• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Zmena vo vyrobe orkov

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1844
  • Vytvořeno

DeletedUser1844

Guest
Mam taky problem. Po dnesnej aktualizacii sa mi rapidne znizila vyroba u orkov. Farmy i zhromazdiste produkuju omnoho menej houbicek ako predtym. Napr. predtym 72 hovinek teraz len 45. Je to bug alebo umysel? Dakujem za odpoved
 

Magni

Guest
Zdravíčko! :) Ano, opravdu se jedná o chybu, u které by ale mělo postačit odpojit portál od hlavního sídla a poté ho znovu připojit. Případně po tom ještě aktualizovat okno s hrou. Poté by měla být produkce již správná. Za chybu se omlouváme!
 

DeletedUser1148

Guest
také se přidávám k tomuto hlášení chyby a ať odpojuji a napojuji ,obnovuji okno ,čistím cookies ,tak nic.....pořád je výroba bez bonusu za portál :( ... nechápu proč aktualizaci poznám podle chyb a ne podle něčeho příjemného.

Přidávám ještě další problém....ani vílí portál nepřipisuje bonus .... mám ještě jedno městečko ve vílách a tam jsem taky bez bonusu. To by mně zajímalo ,kdo mi ty suroviny vrátí co se mi díky tomu nepřipíšou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser793

Guest
Já mám problem...Ráno jsem namotivoval kulturní budovy a po aktualizaci motivace zmizel.....Co s tím???
 

Magni

Guest
také se přidávám k tomuto hlášení chyby a ať odpojuji a napojuji ,obnovuji okno ,čistím cookies ,tak nic.....pořád je výroba bez bonusu za portál :( ... nechápu proč aktualizaci poznám podle chyb a ne podle něčeho příjemného.

Odpojte portál. Nechte odpojený. Aktualizujte hru. Připojte portál. Nemíchat a protřepat :) A vyzkoušejte. Pokud ani tento postup nepomůže, napište nám prosím tiket a podíváme se na to blíže :)

Já mám problem...Ráno jsem namotivoval kulturní budovy a po aktualizaci motivace zmizel.....Co s tím???
Myslíte motivaci nebo kouzla?
 

DeletedUser1148

Guest
Magni zkusím i toto....třeba to pomůže.U orků mně to moc netíží ,tam jsem už na konci ,ale nepříjemné je to u těch víl.Tam ještě na konci nejsem :)

Tak musím poděkovat....obě městečka naskočila a už vyrábí tak jak mají....děkuji za radu ,ale byl to trošku problém odstavit portály...musela jsem kvůli tomu bourat cesty .... ale povedlo se ...ještě jednou děkuji :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Magni

Guest
Stačilo pouze přerušit cestu, aby se portál "zneaktivněl", nebylo potřeba samotný portál přesouvat :) Každopádně jsem rád, že to pomohlo!
 

DeletedUser1148

Guest
Magni to jsem celá já....proč to neudělat složitě když to jde jednoduše :D .... ještě jednou děkuji :)
 

DeletedUser793

Guest
Myslím kouzla,včera ráno jsem seslal kouzla a po aktualizaci zmizely...co s tím?
 
Nahoru