• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Znazornenie divov ve skalách

CuteBenhur

Pozorovatel
Já jsem zklamaná, vlastne ty divy na skále byly takovým motorem proč jsem aktivně hrála. Vyloženě jsem se tesila az dojdu k divum s objevi se mi na skále,ale nedockala jsem se. Hra je taková statická a nudna grafika,ze uz jenom stojim v kapitole a hraju turnaje jako robutek. Nove zmeny spis nez zabavu zabiraji cas, že člověk ztrácí hodiny u mobilu a utíká mu život. Uz jen to casovani vycviku a vyroby, turnaje na noc je uplne mimo lidsky zivota beh. Logicke by bylo myslet,ze v tu dobu lide musí spát,aby z nich nebylo zombi. Ne, ja hraju turnaj,aby me nevyhodili ze spolku. Rodina je na me uz naštvaná,ze mam stale mobil v ruce. Ja to chápu,taky by mi to vadilo :))
 

Lovec Krys

Legenda
@CuteBenhur Turnaje není nutné hrát v noci. A nemyslím si, že by nějaký spolek vyžadoval větší minimum, než 1600 bodů (většina méně).
....
ok, tak zrovna vaše požaduje 2k bodů. Nevím sice proč, když na 10 beden stačí 25*1600 a skoro určitě se najde více hráčů, kteří nahrají více než těch 1600.
2000 bodů se dá nahrát i ve 4 kolech (4x13 provincií). Teoreticky by mělo být v silách orkového hráče zvládnout 13 provincií. Jestli je tomu tak u tebe v praxi, netuším (taky tomu může bránit něco jiného, např. 12/16h směny bez přístupu k Elvenaru).

Nicméně existují 2 cesty, jak zkrátit čas mezi koly turnaje:
1) Polární medvěd - dostupný v libovolné kapitole - dokáže zkrátit dobu turnajů až o 20% (tzn. na necelých 13 hodin mezi koly)
2) Div Časový skok - dostupný bohužel až po dokončení kapitoly Konstruktů (kap. 14), schopný snížit čas mezi koly až o 80% (na 30. levelu)

A samozřejmě kombinace obou, díky kterým si část pokročilých hráčů (včetně mojí vsi na cz1) může turnaj v klidu naklikat s nulovým časem mezi koly kdykoliv mají čas.
 

CuteBenhur

Pozorovatel
Jo Lovce ja se na neco ptala ? ;) Lide proste z tohoto duvodu odcházejí, druhym duvodem je tolerovana a prehlizena šikana ale ty mas uz svůj svet. :)
 
myslím, že lovec jen vystihl, že tvé problémy s hrou jsou v podstatě zástupné. Ano, hra své problémy má. Ano, hra žere čas, ale zrovna to, na co si stěžuješ ty, se dá poměrně snadno vyřešit.

Jde tu jen o to, jestli hrát chceš nebo ne. To by si měl každý vyřešit a klidně se hrou seknout, pokud ho nebaví. Však je to jen hra a úplně jiná nikdy nebude. Ale dělat něco, co mě nebaví. dělat to nemusím a stěžovat si okolo sebe jako malé dítě?
 

Lovec Krys

Legenda
@CuteBenhur Já jen napsal, že problémy s tvým turnajem jsou řešitelné jak z krátkodobého (např. těch navrhovaných 4x13 provinicií), tak i z dlouhodobého hlediska (viz. zmíněný div a medvěd(na podzim bude možné získat artefakty)).
Takže pokud máš zájem hrát hru nadále, řešení existují (a je jich více,než jsem napsal, včetně např. změny společenství za více vyhovující požadavkům a možnostem hráče (samozřejmě změna společenství sebou může nést i pokles získaných odměn, pokud hráč přestoupí do méně aktivního společenství)).

A ano, já mám jiné možnosti než spousta jiných hráčů (ať už díky délce hraní nebo možnostem se do hry připojit), ale to neznamená, že nechápu hledisko hráčů s úplně jinými možnostmi / prioritami.
Koneckonců si ještě dobře pamatuji např. turnajové možnosti svého bratra (když ještě hrál), který při noční směně se k prvnímu kolu turnaje dostal až ve středu odpoledne a stíhal odehrát max. 4 kola. A je mi jasné, že existují hráči s ještě horšími reálnými podmínkami.

Takže moje návrhy ber jako dobře míněné rady, jak je možné se se situací vypořádat. Jestli je shledáš užitečné anebo si najdeš vlastní řešení je už na tobě.
 

Ludi

Veterán
Grafika na skalách se u některých divů se zobrazuje jen na PC a to ještě musí být natavené grafické rozlišení hry alespoň na "střední". Vzhledem k tomu pravděpodobně vývojáři od dalších podobných divů ustoupili a jako "grafický bonus" k divům se přidává nový avatar.
Grafika na skalách se mi líbí, ale upřímně, už je to tam zaplněné dost, takže nové avatary z divů jsou pro mě lepší.
 
Naposledy upraveno:

WinterPhoenix

Znalec fóra
Souhlasím s @Ludi že skály jsou zaplněné už celkem dost. Navíc si osobně myslím, že méně je někdy více. Ano nebylo by na škodu kdyby tam něco přibilo, ale zase na druhou stranu je otázka jestli by to ve výsledku krajině naopak neuškodilo.
Také souhlasím jak s @Lovec Krys i @Emhyr var Emreis II co se týká turnajů. Vystihli to oba přesně.
@CuteBenhur pokud tě nemotivuj jedno, zkus to brát tak že to je relax. Obzvlášť poslední rok a půl cca, je to v práci chvílemi peklo, a to co nedávno přineslo počasí tomu taky nepřidalo. Já proto hru hraji, hlavně jako relax. Beru to jako něco u čeho se můžu odreagovat. Zkus to uchopit takhle a uvidíš. a jestli tě aktuální společenství nenaplňuje, zkus najít jiné.
 

Marian24

Znalec fóra
Asi mam velku fantaziu :D:D:D ja tie skaly vidim malo zaplnene, naopak dokažem si tam predstaviť v nich ďalšie jedno obrovske vymakane fantasy mesto, ktore by malo ešte večšie koule než to klasicke s našimi budovamy v meste , take posvatne nedobytne kralovstvo toho našho mesta menšieho :D:D:D:D: Hra na grafiku je pohodova idem len vysoke rozlišenie a hre to dava lepši zažitok z hry.
 

Ludi

Veterán
@Marian24 v podstatě takové místo ve městě je Věž. V minulosti už tu bylo víc návrhů, abychom měli na skále vstup do jakéhosi druhého města. Je tam i naznačený vchod do jeskyně. Jenže už takhle je hra časově náročná a tak nevím, jestli by to byl nakonec přínos. Ale něco malého a zajímavého by tam být mohlo. Co já vím: sluj draka, který by plnil přání ;).
 

OldMaGorr

Mistr slova
hlavně proboha žádné další plochy
No mě by to až taková hrůze nepřišla - třeba podzemí přes vchod ve skalách nebo obláček pře vchod ve věži enbo nějakém novém divu.
Ale k tomu původnímu tématu - osobně by se mi líbilo, aby divy, ketré jsou ve skalách nebyly fakticky ve hře dvakrát, ale jen právě ve skalách a v městečku by mohlo být o trochu víc místa :)
 
Nahoru