• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno zobrazení času motivace u jména v seznamu

Přejete si zjednodušit a zpřehlednit motivování


  • Celkový počet hlasujících
    12

DeletedUser61

Guest
Ráda bych viděla u každého hráče ve svém informačním listu ( zvoneček) a u členů společenství zbývající čas do motivace. Momentální systém je nepřehledný. Zbývající čas vidím jen na mapě u objevených hráčů.
Ikona by mohla být stejná - podané ruce. Po kliknutí na ikonu u jména, vstoupíte do města a rovnou vybíráte, co na motivujete. Pokud nemůžu motivovat, tak nejde na ikonu kliknout.
 

sonicka

Guest
ahoj,taky bych byla pro trochu nám ulehčit ty motivace,jsou dost nepřehledné a každého ty nepřehledné motivace odradí aby pomáhal ostatním...
 

DeletedUser173

Guest
dobrý nápad..alespon v rámci společenství vědět čas kdy mohu motivovat a trochu to zpřehlednit
 

Caligulla

Znalec fóra
no z těch motivací jsem na prášky.. je to složitý a pracný což by u hry nemělo být.. ideální by bylo aby se město vůbec nemuselo rozklikávat a jen sis mohl vybrat klik na sluníčko a nebo mince a ostatní...
 

graywolff

Guest
Jsem pro, včera nováček ve společenství, obešel jsem všechny, vrátilo se skoro všechno, dnes jsem zase všechny obešel, ale vrátilo se jen pár motivací a jelikož jsem kvůli místu vyvraždil sochy, mám teď slabou kulturu. Prostě motivace by měla motivovat ne odrazovat;)
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím, mě by se líbil ohledně motivací měst automat. Automat je cool ;). Je zavedený na Forge of Empire. Vyřešilo by se tím věčné zamrzání hry při návštěvě města a výpadku pluginu. Mě třeba vypadává po každé třetí návštěvě.
Jinak jsem pro každý dobrý nápad co ulehčí motivace a budou tím přehlednější.
 

DeletedUser34

Guest
na FoE je autmat keď som hral tak nebol muselo sa ísť do mesta a klikať teraz je tam automat to je fajn
 

DeletedUser4466

Guest
Myslim ze by se vse dalo velice a jednoduse vyresit a zjednodusit:
za prve by se sousedska vypomoc ty pacicky objevovali uz na mape a ne ve meste-toto by usetrilo tuny casu vsem. Odpada nacitani mesta.
za druhe udelala bych proste ikonku kazdemu hraci ktery by si sam urcil co chce za vypomoc ((nastaveni priorit - naprkl 1)stavitel 2)kultura (u te by se vypomoc nedostavala nahodne jak se to deje na mobilni aplikaci ale proste by se tato vypomoc davala od nejvyssi kultury po nejnizsi) 3 -mince ))
toto by usnadnilo vypomoc - zrusilo by se tim zdlouhave hledani po meste kde co kdo chce a cteni v kazde dedine co tam vlastne kdo chce a v neposledni rade by to zabranilo takzvanemu "troleni" pri sousedske vypomoc (tim mam na mysli ze je docela dost hracu kteri radi daji schvalne to co clovek nema napsane.
Snadne zmeny ktere by slouzily ke spokojenosti vsech a jelikoz by se vypomoc delala na mape usetrilo by to tuny casu a tim by to i motivovalo lidi k tomu aby vypomoc daly. Krasny den a prijemne hrani vsem.)
Navic me napadlo ze lide nejsou zodpovedni za to ze se okolo nich vyskytuji tzn cerne diry -mista bez mest - nechapu proc by tedy meli byt lide penalizovani za to ze tam nic neni tim ze dostanou 1/2 odmenu jaka je vypomoc hraci - navic kdyz je jasne ze uz tak maji postih -tezko vam totiz tato cerna dira da vypomoc -tudiz by melo byt za tuto cernou diru vic nez za mesto. Copak nekdo muze za to ze nema souseda???? Kamaradce to napr napsalo ze byla presunuta do vice aktivni oblasti a je tam pres 75% cernych der - a nebyt tymu tezko ji asi nekdo dava vypomoc....
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru