• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Chyba v zobrazení měst sousedů

Lukula

Velmistr písma
Verze hry: v1.10.11-(a823cc6) (2016-07-20 12:26)
Prohlížeč a jeho verze: Google Chrome Verze 51.0.2704.103 m
Verze Flash Playeru: 22.0.0.209
Operační systém: W7
Rozlišení obrazovky: 1280*1024
Herní svět: Winyandor

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 2/5

Současný stav:
Chyba se objevila po aktualizaci. Při návštěvě některých sousedských měst se město nezobrazuje správně. Viz. screen. Takto zobrazené město nelze motivovat. Stalo se mi to jen při motivování na světové mapě. Při motivaci členů společenství přes seznam členů, se to nedělo. Zkoušel jsem zatím jen na jednom PC a na tabletu v prohlížeči Puffin verze 4.8.0.2790

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
1. Otevřu světovou mapu
2. Kliknu na sousedské město pro otevření
3. Zobrazí se město jakoby scvrklé do pole 5x5


Screen (obrázek) chyby:
Bez názvu.jpg
 

Lukula

Velmistr písma
Tak se omlouvám za příliš velkou rychlost. Zdá se, že chyba sama vyšuměla. Před chvílí jsem se vrátil k motivaci a všechna špatně zobrazená města byla již v pořádku. Asi nějaký internetový šotek... o_O:) Snad se chyba nebude opakovat...
 

Deleted User - 42211

Guest
Při sousedské výpomoci na mapě (nikoli společenství) se mi to teď taky stalo. A bylo to u asi 50 % měst, kterým jsem mohla dát sousedskou výpomoc. Město se naňahňalo do jednoho čtverce i po aktualizaci stránky. Jakmile jsem pohla kolečkem na myši a město si přiblížila, tak se roztáhlo zpět z jednoho čtverce do obvyklého stavu.
vq1Hy.jpg
 

DeletedUser1198

Guest
Snadná pomoc přátelé, i mě se to stalo a stačilo vždy pootočit kolečkem na myši a bylo vše OK. Pak mě to ale nebavilo, smazal jsem cache, cookies a pohoda.
 

Deleted User - 42211

Guest
Snadná pomoc přátelé, i mě se to stalo a stačilo vždy pootočit kolečkem na myši a bylo vše OK.
Přesně to jsem psala ve svém příspěvku ;) A to přesně zde:
Jakmile jsem pohla kolečkem na myši a město si přiblížila, tak se roztáhlo zpět z jednoho čtverce do obvyklého stavu.

Ale myslím, že to je chyba, před novou aktualizací to dělalo i na betě a prakticky všem
 

DeletedUser1148

Guest
Přidávám se.U mě se to stalo u 50% na mapě.Nepomohlo ani vymazání cookies a cache.Ani restart PC. Přesně jak je to na screanu ,tak tak se mi to zobrazí a nelze dát sousedskou.Dost mě to nazlobilo.Ve spolku si na to hráči také stěžují.Mám dva účty a děje se mi to u obou účtů.:mad:
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Doporučuji zkusit snížit grafické efekty města. Při pomalejších připojeních se může stát, že se celá grafika nenačte.
 

DeletedUser1148

Guest
Forseti děkujeme děkujeme :D....no vidět městečko stlačené v koutku na jedné hromadě je sice legrační ,ale i nepříjemné ,protože tu sousedskou nelze dát.Zkoušela jsem se i na to město připojit vícekrát nebo zkusit jiné ,ale bez úspěchu.
 

dRaczek

Pokročilý žák
Taky se mi to dnes stalo, ale stačilo jen vypnout a znovu spustit prohlížeč Chrome.
Forseti děkujeme děkujeme :D....no vidět městečko stlačené v koutku na jedné hromadě je sice legrační ,ale i nepříjemné ,protože tu sousedskou nelze dát.Zkoušela jsem se i na to město připojit vícekrát nebo zkusit jiné ,ale bez úspěchu.
Pacičky šlo dát, ale bylo to tím, že jsem zběsile klikal do míst kde mohlo městečko stát.:D
 

DeletedUser1148

Guest
dRaczek já dělala co mohla,čistila cookies,vypínala zapínala ,restartovala a beze změny.Ty pacičky se mi povedly jen jednou klikáním do neznáma :D.....pak už ani to nešlo.
 

DeletedUser1148

Guest
no hlavně myslím ,že by vše mělo jít dobře ,tak jak předtím a ne aby jsme u toho museli provádět různé akce ,aby jsme vůbec mohli sousedskou výpomoc poskytnout.Jsem ráda ,že chyba byla potvrzena.
 

DeletedUser744

Guest
Forseti děkujeme děkujeme :D....no vidět městečko stlačené v koutku na jedné hromadě je sice legrační ,ale i nepříjemné ,protože tu sousedskou nelze dát.Zkoušela jsem se i na to město připojit vícekrát nebo zkusit jiné ,ale bez úspěchu.
Stačí restartovat hru a zas to chvíli jde normálně. Při motivaci 150ti měst se mně to stalo 10x. Motivace je otravná normálně, ale takhle zvlášť. Jsem rád za informaci, že to bylo uznáno za chybu a že se to řeší.
 

Knedlikobecny

Pokročilý žák
Potvrzuji, že mě pomohlo k motivaci jen pomocí kolečka přiblížit a oddálit a nebo jen slepě přejíždět po mapě dokud se neobjevil nápis hlavní sídlo, či nějaká kulturní budova. Sice neviditelná, ale výpomoc šla.
 

luterina

Veterán
používám k oddálení funkci ctrl + roll myši, myslím, že se to tu někde v minulosti psalo že to má s chybou souvislost
 
Nahoru