• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Změny v nastavení sady Měsíční knihovna

Heruen

Pokročilý žák
Ahojky
Už jsem si všimla ,ze tam padá něco jiného .Myslím, ze dobrý aspoň za mě
 

Hexik

Znalec fóra
jo na zmeny se cekalo dlouho a dlouho a jsou super uz i par dnu ta druha ve hre tak trosku doufam ze by se nam mohla knihovna do vezky vratit kdyz je napravena sice trebas v meste produkujicim pryskyrici a bismut asi rozdil zatim nepoznam ale doufam ze to brzy bude videt i v obchodu svitky jsou kolikrat uz nedostatkove zbozi takze za me spokojenost
 

Ludi

Veterán
Velká spokojenost, po minulé změně v knihovně je vidět, že trh se svitky se zlepšil. Ještě to není úplně dobé, lidi mají velké zásoby svitků z dřívějška, ale pokrok už tu je znatelný. Takže doufám, že trh s živoucím se taky narovná.
 

Cyzarine

Učedník
přivítala bych set znovu ve věži, budovy mám 7 kapitol staré a vylepšit je za královské rekonstrukce je neúnosné
 

Boobika

Pokročilý žák
a o tom to je, aby pro lidi co maji hodne knihoven se staly stare knihovny "moc slabe". nastesti pro mne mam knihovny jen pro lepidlo, takze dokud bude knihovne produkovat lepidlo, ma pro me vyznam i kdyby byla na 1 stupni. a navazne budovy kolem prubezne rekonstruuji v udalostech.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Zharthuru

Mistr slova
Nazdárek . Knihovny mám dvě a nějaké to příslušenství . Změny mne nechávají klidným , obchod funguje a suroviny se hodí vždy .
 
Nahoru