• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Zmizela mi manufaktura na ocel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2740
  • Vytvořeno

DeletedUser2740

Guest
Když jsem přesouvala budovy, tak se mi ukázal o hodně větší prostor. Zdálo se mi to divné, ale potřebovala jsem odložit manufakturu,tak jsem ji odložila do toho většího prostoru. Najednou mi to zahlásilo chybu ve hře, ta se aktualizovala a najednou je dostupný prostor opět normální,jen ta manufaktura nikde není . Ráda bych ji měla zpět.
 

DeletedUser2070

Guest
Taky se mi párkrát objevil prostor o kterém jsem věděl, že ho prostě nemohu mít koupený. Ještě že jsem do něj nikdy nic nepoložil už jen z důvodu, že jsem tomuto místu prostě nevěřil. Teď už vím, proč jsem tak činil :)
 

DeletedUser2740

Guest
No jo, tak teď už taky vím,že tuhle hloupost už nikdy neudělám, ale docela bych brala, kdyby se mi vrátila ;)
 

DeletedUser2070

Guest
To ti věřím :) A zárověň věřím, že ti podpora nakonec pomůže, protože to není tvá chyba. Dle mých zkušeností jsou ochotní dost :) Jinak zkus poslat ticket na podporu (najdeš ho když klikneš na kolečko v pravém dolním rohu a pak na otazník) a popiš jim co se ti stalo. Mě pokaždé odpověděli ještě tentýž den.
 

DeletedUser2740

Guest
Děkuji, už jsem to udělala. ;) Jinak to holt budu mudet postavit znovu, co bych mohla dělat jinýho, když je člověk hloupý :)
 

DeletedUser2740

Guest
Tak nějak :D a taky se říká - chybami se člověk učí a nikdo není neomylný ;)
 

DeletedUser2740

Guest
Jo jo, jak už jsem psala, na podporu jsem to už také dala vědět. Děkuji :)
 

DeletedUser2345

Guest
Pro info ostatním hráčům: Předběžně to vypadá, že systém hráči dá nějaké rozšíření navíc (omylem, chybou) a když do něj něco vložíte, vyskytne se chyba, neboť to rozšíření tam být nemá. Je možné, že je to další level zobrazovací chyby (která může za občasné špatné informace ohledně počtu mincí, zásob, populace apd...)

Pokud tedy uvidíte, že máte ve městě rozšíření, místo, které tam určitě nemá být (nepamatujete si, že byste ho tam dávali), zkuste nejdříve aktualizovat prohlížečové okno. Pokud to zmizí, bylo to ono.

Ti, kteří už do tohoto chybového místa navíc nějakou budovu vložili, se nemusí bát, v našem systému v rozložení jejich měst budova je vidět, tj., hned jak se chybka opraví, budovu dostanou zpět. Bohužel zatím není jasné, kdy to bude :-(
 

DeletedUser2740

Guest
No jo, ale já to okno aktualizovala a dokonce se odhlásila a přihlásila a pořád to tam bylo. No nic, snad se to nějak vyřeší. Budu doufat, že to do toho roku bude :D
 

DeletedUser2345

Guest
Mno, je pravděpodobné, že když do toho místa vložíte budovu, systém má s tím trochu potíže. Místo tam být nemá, ale je, protože tam je nějaká budova, tak přece ji nesmaže, to by asi nebylo fajn, ale co teď s tím...

Mohu Vás ujistit, že o chybě víme a byla poslána urgentně technikům, aby ji opravili. Byl slíben brzký hotfix, který by měl vyřešit všechny problémy.
 
Nahoru