• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Změny v InnoGames

DeletedUser508

Guest
Nevím kolik z Vás to zajímá, ale našla jsem jednu zajímavost o InnoGames. :) V pátek 2. května 2017 se v životě lidí, kteří pracují pro InnoGames, udála menší změna. InnoGames totiž tím dnem přestalo patřit výhradně Němcům, ale vlastníky větší části společnosti se stali Švédové. A to konkrétně firma MTG (Modern Times Group), která podniká například v televizním či rádiovém průmyslu, pod jejich křídly byste našli i DreamHack, což je největší digitální festival na světě, atd. Zajímá vás, na kolik je jejich 51% podíl v InnoGames přišel? Na 82, 5 milionu Euro. A tímto krokem si MTG otevřelo cestu do světa onlinových her.
Myslíte, že se nás to jako hráčů nějak dotkne?
 

DeletedUser1198

Guest
Zatím se ví jen to pozitivní, tedy že se dočkáme mobilní "apky". A protože apka bude, tak nám Elvenar asi vydrží. Ke změnám ve hře dochází neustále, vlastně tak jednou za 3 měsíce něco přijde nebo tak nějak a asi se dost těžko bude dát odhadnout, zda za dalšími změnami bude jen normální vývoj hry nebo změna majetkového podílu v Inno. Dnes jsem zaregistroval docela masivní reklamu v televizi - na produkty Inno a to by už mohl být výsledek či následek? :) Nechám se překvapit, (věřím, že příjemně) stejně mi nic jiného nezbývá.
 

DeletedUser508

Guest
Na tu appku se moc těším, bude dobrý mít Elvenaru s sebou na cestách. Reklamu jsem ještě neviděla. Čeho se týkala? :)
 

DeletedUser1198

Guest
@Azzrea Elvenar, FoE, Greepolis a tuším ještě něco a bylo to během večera snad 4x na Nově
 

DeletedUser508

Guest
Tak to jsem ještě ve televizi nechytla. Je pravda, že já když zapnu televizi, tak to už musí být. Maximálně když dávají něco, co chci fakt vidět. Spíš si pouštíme filmy na počítači a nebo z disků, kde je máme nahrané..:D
 

Iefyr

Guest
A chvástaj se, že maj ve vývoji několik (mobilních) her, tak uvidíme.)
 

DeletedUser508

Guest
To je zajímavé. :) Ale asi to nezkusím, protože já na bojové hry moc nejsem. Elvenar mě strašně baví i díky tomu, že hráči nebojují mezi sebou. A zdejší boje především vykupuji.. :D
 

iDavis

Legenda
Warlords of Aternum už oficiálne vlastní Innogames, zverejnili ju už aj na svojej stránke tu.

Zároveň pracujú na minimálne 2 nových mobilných hrách:

Lost Survivor

screen-0.jpg


Ak si pamätáte, pred niekoľkými rokmi malo Innogames jednu hru, volala sa Lagoonia. Rozhodli sa ju zrušiť, netuším prečo, ale vyzerá to tak že Lost Survivor bude takým novším návratom tohto formátu. :)

God Kings

screen-1.jpg
 
Nahoru