• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Změny v řemeslné výrobě s verzí 1.181

Elvinka12

Učedník
myslim ze je dobre ze pridali dalsi pomocniky na vojsko ikdyz to znamena mene magu a mene strelcu

mene jsem nadsena tema budovama 1x1 by me zajimalo jestli je tu nekdo aktivne vyuziva a ci je bude vyrabet i za 4 rekonstrukce

trosku jsem na bete byla zarazena vyrobou 3 krmeni za medvedi artefakt ale na druhou stranu, kdyby tam chodilo i za jiny a nebo byla moznost jakehokoli artefaktu tak uz bych to jiste vyuzila, mam jeste ve sklade dost nevyuzitych

zdrazeni nekterych receptu na cinidla me moc taky nenadchlo ale tak asi abysme hada dobre vyuzili
 

Waso

Učedník
Strašně se mi líbí věta:
"jde o záležitost, po které komunita volala, takže tady to máte "
Já vás prostě miluju, kucí vývojářský !!!
:p:D:p
 

Mescal

Znalec fóra
Je třeba si uvědomit, že ČR prostě není pupek světa (jak si to o sobě myslí např. Čína) a je dost možné, že po tomto vylepšení volala jiná jazyková komunita.
Programový kód hry bude pro všechny jazykové mutace stejný, lišit se bude jen jazyková nástavba.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Prealiena

Velmistr písma
Tak já doufám, že v budoucnu se okruh použitelných artefaktů rozšíří. Mám v zásobě pár takových, které bych za něco vyměnila. Takže za mě krok správným směrem.
 

TataTom

Kolemjdoucí
Já se bojím toho že s tím kolik přibylo budov k výrobě teď bude mnohem menší šance, aby se mi k výrobě nabídlo to co bych potřeboval.....Možná by to chtělo taky snížit dobu s jakou se nabídka mění......
 

Lovec Krys

Legenda
Klasický příklad: "Jednou rukou dát a druhou sebrat. A ještě tvrdit, že jsme to tak chtěli"

Aneb dáme vám zbylé 3 druhy posilovačů se spoustou naprostého odpadu (a stávající odpad tam necháme), abyste ve výsledku dostávali méně stávajících posilovacích budov (těch důležitých).
 

voyager-1

Velmistr písma
no, ty jednopolíčkové pole půjdou na dráčku :) Ještě je mám ve skladu z Eventů, jediný který má podle mě význam je rozšíření výcvikového pole pro hráče který ho moc velký nemají. I mě se v malým městě hodí. Ale každý to vidí jinak.
 

Lovec Krys

Legenda
@Emhyr var Emreis II Turnaje toho křiví více, třeba samotná turnajová formule pro výpočet velikosti jednotky...takže hurá zbourat všechny divy, nepokládat rozšíření, nepostupovat ve výzkumu, ať jsme v turnaji co nejlepší.
 
To je samozřejmě pravda :) na druhou stranu, jestli postavit dva stejne domky nebo pět se reálné projeví až u 40., 50. provincie a tolik nás není, co bojujeme tak daleko. Tam uz nejde ani o odmeny, jako spíš o prestiž a s tím si poradíme:p
 

TataTom

Kolemjdoucí
Když už se dělají změny v řemeslné výrobě, nechcete zrevidovat cenu základen rozvinutelných budov a artefaktů? Hraju cca 1 rok, řekl bych že dost aktivně, prvního půl roku jsem dával dokupy ohnivého fénixe a padly na to veškeré plánky a diamanty co se podařilo nastřádat. A to jsem měl štěstí že jsem byl ve spolku co dělal pravidelně 10 truhel a vzal mě i jako uplného nováčka. Bohužel jsem nehrál v době kdy šli některé stěžejní budovy získat obyčejným hraním - tedy eventem. Teď se snažím dát dohromady fénixe soumraku, ale plánky potřebuju na vylepšování kouzelných budov, aby drželi krok s aktuálním věkem....To že se objevily na chvilku ve věži bylo fajn, ale ten drop je tam tak mizerný, za 6 týdnů mi padly 3 a to chodím pravidelně celou věž....Z mého pohledu to rozevírá nůžky mezi možnostmi starších a nových hráčů ( ti starší tak jako tak nahrají víc v turnaji protože jsou mnohem dál v průzkumu a tedy i počtu turnajů....a to ani nemluvím o farmách z knihoven třeba....) Za mě by bylo mnohem přijatelnější, kdyby za plánky a úlomky byla základna a za úlomky a činidla pak artefakty - těch 10k úlomků a 3 plánky za základnu by člověk spíš nastřádal než dávat třeba 18 plánků za dodělání 6 artefaktů.....Případně rozčarování artefaktu by mohlo vrátit aspoň jeden plánek a ne jen 2k úlomků, když nový artefakt stojí 10k úlomků a 3 plánky.....
 

Elvinka12

Učedník
@TataTom co se tyka ziskani artefaktu ve vezi mam s tim ruzne zkusenosti a dalo by se rict ze tak 3-9 zhruba za dobu co to ve vezi je
taky je pravda ze zacinajici hraci maji nevyhody no asi to ke hre patri taky nehraju od pocatku a nemam mnohe co uz maji ti co zacali drive na druhe strane, jak se asi hralo jim kdyz zacinali? kdyz jsem zacinala ja trebas planek tak bezny nebyl ve spolcich jako dnes
a nekteri hraci pamatuji kdyz zadna akademie nebyla, nebo na jednu provincii v turnaji bylo 8 stretu takze asi ani oni to nemeli tak uplne snadne

kazdopdne pomer 3 planky vs 2000 ulomku je docela nevyrovnane klidne by to mohli snizit na cenu 2 planku i tak si clovek rozmysli ktery artefakt bude vyrabet a ktery ne
a ze milostive nam dali moznost utratit artefakty jinak je taky na houby protoze tyhle 2 ma v prebytku jen mala cast hracu takze tim nic nevyresili
sama mam uz docela dost nevyuzitych artefaktu ve sklade (ne prvni medvedy a fenixe) a porad doufam ze nabidnou za ne neco vic nez ulomky ikdyby jen nekolik rekonstrukci to ze by dali planky silne pochybuju
 

TataTom

Kolemjdoucí
Je jasné že ten kdo začíná nemůže mít hned to co ten kdo hraje delší dobu. Problém je v tom, že to co mají starší hráči už nejde získat stejným způsobem, což u budov, které výrazným způsobem ovlivňují hru ( jako je ohnivák, fénix soumraku, polární medvěd....) vidím jako podstatný problém a hráče to dokáže odradit.....Takto významné budovy měly být buď navázané na kapitoly - jakože vstoupím do 6. kapitoly a spustí se mi event s úkoly na ohniváka například, nebo by prostě měly být snadněji získatelní.....ne tak jako teď kdy je to strašně předražené. Více základen stejně nezískáš to je ošetřené systémově a kdybych i chtěl dodělat jiné rozvinutelné na max, tak v tom nevidím problém, stejně by je člověk neměl všechny kam dát.....

Teď když mi hra nabídne abych si v akademii za artefakt ohniváka udělal krmení tak je to krutá ironie, když vím jak těžké a dlouhé bylo získat těch 9 abych ho dal dokupy.....
 
Nahoru