• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Změna vlastností stromečkových budov

Jste pro změnu funkcí stromečků dle návrhu?

  • Ano.

    Hlasy: 15 83,3%
  • Ne.

    Hlasy: 2 11,1%
  • Ano, ale upravil bych hodnoty bonusu.

    Hlasy: 1 5,6%

  • Celkový počet hlasujících
    18

prchlik

Znalec fóra
To byla jen úvaha vzhledem k tomu, že by bylo možné mít obranu 100% a více, což by mělo pravděpodobně za následek tvoji nesmrtelnost a to by nebylo žádoucí.

Princip navržené změny je ten, aby stromečky plnily svoji funkci ve všech turnajích vzhledem ke změnám, které se nyní provedly. Ve starém systému, když jsem potřeboval převážně obrněné střelce, tak jsem využil jen stromeček na životy, protože je univerzální, ale ani střelnici ani násobitel jsem nepoužil. Bylo by to mrhání, protože by nebyl efektivně využít. A to je to, co se nyní děje.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5748

Guest
S 6 budovami mám cca 50% ztráty.
To byla jen úvaha vzhledem k tomu, že by bylo možné mít obranu 100% a více, což by mělo pravděpodobně za následek tvoji nesmrtelnost a to by nebylo žádoucí.

K nesmrtelností je hodně daleko.

Ve starém systému, když jsem potřeboval převážně obrněné střelce, tak jsem využil jen stromeček na životy, protože je univerzální, ale ani střelnici ani násobitel jsem nepoužil. Bylo by to mrhání, protože by nebyl efektivně využít. A to je to, co se nyní děje.

Stromečky pro střelce a pro mágy jsou k ničemu, proto se mi libí nápad rozšířit jejích působení na druhou stranu snižovat počet budov není dobrý nápad.
 

prchlik

Znalec fóra
Nevíme, jak je mechanismus obrany přesně nastaven. Pokud by to bylo zjednodušené a 100% obrany by absorbovalo veškerý vedený útok, tak jsi nesmrtelný, vyjma případů, kdy soupeř tvoji obranu sníží. A to je ten důvod, proč jsme nad tím takhle přemýšleli.:)
 
Nahoru