založení účtu
při návštěvě sousedů na výpomoc se mi zobrazí město tak dvou sousedů,u třetího se mi zobrazí jen jedna budova VE KTERÉ je nacpáno vše z celého města,nad kterou jsou všechny ruce,nelze pomoci,musím restartovat hru.Takto mohu zase navštívit dva sousedy,někdy jen jednoho a musím opět restartovat.
Správně by se u každého souseda mělo město objevit, ,a ikonka rukou na výpomoc by měla být nad několika budovama.Po pomoci bych měla dostat odměnu a v klidu odejít do dalšího města.
pokusila jsem se nahrát screen,ale hlásí to chybu a nahrání se nezdaří.
 

Magni

Guest
Tato chyba je již nahlášena zde a potvrzena. Jedná se tedy o duplikát. Nicméně Vám děkujeme za nahlášení!

Edit: V takto špatně načetlém městě můžete pootočit kolečkem (přiblížit/oddálit) a město by se mělo vrátit zpět do původní podoby.
 

lutanela

Znalec fóra
Jsem tu krátce,takže se tu asi špatně orientuji.Proto děkuji za trpělivost a odpověď :)
Pěkný den
 

DeletedUser1711

Guest
je to ale pěkně otravné, když to máte u každého třetího souseda co navštívíte....
 

lutanela

Znalec fóra
mám tu už dvě odkrytá města,která se sice zobrazují,ale nereagují na tlačítko pomoci(neobjeví se nad nima ty ruce)..mám to tak v obou městech zatím dva odkrytí sousedé.
 
Nahoru